Andy Cohen "Në pritje" për t'u hequr pas dramës ligjore

Klea

Andy Cohen “Në pritje” për t'u hequr pas dramës ligjore

Andy Cohen ka mijëra fansa dhe po aq shumë urrejtës. Figura e Bravo, e njohur për Watch What Happens Live dhe organizimin e ribashkimeve shpërthyese, është dashur nga vëzhguesit prej vitesh. Megjithatë, disa gjëra kanë ndryshuar gjatë viteve të fundit pasi ai është përballur me akuza nga disa ish-Shtëpiake. Tani, në një intervistë të re, Best-seller-i i New York Times pranoi se ai “po pret” ditën kur do të anulohet.

Akuzat rreth Andit

Në një intervistë me Vulture, Andy tha se mendon vazhdimisht për atë që ka bërë që mund ta anulojë atë. “Ndonjëherë natën, unë do të jem në shtrat dhe do të mendoj, 'Hë, a thashë diçka?”, tha ai. “Unë jam gjithmonë duke pritur për gjënë që do të bëjë që gjithçka të bjerë poshtë.”

Leah McSweeney, dikur e Real Housewives të Nju Jorkut, ngriti një padi kundër rrjetit dhe Andit në shkurt 2024, duke thënë se producentët e inkurajuan atë të pinte alkool në mes të problemeve të saj me maturinë. Më vonë, ajo akuzoi mikpritësin e WWHL se po bënte kokainë dhe u kishte dhënë modifikime të favorshme shtëpiakeve që marrin pjesë me të.

Diku tjetër në intervistë, Andy vuri në dukje se ishte “magjepsur” nga kultura e anulimit. “Duhet të jeni të zgjuar për atë që thoni sepse nuk ka më nuanca,” tha ai. “Njerëzit thjesht presin të indinjohen nga çdo gjë e vogël.”

Akuzat e Leas nuk janë e vetmja gjë me të cilën Andi dhe ekipi i tij po merren tani. Brandi Glanville thirri Andin në fillim të këtij viti, duke pretenduar se ikona e Bravo e ngacmoi seksualisht. Më pas ajo shkoi në X, dikur Twitter, për të vënë në dijeni Andin dhe rrjetin.

E gjithë kjo, megjithatë, mbërriti vite pasi NeNe Leakes ngriti një padi, duke pretenduar diskriminim racor në grupin e Real Housewives të Atlantës.

Transmeto Shiko Çfarë ndodh drejtpërdrejt në Peacock.