Andy Cohen lë të kuptohet se Jackie Goldschneider do të jetë i verbër

Klea

Andy Cohen lë të kuptohet se Jackie Goldschneider do të jetë i verbër

Andy Cohen la të kuptohet se Jackie Goldschneider mund të jetë i verbër nga e ardhmja Amvise të vërteta të Nju Xhersit Episodet e sezonit 14.

Autorja dhe nëna e katër fëmijëve u shfaq në Watch What Happens Live kohët e fundit për të promovuar shfaqjen. Gjatë specialesë së vonë të natës, Andy e zuri Jackie-n në skarë për të gjitha gjërat RHONJ dhe miqësinë e saj të sapogjetur me Teresa Giudice.

Dyshja u pajtuan gjatë sezonit 14 dhe që atëherë janë bërë më të afërt se kurrë. Disa nga ish-shoqet e Jackie-t, duke përfshirë Margaret Josephs dhe Melissa Gorga, thanë se Teresa po e përdorte atë vetëm për t'u kthyer me ta. Kur Andi e pyeti Jackie-n për ndjenjat e saj për këtë, ajo nuk u pajtua. Megjithatë, Andi me sa duket la të kuptohet se ajo duhet të rishqyrtojë.

A tha Teresa diçka të keqe për Jackin pas shpine?

Para transmetimit të sezonit 14 në Bravo, disa nga zonjat diskutuan për shpërbërjen e miqësisë së tyre me Jackie. “Është zhgënjyese dhe e trishtueshme. Dhe mendoj se ajo nuk është ajo që mendoja se ishte. Por kjo është në rregull. E dini, gjërat ndodhin. Isha shumë e trishtuar dhe e zhgënjyer”, tha Margaret.

Melissa gjithashtu peshoi, duke thënë se Jackie kishte një “ndryshim zemre” për gjërat këtë vit. Ajo më vonë tha se fansat duhet të përshtaten me sezonin për ta kuptuar.

Në WWHL, Jackie pohoi se miqësia e saj me Terezën ishte e vërtetë.

“Isha unë që nisa miqësinë,” tha ajo.

Por nuk u ndal me kaq. Andy shtoi një koment interesant, duke i çuar fansat (dhe ndoshta) Jackie në spirale.

“Unë mendoj se ju mund të habiteni me disa gjëra që thuhen që vijnë,” tha ai.

Andi u përpoq të kalonte në pyetjen tjetër, por Jackie mbeti i mbërthyer, duke thënë: “Jam i hutuar nga ajo që sapo thatë. Nuk mund ta heq nga koka.” Megjithatë, ajo përfundoi, duke deklaruar se i qëndronte “çdo vendimi” që mori gjatë sezonit 14. “Pra, pavarësisht se çfarë thuhet, unë jam mirë me të.”

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në orën 8/7c.