Andy Cohen kritikon aktorët e RHOP pas sezonit të 8-të

Klea

Andy Cohen kritikon aktorët e RHOP pas sezonit të 8-të

Real Housewives sapo u bë një i rritur ligjor kur RHOC mbushi 18 vjeç. Megjithatë, me disa ekskluzivitete që kanë sezone të dobëta kohët e fundit, a mundet që koncepti të kalojë disa dhimbje në rritje? Sezoni 8 i Amvisat e vërteta të Potomac u prit veçanërisht me zhgënjim. Na dha një udhëtim të mërzitshëm të aktorëve, argumente të pazgjidhura dhe disa nga zonjat që refuzonin të angazhoheshin ose filmonin me të tjerët.

Me sa duket, Andy Cohen ndau disa nga acarimet e shikuesve të RHOP. Pjesa 1 e ribashkimit të Sezonit 8 u transmetua mbrëmë, dhe Andy i mori zonjat në detyrë mbi dinamikën e tyre të thyer të grupit. A mund ta bëjnë së bashku për sezonin 9?

Andy i tha aktorëve të RHOP pse sezoni 8 ishte kaq “zhgënjyes për t'u parë”

Sezoni 8 la shumë për të dëshiruar. Fansat në mediat sociale e konsideruan atë “të mërzitshëm” dhe “të pashikueshëm”. Një luftë për pushtet dukej se po zhvillohej mes aktorëve. Gizelle Bryant dhe Candiace Dillard Bassett nuk do të filmonin së bashku jashtë grupeve të mëdha për shkak të gjakut të keq që rrjedh ende nga sezoni 7.

Andy me sa duket ndau ndjenjat e fansave dhe i bëri të ditur zonjat që nga kërcimi i Pjesës 1 të ribashkimit.

“Më duhet të them që e dua këtë shfaqje, por si fans ishte disi zhgënjyese të shikoja këtë sezon sepse shfaqja ka të bëjë me gjetjen e gjuhës së përbashkët dhe ka të bëjë me marrjen e pronësisë së veprimeve pasi ato prekin të tjerët,” shpjegoi Andy.

Me sa duket duke shpresuar që ribashkimi të ishte më pak i zhgënjyer, ai pyeti: “A është ndonjë prej jush i gatshëm të thotë tani se ndihet i përgatitur për ta bërë këtë sonte?”

Karen Huger u përgjigj e para. “Dhe unë besoj në këto gra, në secilën prej tyre. E di që kanë kaluar shumë, por besoj se këto vajza mund t'ia dalin dhe nuk pres asgjë më pak sonte.”

“Po pres me padurim gjithashtu që të zotëroj atë që duhet të zotëroj dhe të eci përpara,” ofroi Candiace.

Wendy Osefo dhe Mia Thornton ranë dakord me planin e Candiace.

Më pas Karen kërkoi drejtpërdrejt përgjigje të qarta nga Banditët me Sytë e Gjelbër, Gizelle dhe Robyn Dixon. “Po, po pres me padurim pronësinë,” tha Gizelle, me Robin që shtoi në mënyrë jo bindëse, “Sigurisht”.

Që kur u filmua ribashkimi, Candiace njoftoi largimin e saj nga shfaqja. Dhe, ka zëra se Robyn mund të bëhet gjithashtu. Sezoni 9 tashmë po formohet për t'u tronditur.

Pjesa 2 e ribashkimit RHOP transmetohet të dielën, 7 prill në orën 8/7c. në Bravo.