Amvise të vërteta të Sezonit 18 të Orange County do të jenë të pabesueshme

Klea

Amvise të vërteta të Sezonit 18 të Orange County do të jenë të pabesueshme

Franshiza që nisi të gjitha, Amvise të vërteta të Orange County, është kthyer për sezonin 18 dhe fansat janë më se gati. Sezoni i kaluar tregoi Shannon Beador dhe marrëdhënien e saj me John Janssen në shkëmbinj. Sezoni tregoi gjithashtu se Heather Dubrow ndihej shumë e lënë jashtë pasi Vicki Gunvalson u kthye si mike e saj. Jo vetëm që Fancy Pants u mërzit, por ajo gjithashtu shiti rezidencën e saj OC për një marrëveshje mjaft të madhe dhe rekord. Pra, me sezonin 17 në pasqyrën e pasme, tani jemi gati për një sezon të jashtëzakonshëm 18!

Sezoni 18 është zjarr

Mbreti i Bravo pohoi se “ky sezon është ndoshta sezoni më i mirë deri më tani”. Tani, ne pothuajse e dëgjojmë këtë ndjenjë nga Andy Cohen çdo sezon, por njeriu nuk gënjen. Teksa nisim sezonin e 100-të të Real Housewives, fansat presin që seriali të shpërndahet.

Ajo është kthyer…

Herën e fundit që nëna e tre fëmijëve u shfaq në Real Housewives of Orange County ishte në sezonin 8. Alexis Bellino u shfaq për herë të parë gjatë sezonit 5 dhe u quajt shpejt “Jesus Jugs” nga Tamra Judge. Edhe pse nuk do t'i jepet një portokall për sezonin 18, ajo është kthyer si një “shoqe” vetëm për ta përzier. Alexis po sjell dramë sepse aktualisht është në lidhje me ish-in e Shannon. Gjoni u pa me ish-zonjën e shtëpisë menjëherë pas ndarjes, duke shkaktuar mjaft bujë.

Natyrisht, fansat mund të supozojnë se Shannon është më pak se i kënaqur me këtë zhvillim. Mund ta marrim Shannon-in nga sezoni 12 kur ajo e humbi emocionalisht, qau për tre shtresat e saj të Spanx-it dhe u bërtiti të gjithëve. Këto janë ditët më të mira të jetës sonë që vijnë; Une mund ta ndjej.

BDI e Shannon-it

Siç e dinë shumë fansa të Real Housewives të Orange County, Shannon e gjeti veten në një situatë mjaft të vështirë në shtator kur u zbulua se ajo ishte akuzuar për një BDI. Pas një nate në një nga pikat e saj të preferuara, The Quiet Woman. Pamjet video treguan nënën e tre fëmijëve duke bërë një kthesë të gjerë dhe duke u lëruar në një përkulje përpara. Shannon më pas u pa duke u përpjekur të dilte nga makina e saj me qenin e saj Archie dhe duke u larguar sikur në shëtitjen e saj të përditshme me qenin. Niveli i alkoolit në gjak i Shannon ishte 0,24, që është trefishi i kufirit ligjor.

59-vjeçari u dënua me 3 vite shërbim prove dhe 40 orë punë në dobi të përgjithshme. Shannon-it i kërkohet gjithashtu të përfundojë një program nëntë-mujor alkooli. Kamerat Bravo padyshim që do të kenë kapur pasojat e BDI-së së saj. Edhe një herë, duket se sezoni 18 do të jetë një hark shpengimi për Shannon, i cili ka shumë nevojë për të.

Heather dhe Tamra janë miq

Sezoni 18 do të shfaqë Tamra dhe Heather duke u bashkuar përsëri në ije. Kjo do të thotë ndoshta më shumë hijinks dhe shampanjë se zakonisht. Heather kohët e fundit shkoi në TikTok të saj për të ndarë informacione të brendshme rreth sezonit të ardhshëm. Nëna e katër fëmijëve vuri në dukje: “Gjithçka që mund të them është se ne kishim mbaruar xhirimet disa javë më parë, dhe zakonisht pasi të mbarojmë xhirimet, duhet të bëjmë si, e dini, rrëfimtarët që bëjmë? Zakonisht duhet t'i përfundojmë ato.”

Heather vuri në dukje, “Shfaqja do të fillojë të transmetohet, dhe më pas shtypni, dhe më pas bëni ribashkimin, të gjithë.” Por “disa gjëra të tjera ndodhën” pas xhirimeve. Kjo thërrime buke u thotë fansave se diçka e madhe u rrëzua. Heather shtoi, “Ishte kaq çmenduri sa ata ngritën kamerën” dhe rifilluan xhirimet “fundjavën e kaluar”. Tani çdo ons prej meje shpreson se Gjoni ra në gju dhe i propozoi Aleksisit sepse do të ishin banane!

Jennifer ka nevojë për kontroll të dëmtimit për Ryan

Le të jemi të sinqertë: askush nuk ishte vërtet një fans i Ryan Boyaijan. Fansat iu prezantuan si i dashuri i të sapoardhurës Jennifer Pedranti, por ai ndihej si shitës i vajit të gjarpërinjve. Pra, kur u publikua lajmi se mashtruesi serial ishte përfshirë në një ekran mjaft të madh të lojërave të fatit, ju e dini që kamerat Bravo duhej të ishin aty. Në maj, Ryan ishte i lidhur me një skemë prej 16 milionë dollarësh që përfshinte lojtarin e MLB, Shohei Ohtani. Në atë kohë, historia ishte mbi të gjitha lajmet.

Federalët mësuan se përkthyesi i lojtarit të Los Angeles Dodgers, Ippei Mizuhara, i kishte vjedhur yllit gjatë dy viteve të fundit. Më pas, fondet dyshohet se u përdorën për të shlyer borxhet e lojërave të fatit që Ippei fitoi përmes basteve të paligjshme sportive.

Insajderët i thanë ESPN se Ryan ishte një bashkëpunëtor i kontabilistit i cili dyshohet se ka punuar me Ippei për të mbledhur fondet. ESPN mësoi se libralidhësi i paligjshëm ishte nën hetim. Mathew Bowyer i tha përkthyesit që t'i dërgonte fonde “Associate 1”, i cili ishte Ryan. Mathew dhe Ryan më pas përdorën fondet për projektet e tyre të pasurive të paluajtshme. Nuk ka asnjë mënyrë që Jen ta bëjë Ryan-in të duket i shlyer këtë sezon. Thjesht nuk ka asnjë mënyrë!