Amvise të vërteta që ringjallën shfaqjet në të cilat u bashkuan

Klea

Amvise të vërteta që ringjallën shfaqjet në të cilat u bashkuan

Të jesh i ri Amvise e vertete është e vështirë. Nga gjetja e vendit tuaj brenda grupit të miqve deri tek përballja me pritjet e fansave, është më sfiduese se sa duket. Disa shtesa të reja nuk ishin të përshtatshme. Ndonjëherë fansat nuk mund të lidheshin me ta, ndërsa herë të tjera gratë në kastin e tyre nuk ishin mikpritëse. Megjithatë, disa shtesa të reja përshtaten si një pjesë e enigmës. Këtu janë zgjedhjet tona për Real Housewives që ringjallën shfaqjet ku u bashkuan.

Sutton Stracke (Shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills)

(Foto nga Chris Polk/E! Entertainment/NBC nëpërmjet Getty Images)

Sutton Stracke është bërë një i preferuar i fansave. Kur ajo iu bashkua për herë të parë kastit të Real Housewives of Beverly Hills si një “shoqe” në sezonin 10, ajo i fërkoi disa fansa në mënyrën e gabuar. Pavarësisht nëse ishin veshjet e saj të egra të modës apo komentet e saj të prera, fansat nuk po blinin atë që guruja e modës po shiste. Pavarësisht kritikave të shikuesve, Southern Belle u kthye në serial sezonin e ardhshëm si një shtëpiake me kohë të plotë.

Ndërsa Sutton kaloi më shumë kohë në RHOBH, fansat filluan të zbuten ndaj vendasit të Gjeorgjisë. Papritur, vënia e këmbës në gojë Sutton në çdo debat ishte simpatike dhe ne kuptuam se vërejtjet e saj të prera nuk ishin keqdashëse. Gjithashtu, na pëlqen miqësia e saj me Garcelle Beauvais, e cila mendojmë se e ka bërë më të pëlqyeshëm yllin e Bravo. Garcelle duke e udhëhequr Sutton-in përmes gabimeve të saj të shumta sociale nuk arrin të na bëjë të qeshim.

Sutton është bërë një shtesë kaq e dashur për ekskluzivitetin, saqë ajo ka edhe një fans të quajtur “Sluttons”.

Garcelle Beauvais (Shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills)

(Foto nga Santiago Felipe/Getty Images)

Nuk mund të përfshinim Sutton në këtë listë dhe të mos flisnim për Garcelle Beauvais. Garcelle iu bashkua serialit në sezonin 10 dhe u bë menjëherë një i preferuari i fansave. Aktorja nuk ka pasur kurrë frikë të bëjë një pyetje të pakëndshme, e cila e bën atë një amvise perfekte. Nuk do ta harrojmë kurrë kur ajo e pyeti drejtpërsëdrejti Sutton se si i kishte të gjitha paratë e saj. Ikonike.

Na pëlqen gjithashtu që Garcelle ka mendjen e saj. Gratë e tjera nuk mund të ndikojnë lehtësisht te ish-prezantuesja e emisionit. Pavarësisht nëse ajo po mbron Denise Richards në mes të situatës së Brandi Glanville ose ka mbështetjen e Sutton-it kur ajo është e përfshirë në dramë, Garcelle qëndron larg grupit. Ne thjesht e duam besnikërinë e Garcelle.

Danielle Cabral (Shtëpiake e vërtetë e Nju Xhersit)

(Foto nga Arturo Holmes/WireImage)

Danielle Cabral u bë një amvise në Real Housewives të New Jersey, sezoni 13 dhe djali, a e solli ajo dramën! Ne e duam Danielën. Ajo na ka dhënë kaq shumë nga e quajtur Rachel Fuda “një miu” deri në të qenit një legjendë absolute në ribashkimin e sezonit 13.

Danielle solli argëtimin në RHONJ. Fansat kishin filluar të mbingarkoheshin me dramën Teresa Giudice dhe Joe dhe Melissa Gorga dhe Danielle ofroi diçka ndryshe.

Brynn Whitfield (Shtëpiake Reale e Nju Jorkut)

(Foto nga Bryan Bedder/Getty Images për Vox Media)

Çdo anëtar i kastit në sezonin 14 të Real Housewives of New York është një shtesë e re e mrekullueshme. Sidoqoftë, Brynn Whitfield është anëtari i kastit që mendojmë se ka shtuar më shumë në serial.

Vendasja e Indianës është shumë argëtuese. Nga prova e rrobave në dollapin e Jenna Lyons deri tek flirtimi me bashkëshortin e amvises Erin Lichy, Abe në festën e tyre të përvjetorit, Brynn e ka mbajtur sezonin 14 interesant. Ndërsa ajo ka fituar një reputacion si “flirti” i RHONY, ylli i Bravo ka shumë anë. Ajo ka folur hapur për fëmijërinë e saj të vështirë në emision, duke detajuar abuzimin dhe neglizhencën që pësoi si fëmijë. Përveç kësaj, ajo ka treguar se si ishte të rritesha dyracore dhe të ndiqte një shkollë krejtësisht të bardhë në Indiana.

Në përgjithësi, Brynn e ka bërë RHONY të këndshëm përsëri, duke shtuar gjithashtu thellësi në serial.

Candiace Dillard Bassett (Shtëpiake e vërtetë e Potomac)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Candiace Dillard Bassett iu bashkua Real Housewives of Potomac në sezonin 3 dhe ajo u përshtat si një dorezë. Alumja e Universitetit Howard i solli një jetë të re serialit me personalitetin e saj të zjarrtë dhe një linjë të egër. Ne nuk do të dëshironim të ishim në anën e keqe të Candiace. Nga mosmarrëveshja me shokët e saj të kastës deri tek dokumentimi i karrierës së saj muzikore në zhvillim, Candiace është një shtesë e shkëlqyer për ekskluzivitetin.

Gjithashtu, pse kënga e saj Drive Back është kaq e mirë.