Andy Cohen humbet kontrollin në Ribashkimin e Sezonit 4 të RHOSLC

Klea

Andy Cohen humbet kontrollin në Ribashkimin e Sezonit 4 të RHOSLC

Andy Cohen tenton të humbasë shumë qeliza të trurit kur moderon ndonjë ribashkim të Real Housewives. Dhe ju do të bëni gjithashtu. A mund ta imagjinoni të jeni një gjyqtar midis lojtarëve si Teresa Giudice dhe Melissa Gorga, duke dëgjuar ulërima të marra vetëm nga qentë brenda një rrezeje prej 2 miljesh?

Pra, është e sigurt të thuhet Sezoni 4 Amvise të vërteta të Solt Lake City ribashkimi dhe viti i parë i Monica Garcia e vendosën Andin dhe qelizat e tij të mbetura të trurit në testin përfundimtar. Pjesa 2 e sagës transmetohet sonte dhe Andi është, me një fjalë, i rraskapitur. Argëtim Sonte ka lugë.

Mbrapa dhe mbrapa e gjithë kësaj

Bëhuni gati macet dhe kotelet, sepse ne po shkojmë në raundin e dytë të Monica kundër të gjithë të tjerëve. Po, ajo bëri shumë bujë duke qenë ish-shoqja e Jen Shahut dhe ndoshta një ish-kontribues në llogarinë e trolleve RHOSLC Reality Von Tease.

Këtë herë Lisa Barlow po shkon pas të hënës dhe gjithçka që mund të them është se ky nuk është tamam një lexim i ofertave më të mira të Shekspirit. Në pamjen paraprake, Andy fillon me një pyetje nga një fans për LB. A është ajo apo nuk pendohet që i tha Monikës: “Askush nuk dëshiron të jetë nëna jote” pasi ka parë se si rrokulliset Linda Darnell?

Lisa përgjigjet: “Biseda u përcoll gabimisht [sic].” Kur Monica dukej e tmerruar, Lisa shtoi: “Dëgjo, unë e kundërshtova [sic] aq sofomorike sa e ke gatuar. Ti ishe i keqi gjatë gjithë sezonit.” Uau, ajo Lisa është diçka, që na jep të gjithëve fjalë të reja për t’ia dorëzuar Merriam-Webster.

Por Monika nuk e kishte atë. “Nuk isha i keqi gjatë gjithë sezonit, po i përgjigjesha energjisë që më dhanë.” Pastaj Lisa vazhdon të imitojë Monikën, gjë që jam i sigurt se lejohet nëpërmjet Manualit Mormon që Lisa e ndjek rreptësisht.

Monica përpiqet të hedhë nën autobus mafien greke Don Angie Katsanevas duke ndarë disa nga momentet e saj të paharrueshme në përzierje. “Ajo e thirri Meredith-in [Marks] një ‘trampolinë me sy!’” Meredith është aq mbi Rumhürs *Naturia* në këtë pikë dhe thjesht tund kokën me tmerr.

Devijimi i Angie, vjen i nxehtë

Angie shkon për devijimin me, “Kjo do të thotë se lëkura e saj është e bukur, e lëmuar dhe e shtrënguar.” LB shton, “Unë dua të jem një trampoline me sy.” Tani Heather Gay, e cila mbrojti plotësisht një kriminele që dyshohet se e kishte sulmuar, tha: “Sinqerisht, kjo dua të jem edhe unë.” Lisa i tregon përsëri Monikës se sa “e keqe” ishte ajo gjatë gjithë sezonit dhe Monica më pas thotë “Touchet” që do të thotë “touché”. Zot ndihmoji këto gra dhe jepu disa libra.

Në këtë pikë, Andi ka mbyllur sytë dhe duket se po përqendrohet në një rrahje zemre në pushim prej 60 – 100 rrahje në minutë, në mënyrë që të mund të qëndrojë gjallë dhe t’i japë fund kësaj gjëje. Lisa dhe Monica vazhdojnë të debatojnë derisa Whitney Rose vendos të ndërhyjë. “Veshët e mi po më dhembin fjalë për fjalë,” i thotë ajo Merit.

Heather bashkohet dhe Monica iu drejtua asaj. “Heather, as që e di se çfarë problemi ke me mua. I vdekur-a, Nuk e di cili është problemi juaj me mua.” Unë mendoj se e di se cili është problemi i saj…

Andi zgjohet dhe merr përsëri kontrollin. “Ajo do t’ju tregojë pas pak,” tha ai.

Pjesa 2 e ribashkimit të The Real Housewives of Solt Lake City transmetohet Sonte në orën 20:00 ET/PT në Bravo. Pjesa 3 do të transmetohet të martën, më 23 janar, në të njëjtën kohë. Dhe me mend, episodet e pacensuruara dhe të zgjatura transmetohen të nesërmen në Peacock, në mënyrë që të mund të dëgjoni të gjitha fjalët e këqija dhe detajet me lëng.