Andy Cohen do të organizojë ribashkimin e tradhtarëve, kërkon Marcus, Larsa Tea

Klea

Andy Cohen do të organizojë ribashkimin e tradhtarëve, kërkon Marcus, Larsa Tea

Andy Cohen do të jetë nikoqir i ribashkimit special për sezonin 2 të Tradhtarëtdhe ai shpreson të arrijë në fund të marrëdhënies mes The Real Housewives of Miami’s Larsa Pippen dhe ish i dashuri i saj (ndoshta) tani, Marcus Jordan.

Ylli i realitetit ka pasur internetin që kur fshiu Instagramin e saj nga Marcus dhe postoi mesazhe të fshehta për historinë e saj. Njëri lexonte: “A duhet që miqtë tuaj të anulojnë ish-in tuaj?” Epo, ajo me siguri e bëri.

Ndarja e tyre nga ndarja vjen saktësisht një muaj pas premierës së Traitors, i cili aktualisht është seriali më i shikuar i pa skenar në të gjitha transmetimet. Pasi u takuan me aktorë si Janelle Pierzina se ndoshta ishte ajo që vrau të dashurin e saj, duket se historia e tyre e dashurisë në përrallë ka marrë fund.

A do ta shtypin Marcus dhe Larsa viçin gjatë ribashkimit?

Gjatë një episodi të fundit të emisionit të tij, Radio Andy, drejtuesi i Watch What Happens Live foli për ribashkimin e ardhshëm, duke thënë se shpreson të marrë më shumë “çaj” nga ish-çifti për ndarjen e tyre.

“Më lejoni të theksoj,” filloi Andi, “Unë do të organizoj ribashkimin e Tradhtarëve dhe po pyes veten nëse ky do të jetë vendi ku do të marrim çajin për Marcus dhe Larsa.”

Në janar 2024, Larsa foli për bashkimin e sezonit 2 të shfaqjes së misterit të vrasjeve me të dashurin e saj, duke shtuar se mendonte se do ta shtynte atë jashtë zonës së saj të rehatisë.

“Ndjehem sikur të dy po rritemi individualisht dhe kjo është rruga jonë. Dhe mendoj se është super argëtuese të jesh në gjendje ta përjetosh këtë me dikë që të intereson dhe në të njëjtën kohë të sfidohesh në marrëdhënien tënde,” shpjegoi ajo.

Përveç problemeve të saj me Marcus-in, ribashkimi mund të jetë i vështirë për RHOM OG, i cili ka të ngjarë të përballet me Janelle pasi ta kritikojë atë si “xheloze” pas grindjes së tyre të shkurtër në Skoci.

“Mendoj se Janelle ishte e mërzitur që po merrja shumë kohë me kamerën dhe ajo donte që unë të largohesha nga seriali, sepse unë bëj televizion të mirë, por ajo jo,” tha ajo. “Ajo nuk e pëlqente këtë, kështu që ajo donte që unë të largohesha nga emisioni në mënyrë që të kishte më shumë kohë për kamera. Mendova se ajo ishte e çuditshme. Që në fillim më dukej sikur personaliteti i saj ishte i çuditshëm. Ajo ishte shumë egoiste dhe unë e thirra për këtë që në fillim.”

Episodet e reja të The Traitors fillojnë të transmetohen në Peacock çdo të enjte në orën 9/8c.