Ana Navarro

Klea

Ana Navarro e The View, 51, Thirret për kërkesën për të ‘ushqyer me gji’ Maluma, 29 vjeç

Ana Navarro e The View, 51, Thirret për kërkesën për të ‘ushqyer me gji’ Maluma, 29 vjeç

Ana Navarro u godit me reagime të forta pasi deklaroi se do t’i “ushqehej me gji” Maluma pasi mori pjesë në një nga koncertet e këngëtarit.

Ana Navarro

Te dielen, Pamja bashkë-prezantuesi shkoi në Instagram për t’u vërshuar mbi interpretuesin, duke shkruar — “Shkuam në koncertin @maluma. Zot me ndihmo. Unë mendoj se në të vërtetë u drodh.”

51-vjeçarja tregoi se ishte në gjendje të “bënte kontakt me sy” me yllin 29-vjeçar të reggaeton, sepse ajo ishte ulur afër skenës brenda Qendrës Kaseya në Miami.

Maluma

“Zot i mirë ai djalë, Maluma është seksi – ai është mjaft i ri për të qenë djali im, gjë që mund të shpjegojë pse do të doja ta ushqeja me gji”, shtoi ajo.

Fansat sulmuan komentuesen politike në seksionin e komenteve të postimit për komentet e saj të vrazhda.

Ana Navarro

Një person shkroi: “Më pëlqente gjithmonë dhe më pëlqeu inteligjenca dhe humori yt. Unë jam një person që më pëlqen një shaka e mirë dhe argëtimi, por jam i zhgënjyer nga sjellja jote e fundit dhe nga vulgariteti yt. E trishtuar.”

Një tjetër kritik tha: “Pse kam një pamje që ju e ushqeni me gji atë djalin që unë nuk mund ta shoh”.

Maluma

Një përdorues vuri në dukje – “ky është një standard i dyfishtë – nëse një burrë do të thoshte diçka të ngjashme për një interpretuese femër, ata do të anuloheshin menjëherë dhe do të hidheshin mbi qymyr”.

Një tjetër fanse shkroi — “@ananavarrofl … ishte ai komenti për ushqyerjen me gji që e bëri pak më të lartë. Duhet të ketë qenë alkooli dhe melatonina 🤷🏻‍♀️.”

Ana Navarro

Megjithatë, disa nga të Navarro-s ndjekësit gjetën komentin e saj të sinqertë zbavitëse.

Një ndjekës brohoriti – “👏 ti më plas! Dukesh përrallore!”

Një tjetër komentoi — “’Maluma ushqehet me gji’ oh moj Gawd, vetëm ti, Ana!! 🤣🤣🤣.”

Një e treta tha: “Thjesht po vdes nga komenti për ushqyerjen me gji 🤣 gezuar qe te pelqeu ❤️ la vida es una!”

Maluma

Një përdorues qeshi — “Omg komenti yt i Maluma më bëri të qesh aq fort sa u mbyta!🤣🤣🤣 @ananavarrofl,” dhe një tjetër tha – “Ushqeje me gji… 😂 ju jeni shumë qesharak.”

Disa nga ndjekësit e prezantuesit gjatë ditës e mbështetën atë dhe e inkurajuan që të mos e ndryshonte kurrë personalitetin e saj të hapur.

Ana Navarro

Një fans u lut – “Ana, të lutem, të lutemi injoroji këta trollë të çuditshëm. Ju jeni të dashur për atë që jeni. Qesharak, i drejtë, i ndershëm, i talentuar, i zgjuar dhe i bukur brenda dhe jashtë. x.”

Një tjetër mbështetës shtoi—“@ananavarrofl lmao😂😂😂. E duam vulgaritetin tend Ana!!! Asnjëherë, kurrë mos ndalo së qeni ti!!!”

Maluma së fundmi njoftoi se ai dhe e dashura, Susana Gómez, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Muajin e kaluar, Navarro bëri bujë pasi ajo ndau troç mendimin e saj për Jada Smith vendimi për të transmetuar publikisht martesën e saj me aktorin, Will Smith.

“Mendoj se ajo ka një marrëdhënie me llogarinë e saj bankare, sepse çdo herë i duhet të rrisë vlerësimet e “Tavolinës së Kuqe”. [Talk]’, sa herë që i duhet të shesë libra, i lëshon këto bomba.” Navarro tha gjatë episodit të 11 tetorit të emisionit gjatë ditës.

Ajo shtoi: “Më duket e pahijshme dhe do t’ju them këtë, ‘Kini kujdes nga këdo që pretendon se ka një martesë të përsosur'”.