Andy Cohen ngacmon Ribashkimin e Sezonit të 11-të të Rregullave 'Compelling' Pump

Klea

Andy Cohen ngacmon Ribashkimin e Sezonit të 11-të të Rregullave ‘Compelling’ Pump

Ekzistojnë tre siguri në jetë: vdekja, taksat dhe Andy Cohen promovimi i ribashkimeve Bravo sikur jeta e tij varet nga kjo. Këtë herë, Andi ngacmoi Rregullat e Vanderpompës Ribashkimi i sezonit 11 në emisionin e tij radiofonik, me Brock Davies si një yll i pamundur i rregullave të pompës.

Në të vërtetë, fansat mund të presin gjithmonë me padurim lavdërimet hiperbolike të Andit pas çdo regjistrimi të ribashkimit. Për VPR, ai u përpoq t’i jepte vetes njëfarë besimi duke u kujtuar shikuesve se ishte shumë i përfshirë në Rregullat e Pompës, në krahasim me ekskluzivitetet “Houswives”.

Por pavarësisht se kishte vetëm një përfshirje tangjenciale në shfaqje, Andy ende ndihej i magjepsur nga ribashkimi i sezonit 11, edhe pas regjistrimit. A mundet ky ribashkim të shpengojë Sezonin 11 të Rregullave të Vanderpump për të gjithë kundërshtarët e tij?

Andy’s Pump Rules Sezoni 11 të preferuarat pas ribashkimit përfshijnë Brock, Lala dhe Ally

Në emisionin Andy Cohen Live të SiriusXM, Andy i tha bashkë-prezantuesit të tij, John Hill, se ai pa shtatë episodet e fundit të Sezonit 11 pak para ribashkimit. “Më lejoni t’ju tregoj për Lalën [Kent]”, tha Andi. “Ajo është bërë zëri i arsyes në emision. … Unë shkova tek ajo përpara ribashkimit dhe i thashë, ‘Ky është sezoni juaj më i mirë.’ Pa diskutim.”

Andy gjithashtu vlerësoi Brock si “një zë i arsyes dhe super i pëlqyeshëm. Mendoj se prerja e flokëve i dha atij një superfuqi.” Për më tepër, Andy i dha mbështetje Ally Lewber për kontributin e saj në ribashkim, duke e quajtur atë “një lojtare të vërtetë potenciale në këtë univers”.

Ai vazhdoi të përshkruajë se si ribashkimi ndihej atipik, veçanërisht në krahasim me vitin e kaluar. “Asgjë nuk mund të ishte aq e ndezur sa vitin e kaluar, por shumë nga temat ishin tepër intensive dhe elektrike. Të gjithë u diskutuan me qetësi, gjë që e vlerësova shumë.” Sidoqoftë, Andy konfirmoi gjithashtu disa “shpërthime dhe ulërima”.

Për ta mbyllur, Andy tha se ribashkimi duhej të përfundonte rreth gjashtë, por “diçka ndodhi në fund”, gjë që përfundoi duke i zgjatur gjërat. Edhe kur ribashkimi mbaroi, Andy ende ndjeu nevojën për të vazhduar të fliste me kastin. “[I] me të vërtetë po bëja pak raunde sepse kishte shumë për të folur dhe ishte, po. Ishte bindëse.”

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.