Amvise të vërteta që u kthyen në ekskluzivitet pas largimit

Klea

Amvise të vërteta që u kthyen në ekskluzivitet pas largimit

Në 17 vitet e fundit, shumë Amvise të vërteta yjet kanë ardhur dhe kanë shkuar. Franshiza është bërë paksa një derë rrotulluese, dhe ndërsa disa amvise kanë thënë lamtumirë përgjithmonë, të tjera kanë vërtetuar se mund të ktheheni gjithmonë në shtëpi. Këtu janë Real Housewives që janë rikthyer në ekskluzivitet pas largimit.

Për këtë listë, ne po përfshijmë vetëm gratë që janë kthyer si anëtarë të kastit me KOHË të PLOTË. Na vjen keq, Vicki Gunvalson.

Tamra Judge (Shtëpiake e vërtetë e Orange County)

(Foto nga Jon Kopaloff/Getty Images)

Fansat u prezantuan për herë të parë me Tamra Judge si një bionde e zjarrtë dhe e imët në sezonin 3 të Real Housewives të Orange County. Gjatë 12 sezoneve të ardhshme, nëna e katër fëmijëve krijoi një bazë të dedikuar fansash ndërsa rindërtoi jetën e saj pas divorcit nga Simon Barney. Fansat e panë atë të rishpikte jetën e saj profesionale dhe jetën e saj të dashurisë, dhe ne ishim kaq këtu për këtë.

Për një kohë, Tamra u ndje si zemra e RHOC, kështu që fansat u tronditën kur u publikua lajmi se ajo nuk do të kthehej në shfaqje për sezonin 15. Megjithatë, ndërprerja e vendasit nga Kalifornia ishte jetëshkurtër. Ajo u kthye në RHOC për sezonin 17 si një anëtare e kastit me kohë të plotë.

NeNe Leakes (Shtëpiake e vërtetë e Atlantës)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images)

NeNe Leakes duhet të jetë një nga amviset më argëtuese të të gjitha kohërave, kështu që natyrshëm, fansat u shkatërruan kur ajo u largua nga Real Housewives of Atlanta pas sezonit 7. Për fatin tonë, NeNe vendosi të provojë një tjetër shfaqje kur u kthye e plotë – Anëtar i kastit për sezonin 10.

Por rikthimi i saj ishte jetëshkurtër. Ajo u largua nga spektakli për herë të dytë pas sezonit të 12-të. Që nga largimi i saj, ish-prodhuesja e pjeshkës ka qenë kritike ndaj rrjetit. Në prill 2022, ajo ngriti një padi kundër “NBCUniversal, Bravo, True Entertainment, Truly Original, dhe producentit ekzekutiv Andy [Cohen]” duke cituar “kushte të pafavorshme pune”. Më vonë padia u rrëzua.

Shereé Whitfield (Shtëpiake Reale e Atlantës)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Shereé Whitfield u largua nga RHOA pas një sezoni 4 të mbushur me dramë, por më vonë u kthye në shfaqje për sezonet 9 dhe 10. Fatmirësisht, ky nuk ishte i fundit i Shereé. Ajo iu bashkua kastit të RHOA në vitin 2022 për sezonin 14.

Le të shpresojmë që Shereé do ta mbajë pjeshkën e saj për herë të tretë. Shfaqja thjesht nuk është e njëjtë pa të.

Heather Dubrow (Shtëpiake e vërtetë e Orange County)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Heather Dubrow bëri debutimin e saj në Bravo në sezonin 7 të RHOC. Ajo ishte një brune në një det biondesh dhe fansat e pëlqyen shpejt anëtarin e ri të kastit. Ne e donim lidhjen e saj, humorin e saj dhe më e rëndësishmja, shtëpinë e saj të madhe dhe gjigante.

Heather u largua nga shfaqja pas sezonit 11, por më vonë u kthye në ekskluzivitet për sezonin 16 të RHOC.

Bethenny Frankel (Shtëpiake e vërtetë e Nju Jorkut)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Bethenny Frankel është një yll i OG Real Housewives të Nju Jorkut. Fansat u prezantuan për herë të parë me themeluesin e Skinny Girl si një sipërmarrëse e re dhe e dobët që përpiqej të bënte rrugën e saj në botë. Ajo u bë e preferuara e hershme e fansave, ndoshta sepse ishte më e dashura nga vajzat.

Bethenny u largua nga seriali pas sezonit 3, por më vonë u kthye si anëtare e kastit me kohë të plotë në Sezonin 7. Ajo u kthye në mollën e saj për herë të dytë pas sezonit 11, i cili ishte një sezon shumë emocionues për yllin e Bravo. Tani që Bethenny ka thirrur Bravo në podkastin e saj, ne dyshojmë se ajo do të kthehet në shfaqje në të ardhmen.

Lydia McLaughlin (Shtëpiake e vërtetë e Orange County)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Lydia McLaughlin bëri mjaft përshtypje kur iu bashkua RHOC për sezonin 8. Nëna e tre fëmijëve nuk kishte frikë të përfshihej në dramë dhe fansat ishin të emocionuar për të parë më shumë prej saj.

Fatkeqësisht, Lydia nuk u kthye për sezonin 9, por e provoi edhe një herë në sezonin 12. Megjithatë, ajo vendosi të hedhë portokallinë e saj për herë të dytë pas vetëm një sezoni.

Dina Manzo (Shtëpiake e vërtetë e Nju Xhersit)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Dina Manzo u largua nga Real Housewives of New Jersey pas sezonit 2, por u rikthye për sezonin 6. Megjithatë, rikthimi i saj ishte jetëshkurtër. Ajo u largua nga shfaqja për herë të dytë pasi u zhvendos në Kaliforni.