Andy Cohen pati 'Rilidhje të Madhe' me Stassi Schroeder

Klea

Andy Cohen pati 'Rilidhje të Madhe' me Stassi Schroeder

Andy Cohen po hap derën për një kthim të mundshëm për Stassi Shrëder. “Unë mendoj se mund të kem hedhur diçka atje siç më pëlqen gjithmonë,” tha ai. “Unë po [miss her].”

Andy dhe Stassi u përplasën me njëri-tjetrin në hapjen e butë të dyqanit të sanduiçëve të Katie Maloney dhe Ariana Madix në fillim të këtij muaji.

“Kam pasur një rilidhje të mrekullueshme me të,” pranoi Andy. “Nuk e kam parë që nga viti 2020. Ishte fantastike ta pashë. Ajo duket si një milion dollarë dhe është një nënë e lumtur… Ne patëm një rilidhje shumë të bukur.”

Por a dëshiron ajo të kthehet?

Andy mund të shohë shapin e Vanderpump Rules “të përshtatet kudo” matanë Bravo, por a do donte ajo të kthehej? Ajo e ka treguar qartë se nuk është e interesuar të luajë në reality TV. Këto ditë, Stassi është e gjitha për të kaluar kohë me bashkëshortin e saj Beau Clark dhe dy fëmijët e tyre: vajzën Hartford, 3 dhe djalin Messer, 7 muajsh.

Edhe pse ajo pretendon se asaj iu kërkua të ishte pjesë e spinoff-it të Pump Rules The Valley, Stassi e refuzoi atë. “Çdo fije e qenies sime votoi jo, si të vërtetë,” tha ajo në Jeff Lewis Live në janar.

“Së pari, nuk do të ishte një pasqyrim i realitetit tim,” shpjegoi ajo. “Nuk është grupi im i miqve. Unë jam miqësor me disa prej tyre. Jam njohje me disa prej tyre dhe me disa të reja gjithashtu. Mendoj se janë të bukur, por nuk është ekuipazhi im.”

Ndërkohë, një nga ish-shokët e Stassi-t në VPR, Lala Kent, mund të jetë duke menduar të zhvendoset në The Valley për sezonin 2. Lala, e cila pret fëmijën numër dy nëpërmjet dhurimit të spermës, mund të jetë më e përshtatshme për spinoff-in e VPR-së sesa shfaqjen e saj aktuale. . Ish-zonja e SUR-it i ka lënë pas ditët e festës dhe prej më shumë se pesë vitesh është krenare esëll. Ajo është më e interesuar të bëhet nënë sesa të lundrojë në klub me aktorët e saj.

Por Andy nuk ishte në gjendje të hidhte dritë mbi këtë temë pasi ai nuk është i përfshirë në produksionin e The Valley. “Dua të them, e vërteta është se unë i shoh të gjithë në atë univers, [and they] të gjithë e njohin njëri-tjetrin”, shpjegoi ai për Us Weekly. “Mendoj se të gjithë jetojnë në Luginë [at] këtë pikë.”