Andy Cohen diskuton për grindjen e Erika Jayne dhe Denise Richards

Klea

Andy Cohen diskuton për grindjen e Erika Jayne dhe Denise Richards

Andy Cohen po rëndon grindjen mes Denise Richards dhe Erika Jayne. Nëse jeni adhurues i Real Housewives of Beverly Hills, e dini se nuk ka dashuri të humbur mes ish-vajzës Bond dhe Pretty Mess.

Por Andi nuk po mban anën. “Unë nuk kam një anë,” thotë ai. “Mendoj se Denise hyri në këtë me disa grindje legjitime kundër grupit për mënyrën se si u trajtua në sezonin e saj të fundit.”

Denise iu bashkua sezonit 9 të RHOBH në 2019, por u largua në 2020 pas vetëm dy sezonesh. Ajo u kthye si e ftuar gjatë sezonit aktual të 13-të, por marrëdhëniet nuk janë përmirësuar. Life & Style po derdh çajin.

“A më ke takuar?”

Grindja filloi në sezonin 10 në një barbeque në oborrin e shtëpisë në shtëpinë e Denisit në plazh. Ish-i i Charlie Sheen u ofendua kur Erika dhe Lisa Rinna u bënë treshe, ndërsa vajza e saj adoleshente Sami Sheen u ul aty pranë me miqtë e saj.

Denise nuk mendoi se biseda seksuale ishte e përshtatshme me fëmijët e saj të pranishëm. Erika u përgjigj se në moshën e tyre, “ata e dinë tashmë nëse nuk e kanë pasur një të tillë”.

Kur Denise u kthye për Taco Night në episodin e 20 dhjetorit 2023, grindja u ndez menjëherë. Këngëtarja XXPEN$IVE pretendoi se llogaria e Denise’s OnlyFans “filloi si pornografi”. Më vonë gjatë episodit, Erika shtoi se Samiu tashmë ishte në dijeni për treshe në barbeque pasi ajo tashmë ka llogarinë e saj OnlyFans. Samiu, 19 vjeç, thuhet se po bën para të mëdha gjithashtu.

“Ti erdhët e turbullt, e paartikuluar, nuk mund të bashkonit dy fjalë dhe doje të më quanin kurvë,” u përgjigj Erika. “Doni që unë të ulem këtu dhe të bëj sikur nuk ka ndodhur? Çfarë mendoni ju? Nuk do të shkoj te OnlyFans? Unë nuk do të shkoj aq i ulët sa mundem? Më ke takuar?!”

Denisi tenton një goditje të ulët

Lufta vazhdoi në episodin e 3 janarit, kur Denise vuri në dyshim përfshirjen e Erika-s në polemikën e mashtrimit të bashkëshortit të saj Tom Girardi. Denise u përpoq të zvogëlohej, duke thënë se Erika po luante budalla se nuk e dinte se “20 milionë dollarë ishin depozituar në llogarinë tënde”.

“Ti godet poshtë rripit,” ia ktheu Erika, duke shtuar, “Mos ejani për mua kur jeni në OnlyFans për 7 dollarë.” Oh.

Duke komentuar sesi aktorja e filmit të frikshëm 3 e trajtoi atë luftë, Andy tha: “Nuk jam i sigurt që ajo uli avionin dhe mendoj se do të pajtohej me mua për këtë.”

The Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.