Andy Cohen mendon se BravoCon do të qëndrojë në Vegas

Klea

Andy Cohen mendon se BravoCon do të qëndrojë në Vegas

Ajo që ndodh në Vegas mbetet në Vegas, siç thonë ata. Tani, ajo që ndodhi në Vegas mund të kthehet në Vegas. Pavarësisht përpjekjeve më të mira të shumë kritikëve për të bojkotuar Bravon dhe kongresin e tij, BravoCon 2023 thuhet se ishte mjaft i suksesshëm.

Në historinë e shkurtër të BravoCon, ngjarja është mbajtur në Nju Jork gjatë viteve, deri në vitin 2023. Zhvendosja e kongresit në Las Vegas ishte një surprizë, por për shumë fansa, një e mirëpritur. Dhe do të duket Andy Cohen pajtohet me masën e fansave.

Andy dukej se po kalonte shumë mirë në BravoCon. Kur u pyet drejtpërdrejt në lidhje me kritikat e fundit të bëra kundër Bravos, Andi më së shumti iu shmang pyetjes dhe thjesht raportoi për gëzimin që Bravo u solli kaq shumë njerëzve, siç dëshmohet nga turmat në kongres. Këto turma mund të jenë në raundin e dytë vitin e ardhshëm.

Bravo mund të ketë një kontratë me Ceasars Forum

Në emisionin SiriusXM të Andy Cohen, Radio Andy, producenti Bravo i tha bashkë-prezantuesit të tij, “Oh, unë jam brenda. Mendoj se do të qëndrojë në Vegas, TBH.” Ai shtoi, “Unë mendoj se herën tjetër që ta bëjnë, mendoj se do të jetë në Vegas. Ishte kaq perfekte në Vegas.” Llogaria e tifozëve të TikTok Bravozilla postoi audion në internet dhe fansat ishin të gëzuar.

Siç tha një përdorues i TikTok, Las Vegas është ndërtuar për të pritur konventa. Kishte kuptim vetëm që BravoCon shkoi pa probleme në qytetin e përshtatur për turizmin. Një tjetër fanse tha se ata kishin shkuar në kongres kur ishte pritur në Nju Jork, dhe trafiku i vetëm ishte një makth.

Një komentues tjetër në TikTok tha se ata dëgjuan një thashetheme se Bravo kishte nënshkruar një kontratë trevjeçare me Caesars Forum, që do të thotë se konventa do të kthehej në Vegas në 2024 dhe 2025. Sigurisht, thashethemet janë thashetheme. Por duket se shumica e tifozëve të Bravo do të preferonin nëse kongresi do të qëndronte në Nevada.