Andy Cohen parashikon të ardhmen për Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Klea

Andy Cohen parashikon të ardhmen për Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Andy Cohen po ndihet në një mënyrë të caktuar Jax Taylor dhe Brittany Cartwright's ndarje. Nuk ka siguri se si do të shkojnë gjërat. Aktualisht, vendasja nga Kentaki u shpërngul nga shtëpia e familjes dhe po banon në AirBnb të ndryshme. Të dyja palët po i mbajnë gjërat civile për hir të djalit të tyre trevjeçar Cruz.

Si producent ekzekutiv për Bravo, Andy gjithashtu ka një interes në aftësinë e vazhdueshme të çiftit të huaj për të punuar së bashku dhe për të filmuar The Valley. Pra, si e kupton e ardhmja për Jax-in dhe Brittany-n në Watch What Happens Live?

Andi nuk pajtohet me sondazhin e tij të audiencës

Ish-çifti Vanderpump Rules njoftoi ndarjen e tyre pas pesë vitesh martesë, pak para premierës së 19 marsit të The Valley. Kjo bëri që disa fansa të VPR të pyesin nëse ishte një marifet i orkestruar për të grumbulluar interes për spinoff-in e ri.

Një ditë pasi Brittany zbuloi disa zbulime në WWHL, Andy komentoi situatën gjatë episodit të 3 prillit 2024 të emisionit të tij në radio, Andy Cohen Live.

“Mendova se Brittany ishte shumë e hapur. E vlerësova ndershmërinë e saj”, tha Andy. “A do të kthehen sërish bashkë? Une nuk e di. Unë mendoj se ata mund të.”

Në të kundërt, dëgjuesit e tij nuk ishin dakord. Një “Work the Poll” dha 88 përqind të shikuesve duke thënë se nuk mendojnë se Brittany duhet të pajtohet me ish-djalin e keq të VPR.

“Ajo e dinte se ku po shkonin ato vota,” tha Andy për reagimin e Brittany ndaj rezultateve. “Ajo me të vërtetë e bëri.” Andy e pa shpresën në mënyrën pozitive në të cilën ish-kamerierja e Surit përshkroi prindërimin e Jax-it. “Ajo tha se ai është një baba i mrekullueshëm, gjë që më pëlqeu ta dëgjoja,” reflektoi ai. “Më pëlqeu shumë ta dëgjoja atë.”

A do të ndikonte statusi i marrëdhënies së tyre në qëndrimin e tyre në The Valley?

Bashkëprezantuesi i radios së Andit, John Hill, sugjeroi që dyshja Bravolebrity do të duhej të qëndronin së bashku “për shfaqjen”.

“Epo, jo,” Andi nuk u pajtua. “Ata mund të ndahen në atë emision. Ata mund të divorcohen. Shikoni Tomin dhe Arianën [from ‘Vanderpump Rules’]. [The show] ka të bëjë me çiftet që shkojnë mirë, bashkëprindërimi, grupi i miqve.”

“Ata mund të ekzistojnë edhe si çift i divorcuar në atë emision. Bashkëprindërimi”, shtoi ai.

Vlen të theksohet se Jax dhe Brittany vazhdojnë të punojnë profesionalisht së bashku dhe janë shfaqur në eventet e fundit. Por ata kanë siguri në fjalët e Andit. Ata janë të mirëpritur të kthehen në The Valley pavarësisht nga statusi i marrëdhënies së tyre.

Merr “The Valley Marta” në 9/8c në Bravo.