Andy Cohen i përgjigjet anulimit të RHONJ Reunion Fury

Klea

Andy Cohen i përgjigjet anulimit të RHONJ Reunion Fury

Bravo së fundmi njoftoi se nuk do të kishte ribashkim të sezonit 14 Amvise të vërteta të Nju Xhersit. Franshiza e preferuar nga fansat ka qenë në transmetim për pesëmbëdhjetë vjet tani dhe asnjë ribashkim nuk është i pari.

Natyrisht, i gjithë ferri shpërtheu pas njoftimit. Mungesa e një ribashkimi, që është një element kryesor i Real Housewives, zakonisht tregon se diçka nuk është shumë e gabuar. Duke pasur parasysh murin absolut të akullit midis OG Teresa Giudice dhe kunatës/armikut Melissa Gorga, spekulimet janë vënë në dukje menjëherë drejt tyre.

Tani Bravo babi Andy Cohen po përpiqet të shpjegojë pse prodhuesit erdhën në këtë vendim befasues.

Përfundimi i sezonit do të jetë një “klasik”

Ndërsa shfaqej në një episod të SiriusXM's Reality Checked me Kiki Monique, Andy ngacmoi pse fansat duhet ta kuptojnë këtë lëvizje të paprecedentë.

“Unë dua t'i jap një kontekst njoftimit gjatë fundjavës se nuk do të ketë ribashkim në Jersey sepse ndjej se ka shumë teori se çfarë mund të thotë kjo,” tha ai. “Unë mendoj se gjëja kryesore është se e gjithë kjo do të ketë kuptim sapo të shihni finalen.”

Andy vazhdoi duke thënë se finalja e RHONJ këtë sezon do të jetë një “klasike” për të cilën “njerëzit do të flasin për një kohë të gjatë”.

Sapo producentët panë se sa epike ishte finalja e sezonit, ata “të gjithë morën vendimin veç e veç” dhe vendosën që “finalja është një lloj finale dhe ribashkimi të gjitha në një”.

“Është në traditën e madhe të Jersey-it absolut tronditës dhe dramatik finalet dhe ata kanë këtë takim të fundit epik në grup, i cili është sikur, ndihet si Darka e Fundit dhe është kaq Jersey,” zbuloi Andy. “Dhe është tronditëse dhe dramatike dhe është TV mahnitës.”

Bravo ka diçka tjetër në mendje

Producenti ekzekutiv gjithashtu u premtoi shikuesve se do të “ndihen të kompletuar” pasi të shohin episodin e fundit. Për më tepër, Andy ngacmoi se rrjeti po “gati” diçka për të zënë vendin e një ribashkimi.

“Mendoj se ky njoftim për ribashkimin erdhi pa shumë kontekst, dhe kështu doja vetëm të plotësoja disa nga boshllëqet për ju,” përfundoi Andy.

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në 8/7c në Bravo.