Andy Cohen feston vrapimin e pabesueshëm RHOA të Kandi Burruss

Klea

Andy Cohen feston vrapimin e pabesueshëm RHOA të Kandi Burruss

Kandi Burruss e bëri të ditur publikisht në Grammy se ajo do të largohej Amvisat e vërteta të Atlantës. Ndërsa fansat presin për më shumë përditësime për të ardhmen e shfaqjes, Andy Cohen donte të merrte dy centet e tij përafërsisht në kohën kur Kandi punonte në RHOA.

Reflektimet e Andit mbi trashëgiminë RHOA të Kandi

Në Andy Cohen Live të SiriusXM, producenti shumëvjeçar iu drejtua njoftimit të Kandi. “Kandi njoftoi mbrëmë në tapetin e kuq të Grammy se nuk do të rikthehet në The Real Housewives of Atlanta pas një vrapimi të pabesueshëm. E pabesueshme”, tha ai. Andy shikoi mbrapa “sa shumë ajo jo vetëm kaloi në shfaqje, por solli në shfaqje”.

Ai renditi disa momente ikonike, vendndodhje dhe njerëz që erdhën në Bravo përmes Kandi, duke përfshirë burgun, Bedroom Kandi dhe The Old Lady Gang. “Dmth, ajo vazhdon dhe vazhdon. Ajo ishte gjithmonë shumë e vërtetë me veten. Ajo donte të ishte më e mira [and] ajo ka qenë një nga njerëzit e mi të preferuar për të punuar me të gjatë gjithë kohës sime.” Ai vazhdoi duke renditur disa nga tiparet e tij të preferuara te ish-Shtëpiaja.

“Më pëlqen se sa konkurruese është ajo. Më pëlqen sa e menduar dhe e zgjuar është ajo. Ajo është kaq strategjike. Ajo do të më telefononte sa herë që kishte një mendim për mënyrën se si po tregtohej ose nuk tregtohej emisioni ose për mënyrën se si po planifikohej ose kishte shumë mendime dhe mendime vërtet të zgjuara dhe gjithmonë donte, ishte gjithmonë duke dashur të di më shumë.”

Andy gjithashtu theksoi karrierën e saj të famshme si kantautore. Ai tha me një votëbesimi, “Unë e di se ajo do të vazhdojë të jetë e suksesshme në gjithçka që bën”.

E kaluara dhe e ardhmja e Kandi Burruss me Bravo

Po për efektin afatgjatë të Kandi në Bravo? Andy zbuloi se në vitin 2020, “ajo na shkroi një letër kaq të zhytur në mendime për të gjithë ne në Bravo dhe vërtet origjinale me disa mendime vërtet të vlefshme dhe të vërteta rreth mënyrës se si ne mund të bënim biznes ndryshe, që mund të ishte thjesht më gjithëpërfshirëse, më pozitive, më shumë kuptimplotë.” Andy shpjegoi se gjithçka në letrën e saj u bë “artikuj veprimi” për rrjetin.

Ai shtoi, “Ajo ndikoi jo vetëm në shfaqje, por ajo ndikoi në mënyrën se si ne bëjmë biznes në prapaskenë dhe kjo është e fuqishme, kështu që unë thjesht, mendoj se ne të dy po qanim pak në fund të telefonatës. ditën tjetër.” Nga atje, Andy spekuloi për përfshirjen e ardhshme të Kandi me kanalin.

“E di që Bravo do të jetë në biznes me të për një kohë të gjatë. Ata kanë gjëra të tjera në zhvillim, kështu që ajo është një talent që ata nuk do të duan ta lënë të lirë.” Andy gjithashtu i tha asaj se ajo mund të “tërhiqej pas një ose dy vjetësh”.

Andy tha se do të kishte më shumë përditësime të RHOA, por ndërkohë, dhurata ishte për të festuar Kandi. “Unë thjesht doja të them gjithçka që kisha për të thënë dhe thjesht vendosa një postim në Instagram dhe nuk pata kohë të them gjithçka që doja të thoja.”