Amvise të vërteta që shfaqin më shumë pasurinë e tyre

Klea

Amvise të vërteta që shfaqin më shumë pasurinë e tyre

Gratë e Amvise të vërteta ekskluziviteti nuk po numëron saktësisht qindarkat. Nga çantat Birkin deri te festat luksoze, të larmishme, ekskluziviteti në një vështrim të brendshëm se si jeton gjysma tjetër. Ndërsa disa nga gratë nuk janë aq të prirura për të shfaqur pasurinë e tyre, të tjerat nuk e kanë problem të tregojnë bizhuteritë e tyre të shtrenjta dhe koleksionin e çantave të stilistëve.

Këtu janë amvisat e vërteta që shfaqin më shumë pasurinë e tyre.

Lisa Barlow (Shtëpiake e vërtetë e Solt Lake City)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Lisa Barlow i pëlqen gjërat më të bukura në jetë. Me kalimin e viteve, ne e kemi parë Lizën të mburret për shtëpitë e saj të pushimeve dhe veshjet e stilistëve, por sjellja e saj në udhëtimin e sezonit 4 të Salt Lake City të Real Housewives të Salt Lake City në Palm Springs duhet të jetë më e pakëndshme që e kemi parë.

Rrugës për në Palm Springs, Lisa kuptoi se humbi një unazë QË KUSHTOJNË 60,000 dollarë! Ajo padyshim ishte e tmerruar (e kuptueshme), por biseda e saj e vazhdueshme për humbjen e një unaze që kushton çmimin e shkollimit të kolegjit, e fshiu në mënyrë të gabuar bashkë-yllin e saj Monica Garcia. Monika u përpoq të vinte në dukje mungesën e vetëdijes së Lizës, por bashkë-ylli i RHOSLC nuk dukej se shihte ndonjë gjë të keqe në sjelljen e saj. Psherëtimë.

Lisa Vanderpump (Shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Etiketa e Lisa Vanderpump, “Jeta nuk është e gjitha diamante dhe trëndafil, por duhet të jetë”, përmbledh në mënyrë të përsosur yllin Real Housewives of Beverly Hills. Nga rezidenca e saj e pasur “Villa Rosa” te koleksioni i saj i makinave luksoze, Lisa nuk ka frikë të tregojë pasurinë e saj. Ndihemi të varfër vetëm duke e parë atë.

Dorit Kemsley (Shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills)

Dorit Kemsley
(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images)

Dorit Kemsley i pëlqen markat e stilistëve. Ylli i Bravo është shpesh në Gucci të plotë ose të plotë Chanel. Garderoba e saj nuk është tamam… delikate. Ndërsa Dorit ka një tendencë për të treguar pasurinë e saj, qëndrimi i saj duket se ka ndryshuar pas thyerjes së shtëpisë së saj në pranverën e vitit 2022.

Tifozët e panë Doritin të rikuperohej nga depërtimi në sezonin 12 të RHOBH. Incidenti duket se ka prekur vërtet stilisten dhe stilin e jetës së saj. Ne po shohim një version shumë më të përmbajtur të saj në sezonin 13 të RHOBH.

Sutton Stracke (Shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Sutton Stracke është mbretëresha e modës. Socialite është e njohur për ansamblet e saj unike dhe dekorin e çuditshëm. Sutton është shumë i zënë duke qenë i mrekullueshëm për t’u shqetësuar se çfarë kanë për të thënë njerëzit për të shfaqur paratë e saj. Ajo jo vetëm që ka një biznes të saj të suksesshëm, por edhe një alimentacion të madh nga ish-bashkëshorti i saj çdo muaj. Hej, mendoj se nëse e keni marrë atë, mund ta lavdëroni.

Heather Dubrow (Shtëpiake e vërtetë e Orange County)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Ylli i Real Housewives of Orange County, Heather Dubrow nuk është tamam kursimtar. Aktorja dhe bashkëshorti i saj, Terri Dubrow, kanë dashuri për pronat e paluajtshme dhe shpesh tregojnë pronat e tyre të pabesueshme në shfaqje. Mega rezidenca e çiftit, e cilësuar shpesh si “Chateau Dubrow”, duhet të jetë një nga shtëpitë më të egra që kemi parë në ekskluzivitet. Fjalë për fjalë dukej si një muze.

Heather dhe Terri e shitën pronën luksoze në vjeshtën e vitit 2022 për 55 milionë dollarë, raportoi Page Six. Sipas mediumit, ata aktualisht janë duke rinovuar një pronë të re për 16.1 milionë dollarë. Çifti Orange County nuk ka qenë kurrë i trembur për të ndarë suksesin e tyre në shfaqje dhe sinqerisht, ne jemi këtu për të.

Erika Jayne (Shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Është “XXPEN$IVE” të jesh ylli i Real Housewives of Beverly Hills, Erika Jayne. Këngëtarja ka shfaqur gjithmonë magjepsjen e saj, mbi stilin e jetës së saj. Ndërsa fansat mund ta kenë admiruar dikur stilin e jetës ekstravagante të yllit, shija e saj për luks e ka futur atë në telashe me fansat vitet e fundit.

Pasi ish-partneri i Erikës, Tom Girardi, u akuzua se kishte mashtruar klientët e tij, Erika nuk pushoi së treguari dhuratat e shtrenjta që i kishte blerë i shoqi gjatë martesës së tyre. Shumë fansa menduan se Erika shfaqja e aksesorëve të saj të shtrenjtë ishte e pandjeshme ndaj viktimave që u lënduan nga veprimet e Tomit.