Ylli i "RHOC" Jennifer Pedranti kërkon sanksione ligjore në betejën e çrregullt të divorcit me bashkëshortin e huaj!

Klea

Andy Cohen MOHON Ai është arsyeja pse BravoCon u anulua … Fansat nuk e besojnë atë!

Andy Cohen MOHON Ai është arsyeja pse BravoCon u anulua … Fansat nuk e besojnë atë!

Andy Cohen Së fundmi iu përgjigj spekulimeve se problemet e tij ligjore ishin arsyeja e anulimit të BravoCon, duke sqaruar situatën rreth shtyrjes së eventit.

Andy Cohen

“Vendimi për të zhvendosur BravoCon në 2025 u mor për të siguruar që ne mund të ofrojmë përvojën më të mirë të mundshme për fansat tanë.” Cohen shpjegohet. Ai ka komentuar edhe Sonjën e Morganit vendimi për të listuar shtëpinë e saj të famshme të qytetit në Upper East Side për shitje, duke thënë, “Është fundi i një epoke, por Sonja është gati për një kapitull të ri.”

Leah McSweeney

Muajin e kaluar, rrjeti njoftoi se në vend që të mbante BravoCon këtë vit, ai do të riplanifikohej në një datë të mëvonshme në vitin 2025.

Andy Cohen

Andy Cohen adresoi thashethemet mbi të Andy Cohen i SiriusXM Live tregojnë, duke hedhur poshtë pretendimet e bëra nga Në kontakt se ai ishte përgjegjës për anulimin e BravoCon.

“Kam lexuar këtë fundjavë Në kontakt po më fajëson mua që BravoCon u anulua, “tha Cohen. “Dua të them, me kë u mërzita Në kontakt? Ata janë me të vërtetë mbi mua. Kjo është më së shumti që kam menduar Në kontakt në një kohë shumë të gjatë.”

Andy Cohen

Ai shtjelloi vendimin për shtyrjen e ngjarjes, duke vënë në dukje se çështjet logjistike me disponueshmërinë e vendit të ngjarjes çuan në ricaktim.

“Vendimi (për të ndërprerë konferencën) është marrë shumë kohë më parë sepse (me) disponueshmërinë për vendndodhjen që donim të ishim … do të ishte që do të duhej ta kishim atë, mendoj, në shtator të këtij viti ose diçka e tillë,” shpjegoi Andi. “U ndje shumë shpejt. Kështu që jam i kënaqur.”

Andy Cohen

Cohen zbuloi gjithashtu preferencën e tij për ndarjen e ngjarjes. “Vitin e kaluar pas BravoCon, më kujtohet – dhe nuk zgjedh kur është BravoCon – por mbaj mend që u thashë fuqive që janë në Bravo, shpresoj se do të kalojmë një vit,” ndau ai.

BravoCon

Shtypni luaj më poshtë për të dëgjuar.

Pavarësisht E Andy Cohen kundërpërgjigje, fansa të shumtë vazhdojnë ta mbështesin Në kontakt pohimi se ai luajti një rol në anulimin e BravoCon, mbledhjes popullore 3-ditore që bashkon Bravoholics dhe Bravolebrities në një festë të adhurimit të tyre.

Andy Cohen

Një fans komentoi: “Unë padyshim mendoj se Andy ka të bëjë me anulimin e BravoCon. Me gjithë këto padi, nuk është një pamje e mirë!”.

Një tjetër tha: “A nuk është shumë rastësi që të gjitha këto çështje ligjore po shfaqen dhe papritmas BravoCon fiket? Andy është në qendër të gjithçkaje.”

Andy Cohen

Dikush tjetër theksoi: “Më duket sikur aty ku ka tym, ka zjarr. Problemet ligjore të Andit duhet të ndikojnë më shumë nga sa dimë. BravoCon është vetëm maja e ajsbergut.”

Një person vuri në dukje, “Të gjitha këto padi rreth Bravo, dhe tani BravoCon anulohet? Andy duhet të rritet dhe të qartësojë rolin e tij në të gjithë këtë.”

Një tjetër tha: “Sinqerisht, është e vështirë të mos fajësosh Andin. Ai është fytyra e rrjetit dhe këto probleme ligjore duket se po ndikojnë në ngjarje të mëdha!”

Brandi Glanville

Dikush tha, “Unë e dua Andin, por nëse ai po i shkakton Bravo këto probleme, atëherë nuk është çudi që BravoCon mori sëpatën. Ai duhet ta zgjidhë atë!”

Një person tjetër theksoi: “Koha e anulimit të BravoCon me dramën ligjore të Andit? Shumë e dyshimtë. Ai padyshim ka një rol në këtë rrëmujë.”

Gjithashtu gjatë tij SiriusXM transmetim në radio, Cohen iu përgjigj sugjerimeve të fansave në lidhje me e Sonja Morgan Shtëpi në Upper East Side, e cila kohët e fundit është listuar për shitje. “Shtëpia e qytetit të Sonjës ka dalë në treg. Kam marrë kaq shumë pyetje nga njerëz që duan që Bravo ta blejë dhe ta kthejë në muze. Unë mendoj se është një fiksues i vërtetë i sipërm,” komentoi ai. Ai gjithashtu mori në konsideratë aspektet financiare të shitjes:

Bethenny Frankel dhe NeNe Leakes

“Nëse ajo merr 10 milionë dollarë për të, që është ajo për të cilën është në treg, edhe nëse merr tetë ose nëntë, ajo mund të marrë … një vend të mirë për këtë. Ajo do të vendoset.”

Andy Cohen

Raporti përfundoi me detaje të statusit të tregut të shtëpisë së qytetit, duke vënë në dukje se ajo është e listuar për 7.5 milion dollarë dhe do të dalë në ankand nga 15 maji deri më 29 maj, me ofertat fillestare që priten të variojnë nga 1.75 milion dollarë deri në 3.75 milion dollarë.