Andrea Denver Bares të gjithë në fotosesionin Raunchy Western

Klea

Andrea Denver Bares të gjithë në fotosesionin Raunchy Western

A është vapë këtu, apo është thjesht Andrea Denver? Ylli i realitetit dhe modelja italiane sapo ka ndezur internetin me fotosesionin e tij të fundit për revistën Lewis. Është me temë perëndimore, mezi i sigurt për punë dhe gjithçka që na nevojitej për të kaluar këto muaj të ftohtë dimri.

“Duke prezantuar Andrea Denverin karizmatik dhe gjithnjë me stil”, ndau publikimi, së bashku me një koleksion të disa prej fotove të nxehta. Revista premtoi një vështrim “ekskluziv” dhe “intim” në alumin Winter House. Ata dorëzuan!

Kapele lëkure dhe kapele kaubojsh

Për fotosesionin me temë perëndimore, Andrea veshi një palë këpurdha lëkure të zeza, një fashë të zezë dhe disa të brendshme të bardha, kjo është ajo. Ai i zhveshi të gjitha ndërsa pozonte në një shtrat, duke treguar një grusht pozash të zjarrta.

Revista e përshkroi punën e tij, duke shtuar, “Prania e tij magjepsëse dhe tiparet e tij mahnitëse e bëjnë atë një ikonë të vërtetë në botën e modelingut”.

Sigurisht, të gjithë e kemi parë barkun e Andreas një milion herë. Furnizimi i tij në Instagram është 99% i barkut, por kjo fotosesion disi e bëri atë të dukej më i gdhendur se kurrë. Në një shkrepje, ai ishte shtrirë me shqiponjë në një shtrat, i veshur me djepët e tij, fryrje të ekspozuara për ta vëzhguar botën.

Edhe pse Andrea sapo hodhi këtë seri serioze kurthe të etjes, të gjithëve na duhet të kujtojmë se ky njeri është kapur. Mos u fut në DM-të e tij. Gjatë BravoCon 2023, ai njoftoi se ai dhe e dashura e tij, Lexi Sundi po hidhnin hapin tjetër në lidhjen e tyre. Ata janë fejuar.

Ai e shpalli me krenari lajmin gjatë panelit të Shtëpisë Verore të këtij viti në konventë.

“Ne tashmë po organizojmë gjithçka dhe secili prej jush është i ftuar”, u tha ai ish-bashkë yjeve të tij. “Do të jetë në Itali; do të jetë një dasmë destinacion.”

Pra, meqenëse Andrea i vendosi një unazë, Lexi ndoshta do të jetë i vetmi person që do t’i shohë ato këpurdha lëkure personalisht së shpejti. Ai më parë zbuloi në Summer House se jeta e tyre seksuale ishte “shumë e mrekullueshme”. Ndoshta ai do të shkatërrojë ata djemtë e këqij për natën e dasmës.