Andy Cohen 'Ndihet keq' për Drew Sidora teksa ekspozohen tekste private

Klea

Andy Cohen ‘Ndihet keq’ për Drew Sidora teksa ekspozohen tekste private

Ajo duket si Drew Sidora ishte në vendin e nxehtë gjatë përfundimit të ribashkimit të Sezonit 15 Real Housewives of Atlanta. Ajo debatoi me Courtney Rhodes, i cili është kushëriri i bashkëshortit të saj të larguar, Ralph Pittman. Me sa duket.

Tekstet e Drew dhe Ty zbulohen

Peach Report publikoi një ngacmues ribashkimi në Twitter. Dhe është e çmendur. Mikpritës Andy Cohen e pyeti Drew nëse ajo vizitoi shoqen e saj (dhe gjoja më shumë) Ty Young në Teksas.

“E pashë atë. Shkova në lojën e saj. Mirë? Dhe? Nuk kisha nevojë për Ralph. Ralph – Nuk e di se çfarë ka bërë Ralph,” tha Drew. “Shumë gjëra. Sikur nëse do të flasim për këtë, kjo është një bisedë krejt tjetër.”

Drew vazhdoi, “Ajo nuk di asgjë për këtë. Kështu që në fund të ditës, ajo dhe Ralph janë bërë bashkë. Ajo është stërvitur nga Ralph, duke krijuar gjëra dhe duke i rikthyer ato. Dhe nuk kam pse të përgjigjem para jush”, shtoi aktorja.

“Ti i gënjen të gjithë. Unë e di që ju jeni një gënjeshtar i detyrueshëm, “u përgjigj Courtney. “Është e qartë.”

Pastaj Andy e pyeti Courtney-n kur Ralph i tha asaj se ai vendosi të divorcohej nga Drew. “Kur ai e dinte me siguri për çështjen dhe kishte prova,” u përgjigj ajo.

Courtney konfirmoi se ishte pas Portugalisë. “Po. Ishte pas Portugalisë. Dhe ai ishte vërtet zemërthyer për këtë. Me të vërtetë thjesht e shkatërruar”, tha Courtney.

Pra, Andy e pyeti Kandi Burruss se çfarë dinte për Ty dhe Drew. Kandi tha se Drew i tha asaj, Andit dhe një personi të grimuar se Ty do të ishte dashuria e saj për vajzën. Pastaj dikush e solli Ty në grup. Dhe pikërisht atëherë Drew e takoi atë.

Sheree kishte faturat

Por ishte Shereé Whitfield ai që kishte faturat e frikshme. “O zot, nuk dua të jem në mes të kësaj, por më dhanë disa informacione. Ajo u dërgua në shtëpinë time disa ditë më parë, “shpjegoi Sheree. “Kjo thjesht paraqet një pamje të ndryshme të marrëdhënies së tyre. Ajo dhe Ty.”

Siç vuri në dukje Andy, Shereé nuk e pa se kush e hoqi informacionin. Courtney mohoi se ishte ajo, por Drew këmbënguli që Ralph t’ia jepte Courtney-t.

“Këto janë mesazhe private midis Ty dhe unë po supozoj se Drew,” tha Andy. “Nëse këto janë të vërteta, që ne nuk e dimë se janë, ato janë shumë inkriminuese.”

Drew, i cili kishte filluar të qante, u përpoq ta luante atë. “Ata janë shumë miqësorë. Ne jemi miq,” shpjegoi ajo.

Kandi pyeti nëse tekstet ishin gjëja e vërtetë. Drew u përgjigj: “Kam parë Ralph-in të mundi IRS-në vetëm. Megjithatë, nuk ka asgjë inkriminuese.”

Andi e kishte fjalën e fundit në ngacmim. “Ndihem keq. Nuk do të doja që tekstet e mia private të hidheshin jashtë.”

Ribashkimi i Sezonit 15 të Real Housewives of Atlanta përfundon këtë të dielë në Bravo në orën 8/7c.