Andy Cohen and Kate Middleton

Klea

Andy Cohen konfirmon se pallati po parakalon rreth një Kate Middleton të rreme!

Andy Cohen konfirmon se pallati po parakalon rreth një Kate Middleton të rreme!

Andy Cohen iu bashkua korit të teoricienëve të konspiracionit pas xhirimeve të Kate Middleton kapur gjatë fundjavës u shtyp në shtyp.

Të hënën, fotot e Princesha e Uellsit Së bashku me bashkëshortin e saj, Princin William, në një stendë ferme lokale u publikuan nga TMZ.

Kate Middleton

Megjithatë, shumë skeptikë nuk ishin të bindur, duke përfshirë edhe atë Shikoni Çfarë Ndodh Pritësi i drejtpërdrejtë.

Andy Cohen

Andy Cohen tallur të hënën X – “Kjo nuk është Kate…”

Shumë fansa ranë dakord me shefin e Bravo, me një postim në Twitter: “Më vjen keq, por nuk është ajo”.

Kate Middleton

Një tjetër kritik postoi një imazh të Kate shkrepur në vitin 2023 krahas imazhit më të ri, duke shkruar: “Ata thjesht duhet të kishin paguar Steven Spielberg për të falsifikuar një video të Kate sepse ajo video e TMZ thjesht e përkeqësoi gjithçka.”

Një i tretë ndau të njëjtën ndarje, duke komentuar – “Ky nuk është i njëjti person #KateGate #fakekate #KateMiddleton.”

Kate Middleton

The Sun publikoi pamjet video të Kate duke mbajtur një çantë të madhe pazari me një buzëqeshje të madhe në fytyrën e saj ndërsa ecte pranë Princit të Uellsit. 42-vjeçarja ishte e veshur casual, me dollakë të zeza dhe një xhup të zi me zinxhir. Uilliam xhinse të veshura dhe një kapak bejsbolli për daljen.

Videoja pasoi një raport të mëparshëm nga e njëjta media, e cila pretendonte se çifti mbretëror pa tre fëmijët e tyre, Princin George, 10 vjeç, Princeshën Charlotte, 8 dhe Princin Louis, 5, në ngjarje sportive përpara se të ndalonin në stendën e fermës.

Kate Middleton

Burimi i mediave tha: “Fëmijët nuk ishin me ta, por është një shenjë kaq e mirë që ajo ishte mjaft e shëndetshme për të dalë në dyqane”.

Kate u pa për herë të fundit duke shkuar në kishë me familjen e saj në ditën e Krishtlindjes. Pallati Kensington njoftoi vetëm disa javë më vonë se princesha i ishte nënshtruar “operacionit të planifikuar në bark” dhe nuk do të rifillonte detyrat e saj mbretërore deri pas Pashkëve.

e Kate vendndodhja ka qenë një temë e nxehtë që kur ajo u tërhoq nga sytë e publikut, në janar. Një foto e paqartë e nënës së tre fëmijëve, e shkrepur në fillim të këtij muaji, nxiti spekulimet në internet se fotografia ishte bërë me Photoshop.

Kate Middleton

Kate u përpoq të qetësonte publikun duke publikuar një foto optimiste të saj dhe tre fëmijët e saj në Ditën e Nënës, por shumë media lëshuan një “njoftim për vrasje” sepse imazhi ishte ndryshuar qartë.

Kate më vonë pranoi se ajo kishte ndryshuar imazhin, gjë që ngjalli më shumë shqetësime për shëndetin dhe mirëqenien e saj, pavarësisht nga fillimi i Kensington Palace. deklarata se ajo nuk do të rifillojë detyrat e saj deri në prill.

Kate Middleton

Kate më vonë shkoi në X për të kërkuar falje për fotografinë e çuditshme, duke shkruar – “Ashtu si shumë fotografë amatorë, unë herë pas here eksperimentoj me editimin. Doja të shprehja faljen time për çdo konfuzion që shkaktoi fotografia familjare që shpërndamë dje.”

Ajo shtoi: “Shpresoj që të gjithë ata që festojnë ta kenë një festë shumë të lumtur të Nënës. C.”