Andrea Denver u martua zyrtarisht me Lexi Sundin

Klea

Andrea Denver u martua zyrtarisht me Lexi Sundin

Shumë kohë përpara se të dashuroheshim me beqarët e Hamptons si Jesse Solomon dhe West Wilson, Andrea Denver ishte beqari i dashur i Summer House. Ish-ylli mbahet mend më së miri si modelja e nxehtë italiane që do të jepte kafe Paige DeSorbo dhe Ciara Miller në shtrat. Ndërsa ai mund të mos jetë më një shtyllë në shfaqje, Andrea nuk do të harrohet kurrë (sidomos barku i tij i bukur).

Andrea ka mbetur një element kryesor në universin e Shtëpisë Verore, kryesisht për shkak të miqësisë së tij të vërtetë me ekuipazhin. Gjatë ditëve të tij të hershme, Andrea u përpoq shumë që Paige të binte në dashuri me të. Ndihet si një jetë më parë, veçanërisht pasi ai u martua së fundmi. Është një ditë e trishtuar për çdo fans të Bravo-s, i dashuruar pas Andreas.

Dasma e ëndrrave të Andreas dhe Lexit

Sipas Page Six, Andrea u martua me të dashurën e tij prej shumë kohësh Lexi Sundin këtë javë. Ceremonia u zhvillua në qytetin e tij të lindjes në Verona të Italisë dhe dukej aq piktoreske sa mund ta imagjinonit.

Disa yje të Summer House ishin të pranishëm në ditën e madhe të Andreas. Lindsay Hubbard dhe Carl Radke hynë të dy në listën e të ftuarve, edhe pse me siguri u përpoqën të qëndronin sa më larg njëri-tjetrit. Danielle Olivera dhe Kyle Cooke ishin aty, edhe pse Amanda Batula nuk ia doli dot. Fytyra të tjera të njohura përfshijnë Chris Leoni, Jason Cameron dhe Sam Feher.

Andrea njoftoi fejesën e tij me Lexi në Bravocon vitin e kaluar, kështu që ata kaluan disa muajt e fundit duke planifikuar destinacionin mënjanë. Ndërsa ne bëjmë shaka se Andrea është pjesa më e mirë e Bravo, ne jemi të lumtur që ai e gjeti të lumtur përgjithmonë me Lexi. Urime të porsamartuarve.