Andy Cohen reagon ndaj kthimit të vërtetë të amvisave të Porsha

Klea

Andy Cohen reagon ndaj kthimit të vërtetë të amvisave të Porsha

Andy Cohen ka një arsye për të buzëqeshur Porsha Williams Guobadia’s kthehen në Amvisat e vërteta të Atlantës. Ylli i realitetit të fuqishëm njoftoi rikthimin e saj në një video në Instagram më 13 shkurt, duke thënë: “Kush e tha këtë? Porsha Williams kthehet në The Real Housewives of Atlanta? Kjo është e rreme, por Porsha Guobadia është në ndërtesë. Shihemi, përpara se të puthësh.

Në një episod të fundit të emisionit të tij radiofonik, Andy Cohen Live i SiriusXM, drejtuesi i Watch What Happens Live foli për rikthimin madhështor të Porsha dhe çfarë do të thotë kjo për serialin që ecën përpara. “Jam shumë i emocionuar për këtë. Të gjithë e dini se Porsha ka pasur një udhëtim kaq të jashtëzakonshëm në “The Housewives of Atlanta” dhe kur ajo u largua nga shfaqja, ishte e mrekullueshme sepse u largua,” tha ai.

“Ajo ishte gati të martohej dhe të fillonte një jetë të re, dhe ajo ka PJ, dhe ka burrin e saj, dhe ishte mirë që ajo u largua, mori pak kohë për veten.”

Andy ngacmon se çfarë tjetër do të vijë për Sweet 16 të RHOA!

Në deklaratën zyrtare të Porshës, ajo shprehu emocionin e saj për shfaqjen e jetës së saj të re si një grua e martuar. Plus, argëtuesi dinamik, i parë në shfaqje si Ultimate Girls Trip dhe Stars on Mars, do të shfaqet gjithashtu në punën e shkruar në “pronat e transmetimit dhe transmetimit” të NBC.

“Ajo ka bërë shumë. Ajo ka arritur kaq shumë. Ajo kthehet tek ne një Porsha më e evoluar, por megjithatë Porsha që të gjithë e duam. Ajo është kaq qesharake. Ajo është një dritë kaq e ndritshme dhe unë jam i emocionuar që ajo është kthyer”, vazhdoi Andy.

Përveç Porshës dhe Kandi Burruss, të cilët njoftuan largimin e saj në shkurt, asnjë vendim tjetër për kast nuk është bërë publik. Kenya Moore dhe Shereé Whitfield i kanë ndarë hapur ndjenjat e tyre. Por mbajtësit e tjerë të pjeshkës, duke përfshirë Drew Sidora, Marlo Hampton dhe Sanya Richards-Ross, kanë heshtur. Megjithatë, Andy i siguroi dëgjuesit e tij se rrjeti po përgatitet të bëjë njoftimin e tij të madh së shpejti.

“Ne kemi disa vajza të reja të mahnitshme dhe kjo do të ndihet, po ndihem shumë pozitiv për sezonin e ri të Atlantas, kështu që vetëm në gatishmëri dhe do të dëgjoni më shumë,” tha ai. “Unë do të them se ka shumë thashetheme atje që nuk janë të vërteta për atë që do të vijë, dhe do të dëgjoni më shumë kur të ketë diçka për të thënë, por ne jemi shumë të emocionuar dhe kemi bërë një lloj kërcimi .