Andy Cohen i përgjigjet Crystal Kung Minkoff që largohet nga RHOBH

Klea

Andy Cohen i përgjigjet Crystal Kung Minkoff që largohet nga RHOBH

Amvise të vërteta të Beverly Hills yll Kristal Kung Minkoff tronditi fansat kur njoftoi se do të largohej nga spektakli pas tre sezonesh. Crystal mund të ketë qenë relativisht e qetë gjatë dy sezoneve të saj të parë, por ajo e gjeti zërin e saj gjatë sezonit 13. Ajo dhe e reja Annemarie Wiley u grindën gjatë gjithë sezonit. Tani Andy Cohen po reagon për largimin e saj.

Edhe pse ajo mund të ketë qenë e rezervuar, ajo ende la gjurmën e saj. Crystal, e cila ishte anëtarja e parë e aktorëve aziatikë amerikanë në RHOBH, ishte e hapur për procesin e saj të rimëkëmbjes nga një çrregullim i të ngrënit. Ajo gjithashtu solli një atmosferë argëtuese dhe ndau disa momente të pambrojtura me shikuesit.

Andy Cohen reagon ndaj largimit të Crystal RHOBH

Andy dhe bashkë-prezantuesi i tij, John Hill, diskutuan lajmet e fundit të Bravo në emisionin e tyre radiofonik, Andy Cohen Live të SiriusXM. “Javë e madhe për Bravo News. Shumë i lumtur për Candiace's [Dillard Bassett’s] lajme për shtatzëninë. Ajo është 13 javë që ajo njoftoi këtë javë. Kur folëm për largimin e saj nga shfaqja, ajo tregoi se ishte shtatzënë dhe unë isha shumë i emocionuar dhe mendoj se është shumë mirë”, tha Andy. “Jam shumë i lumtur për ta. Kjo është e mrekullueshme”, shtoi ai.

John u thellua në lajmet se Rebecca Minkoff po i bashkohej kastit të The Real Housewives of New York. “A mund ta konfirmoni apo mohoni apo është thjesht një mike e saj tani? Ajo ka qenë duke filmuar. Cili eshte problemi?” pyeti Gjoni. “Nuk mund të them asgjë,” u përgjigj Andi.

Pastaj ai solli njoftimin e Crystal. “Oh, a mund të them edhe një gjë për lajmet e Shtëpisë? Mendova se njoftimi i Crystal se ajo nuk do të kthehej, ishte kështu, para së gjithash, dua të them, ajo dukej si më e mira ndonjëherë, por së dyti, ishte thjesht kaq elokuente dhe klas, mendova, “tha Andy. Thjesht, thashë, 'Uau, kjo është mënyra për ta bërë atë.' Thjesht mendova se ishte e mrekullueshme.”

John shtoi: “Unë e dua Kristalin”. Unë gjithashtu. Unë po kryqëzoj gishtat se ndoshta ajo do të shfaqet herë pas here si Camille Grammer.

Real Housewives of Beverly Hills është në dispozicion për t'u transmetuar në Peacock.