Andy Cohen

Klea

Andy Cohen dyshohet se është pushuar nga puna dhe po negocion 'Paketën' e daljes me Bravo në mes të padive gjymtuese!

Andy Cohen dyshohet se është pushuar nga puna dhe po negocion 'Paketën' e daljes me Bravo në mes të padive gjymtuese!

Mes polemikave të vazhdueshme dhe rënies së vlerësimeve, Andy Cohenfigura me ndikim pas suksesit të Bravo, thuhet se po konsideron një ndarje nga rrjeti.

Burimet kanë zbuluar ekskluzivisht për In Touch se 55-vjeçari ekzekutiv i televizionit është në bisedime për t'u ndarë me Bravo, rrjeti që ai ndihmoi ndjeshëm në zhvillimin e tij.

Andy Cohen

“Negociatat për Andin e Cohen Paketa e largimit është aktualisht në progres pasi ai merret me pasojat e akuzave të fundit të bëra nga yjet e tij, “zbuloi një burim. Debati përfshin një padi nga ish-të Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut yll Leah McSweeneyi cili akuzon Cohen të promovimit të përdorimit të tepërt të substancave për të rritur vlerësimet televizive, dhe pretendimet nga Brandi Glanville të ngacmimit seksual.

Leah McSweeney

te dyja Cohen dhe Bravo i kanë mohuar me forcë këto akuza. Një burim i brendshëm i Bravo deklaroi, “Kjo nuk mund të jetë më larg nga e vërteta”, pasi rrjeti dhe Cohen përballen me këto pretendime serioze.

Përveç kësaj, një padi për ngacmim seksual e ngritur nga ish Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll Caroline Manzo kundër Bravo thuhet se po shkakton vonesa për sezonin e ardhshëm të spinoff-it të Peacock, Real Housewives Ultimate Girls Trip. Çështjet ligjore të ngritura nga Manzo duket se po ndikon në orarin e prodhimit dhe mund të ndikojë në afatin kohor të publikimit të sezonit të ri.

Brandi Glanville

Andy Cohenmikpritës i Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt kërkoi falje pasi Brandi Glanville, një ish-anëtar i kastit të “Real Housewives of Beverly Hills”, e akuzoi atë për ngacmim. Akuza rrjedh nga një video që dyshohet se është dërguar nga Cohen te Glanville në vitin 2022. Në video, ku u shfaq edhe Kate Chastain – Cohen shpjegon, “Kate Chastain dhe unë po bënim shaka qartë me Brandi. Ishte menduar absolutisht me shaka, dhe përgjigja e Brandi tregoi se ajo e kuptonte si të tillë. Thënë kështu, ishte krejtësisht e papërshtatshme dhe kërkoj falje.” Cohen e ndau këtë falje përmes X (ish-Twitter) në shkurt.

Brandi Glanville

Pavarësisht e Cohen falje, një publicist i NBC dhe Bravo ka mohuar akuzat, duke deklaruar se historia është e pasaktë.

Pasi u publikua lajmi i historisë, pati një përgjigje të shpejtë nga Bravo, me një zëdhënës që mohoi qartë thashethemet për E Andy Cohen largimi nga rrjeti. Kjo deklaratë kishte për qëllim shuarjen dhe riafirmimin e spekulimeve e Cohen pozicion brenda rrjetit mes thashethemeve që qarkullojnë.

Andy Cohen

Burime me njohuri të drejtpërdrejta na kanë bërë me dije se një raport i fundit pretendonte E Andy Cohen largimi nga Bravo ishte krejtësisht i pasaktë. Raporti, i cili u mbështet në një burim anonim për titullin e tij, pohoi e Cohen largimi i përfolur ishte për shkak të një sërë akuzash të bëra kundër tij në procese të ndryshme gjyqësore, përfshirë ato të ngritura nga ish-yjet e 'Housewives'. Brandi Glanville dhe Leah McSweeney. Megjithatë, këta të brendshëm theksojnë prerazi se asnjë nga informacionet e publikuara nuk ishte i saktë, duke i hedhur poshtë pretendimet si të pabaza.

Leah McSweeney

Është e rëndësishme ta kujtojmë atë Brandi Glanville's ekipi ligjor i dërgoi një letër kërkese NBC-së në shkurt, duke pretenduar se ajo ishte shfrytëzuar nga prodhuesit gjatë viteve, gjë që e vuri në mënyrë efektive rrjetin dhe Andin Cohen me njoftim. Në një pretendim të veçantë, Leah McSweeney e akuzoi Bravon për nxitjen e një mjedisi toksik pune që shfrytëzonte luftën e saj me alkoolin për vlerësime më të larta. Për më tepër, McSweeney pretenduar se Andy Cohen përdori kokainë me 'Houswives' dhe yje të tjerë të Bravo-s, duke i shpërblyer ata që merrnin pjesë në këto aktivitete. Këto akuza serioze kanë shtuar shtresa kompleksiteti në diskursin publik që rrethon rrjetin dhe personalitetet e tij.