Andrea Denver del pothuajse nudo në një fotosesion të ri

Klea

Andrea Denver del pothuajse nudo në një fotosesion të ri

A është vapë këtu, apo ka ish-yllin e Shtëpisë Verore Andrea Denver sapo i hoqi (pothuajse) të gjitha rrobat përsëri? Vetëm javën e kaluar ai veshi disa kapele pa bigëzim dhe shfaqi fryrjen e tij për të gjithë Instagramin. Tani, ai ka veshur disi edhe më pak, duke ruajtur ende një formë dinjiteti. Ja një parashikim për vitin 2024: Andrea i bashkohet OnlyFans dhe bën gjashtë shifra në vitin e tij të parë. Merre atë monedhë, mbret! Nëse Leah McSweeney mund ta bëjë atë…

Mos u turpëro nëse zmadhon

E veshur vetëm me një këmishë të bardhë Alexander McQueen dhe një kravatë, Andrea po shikon thellë në kamerë për një fotosesion me Skenën e Modelit Mashkull. Disa mund të thonë se ai po shikon drejtpërdrejt në shpirtin tuaj, por le të jemi të sinqertë, 99% e ndjekësve nuk po shikojnë prapa. Përkundrazi, fokusi i tyre është te ato bark të gdhendura, kofshët e mbuluara me gëzof dhe gjithçka që gjendet poshtë asaj këmishë të vendosur me kujdes.

Andrea nuk ka qenë asnjëherë i turpshëm për të treguar trupin e tij. Ai ka shijuar fushata të panumërta modelingu ku është pa shumicën e veshjeve të tij. Megjithatë, kjo ndihet si më e rrezikshme e tij deri më sot. Nëse keni menduar se ai mund të fillojë të mbulojë tani që është fejuar, mendoni përsëri.

Në BravoCon 2023 në Las Vegas, Andrea zbuloi se i kishte bërë pyetje të dashurës Lexi Sundin. Dyshja u takuan për herë të parë në prill 2021 dhe që atëherë kanë shijuar një romancë të stuhishme. Andrea zbuloi gjithashtu se dasma do të bëhej në vendlindjen e tij, Itali, në të cilën Lindsay Hubbard u tall: “Vetëm mos e anuloni!” Oh. Të paktën ajo mund të gjejë humor në situatën e saj.

E drejtë, mjaft të ngul sytë. Shkoni për një dush të ftohtë. Oh mirë, mirë. Ja një tjetër pikërisht në kohë për Krishtlindje.