Andy Cohen

Klea

Andy Cohen premton se sezoni i 16-të i ‘RHOA’ do të jetë pikant mes thashethemeve për kthimin e Phaedra Parks!

Andy Cohen premton se sezoni i 16-të i ‘RHOA’ do të jetë pikant mes thashethemeve për kthimin e Phaedra Parks!

Andy Cohen po trazon tenxheren dhe po përgatit skenën për një sezon të 16-të Amvise të vërteta të Atlantësduke ngacmuar fansat me premtimin e një formacioni ekstra pikant mes thashethemeve të vorbullta për Phaedra Parks’ rikthim dramatik në ekskluzivitet. Maestro Bravo ka fansa që gumëzhinin nga pritjet, duke lënë të kuptohet se cili mund të jetë sezoni më tërheqës deri më tani.

Andy Cohen është i emocionuar për sezonin e ardhshëm të Amvise të vërteta të Atlantës dhe duke folur hapur. Thashethemet janë qarkulluar për një ndryshim të mundshëm të kastit prej muajsh, dhe gjërat me sa duket po nxehen pas Kandi Burruss’ nisja.

Andy Cohen

Cohen ngacmoi se fansat do të jenë të lumtur me kastin e sezonit 16, gjatë episodit të së hënës të emisionit të tij radiofonik SiriusXM, Andy Cohen Live.

“Dua të them se nuk po njoftoj asgjë, por ne jemi në të dhe kastigu është i shkëlqyer,” tha ai.

Marlo Hampton

Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt pritësi tha se ishte takuar me grupin pas casting-ut, javën e kaluar. Ai tha se ndërsa të gjithë ranë dakord që emisioni mori një goditje e Kandi dalje, e ardhmja mbetet e ndritur për ekskluzivitetin e Atlantës.

Cohen shpjegoi – “Meqë ra fjala, tani që e dimë Kandi po largohet, kjo na lejon gjithashtu të bashkojmë pjesë të tjera të enigmës dhe të kuptojmë, ‘Mirë, mirë, e dini, ku të shkojmë këtu?’

Ai vazhdoi — “Dhe ajo është një humbje e madhe, por unë mendoj, ju e dini, kjo na lejon të kuptojmë të ardhmen dhe mendoj se jam unë që thjesht them se jam shumë i emocionuar për kastin që kemi. Shumë.”

Sheree Whitfield

Pritësi mori një moment për ta pranuar e Kandi “Vrapim i pabesueshëm” në serialin Bravo.

“Vrapim i jashtëzakonshëm,” tha ai. “Dhe ju mendoni se sa shumë ajo jo vetëm kaloi në shfaqje, por solli në shfaqje. Ajo donte të ishte më e mira.”

Andy Cohen

Cohen vazhdoi — “Ajo ka qenë një nga njerëzit e mi të preferuar për të punuar gjatë gjithë kohës sime. Së pari, si një ekzekutiv në Bravo, dhe më pas si një EP e The Housewives dhe drejtuese e Watch What Happens Live.

Ai shtoi: “Më pëlqen se sa konkurruese është ajo. Më pëlqen sa e menduar dhe e zgjuar është ajo. Ajo është kaq strategjike.”

Kandi Burruss

Ai vazhdoi duke thënë kështu Kandi kurrë nuk hezitoi të ofrojë kontributin e tij në shfaqje, gjatë viteve.

“Ajo do të më telefononte sa herë që kishte një mendim për mënyrën se si po tregtohej ose nuk tregtohej shfaqja ose për mënyrën se si po planifikohej,” kujtoi ai. “Ose ajo kishte shumë mendime dhe mendime vërtet të zgjuara dhe gjithmonë donte të dinte më shumë. ‘Cila është strategjia juaj këtu? Cfare po mendon?'”

Kandi Burruss

Cohen përmendi “dialogun e mrekullueshëm” të çiftit, duke shtuar – “Dhe më pas, ndonjëherë në fund të bisedës, ajo thoshte: “E dini çfarë? Më vjen mirë që thirra. Tani e kuptoj plotësisht’. Ndonjëherë ajo thoshte, ‘Të gjithë e keni gabim’ dhe ju e dini, dhe shumë herë ajo kishte të drejtë.

Ai shtoi se ai, Kandidhe e Kandi burri, Todd Tuker, së fundmi ka diskutuar vendimin e saj përmes një telefonate.

“Ne patëm një bisedë të gjatë ditën tjetër, ajo dhe unë dhe Todd në telefon,” Cohen tha. “E vlerësoj duke thënë: ‘E di çfarë? Unë mendoj se kjo është vetëm koha. Ajo e di që shfaqja është në një udhëkryq tani dhe unë as nuk dua të flas se ku do të shkojmë me të.”

Kandi Burruss

Gjate viteve, Kandi Burruss ka shprehur vazhdimisht paaftësinë e saj për të falur Parqet Fedra për përhapjen e thashethemeve për e Kandi gjoja birucë e seksit. Kandi gjithashtu ka përmendur vazhdimisht se ajo do të largohej Amvise të vërteta të Atlantës nëse Fedra do të kthehej. Ky qëndrim ka çuar në spekulime të përhapura në mesin e fansave që rrjeti mund të marrë në konsideratë Fedra për një rikthim në sezonin 16 të RHOA. Një fans shkroi, “Pra, Kandi më në fund iku, a? Duket sikur Andi po i bën vend kthimit të Fedra. Ky sezon është gati të bëhet i egër.”

Kandi Burruss

Një person tjetër ndau: “Sapo dëgjova se Kandi u lirua. Duket sikur dera është e hapur që Fedra të kthehet. Andy Cohen, ju po luani shah jo damë!”

Dikush tjetër komentoi, “Me Kandi jashtë, unë po vë bast dollarin tim të fundit që Phaedra është në rrugën e kthimit. Andy Cohen, ju e dini se si të na mbani të lidhur!”

Parqet Fedra

Një person vuri në dukje, “e Kandi largimi më ka bindur se kthimi i Fedra është i afërt. Andy Cohen është gati të trazojë tenxheren në mënyrë të madhe RHOA.”

Një tjetër fanse shkroi: “Nuk ka më Kandi? Kjo duhet të thotë se kthimi i Fedra është një punë e përfunduar. Andy Cohen ka gjithmonë një surprizë në mëngë për fansat e RHOA”

Kandi Burruss

RHOA shap, Porsha Williamsthuhet se do të rikthehet për sezonin 16, dhe veterani i Bravo, Kenia Mooregjithashtu pritet të jetë në përzierje ndërsa prodhimi përgatitet të nisë. Porsha u largua nga shfaqja në përfundim të sezonit 13, pasi u fejua Simon Guobadia.