Amvise të vërteta që janë më të pëlqyeshme kur janë jashtë ekranit

Klea

Amvise të vërteta që janë më të pëlqyeshme kur janë jashtë ekranit

Bravo është përgjegjës për t’u dhënë fansave një nga ekskluzivitetet më të mira në historinë e TV realitetit. Të Amvise të vërteta janë të çuditshëm, dramatikë, të këqij dhe shpesh na kujtojnë miqtë tanë. Megjithatë, disa janë shumë më të pëlqyeshëm jashtë ekranit sesa në ekran. Kjo mund të jetë për shkak të zhurmës së mediave sociale. Ndonjëherë, producentët manipulojnë skenat për t’i bërë fansat të mendojnë se një shtëpiake është më e keqe se një tjetër. Por duke qenë se yjet kontrollojnë rrjetet e tyre sociale, është e lehtë për ta që të lënë të shkëlqejë personaliteti i tyre i vërtetë.

Brynn Whitfield

Për shumë shikues të amvisave reale të qytetit të Nju Jorkut, Brynn Whitfield goditet ose humbet me qëndrimin e saj si kotele. Në serial, ajo shfaqet si një grup flirtues që është i gatshëm të flejë me baballarët e bashkë-yjeve. Shikuesit janë mërzitur me socialisten për përpjekjen për të goditur Abe Lichy gjatë festës së përvjetorit të shoqes së saj.

Megjithatë, në rrjetet e saj sociale, Brynn është argëtuese, e udhëtuar mirë dhe tregon edhe më shumë humorin e saj të mrekullueshëm. Instagrami i Brynn-it i ka fansat që kthehen vazhdimisht për të parë postimet e saj plot shpirtra dhe ngjyra.

Lisa Barlow

(Foto nga: Chelsea Guglielmino/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Këtë sezon, Lisa Barlow ka pasur shumë urrejtje, falë shpërthimit të saj glam dhe sjelljes konfrontuese. Tifozët e Real Housewives të Salt Lake City u tronditën kur panë zemërimin e Lizës kur iu tha të bënte grimin e saj. Sidoqoftë, nëse shkoni në Instagramin e saj, Lisa është shumë e mrekullueshme (po, më duheshin kaq shumë Os) përrallore!

Jo vetëm që ajo përqafon stilin e saj të jetesës së ushqimit të padëshiruar duke postuar me një Wendy’s Frosty dhe patate të skuqura, ajo gjithashtu tregon dashurinë e saj për familjen. Rrjetet sociale të Lisa-s shpërthejnë vibe të modës së lartë, me shumë nga postimet e saj të përqendruara rreth veshjeve të saj. Mbretëresha e Sundance nuk i lejon opinionet e të tjerëve ta ngadalësojnë atë, duke e bërë të sajën një nga rrëfimet më interesante për t’u shfletuar.

Ashley Darby

Ashley Darby është e pëlqyeshme për amvise të vërteta të Potomac, por ka raste që ajo ndeshet si një përzierëse tenxhere dhe ndoshta duhet të mbajë kutinë e saj të personalizuar. Ajo gjendet shpesh në mes të pjesës më të madhe të dramës, por në rrjetet sociale duket se ka një personalitet shumë më pozitiv.

Pas divorcit të saj nga Michael Darby, ish-mbretëresha e bukurisë ka filluar të postojë më shumë selfie të saj duke shijuar jetën. Ajo shpesh poston përditësime me dy djemtë e saj të çmuar që kanë fansa që dëshirojnë të shihnin më shumë nga kjo në serial.

Emily Simpson

Cjapi i turkut të Real Housewives të Orange County sulmohet shpesh për aftësinë e saj për të thirrur njerëzit për budallallëqet e tyre – veçanërisht Pantallonat Fancy. Megjithatë, disa fansa nuk janë të emocionuar me veprimet e Emily Simpson në ekran dhe shpesh bëjnë thirrje për largimin e saj nga kasti.

Përpara se të vendosni të shtrydhni lëngun nga portokalli i Emily-t, hidhini një sy rrjetës së saj, e cila tregon një anë krejtësisht të re për avokatin. Së fundmi, Emily ka qenë e gjitha për rrugëtimin e saj në fitnes, teksa ndan me ndjekësit ditët e saj të mira dhe të këqija.

Kenia Moore

Kenya Moore vërshon dhe largohet nga hiret e mira të fansave kur shfaqet në Real Housewives of Atlanta, por në rrjetet e saj sociale, nëna e një fëmije është goxha strategjike. Ajo poston shpesh foto me vajzën e saj, Brooklyn, të cilat e ndihmojnë për ta treguar atë në një dritë të kujdesshme.

Kenia gjithashtu u kujton ndjekësve për arritjet e saj në karrierë dhe shpesh ndan rikthime në ditët e saj të konkursit të bukurisë dhe rolet e filmave të viteve ’90. Kenia është gjithashtu e njohur për hedhjen në hije të bashkë-yjeve të saj, gjë që e bën atë të qëndrojë e vërtetë në formë pasi i pëlqen të shkaktojë drama në serial.

Jackie Goldschneider

Ndonjëherë, Jackie Goldschneider ishte një përzierje midis të mërzitshmes dhe të mjerueshme, pasi fansat e Real Housewives të New Jersey-t e kishin jashtëzakonisht të vështirë të shikonin personalitetin Bravo. Gjatë kohës së saj në shfaqje, Jackie u përpoq të luante viktimën gjatë grindjeve dhe fansat nuk po e merrnin karremin. Sidoqoftë, në rrjetet e saj sociale, intelekti i Jackie-t shkëlqen në një mënyrë kaq pozitive, pasi ajo ka qenë në gjendje të tregojë më shumë për udhëtimin e saj të çrregullimeve të të ngrënit. Askush nuk ishte në nivelin e saj nga ekskluziviteti kur bëhej fjalë për një betejë të zgjuarsisë.

Mediat sociale të Jackie tregojnë jetën e saj të përditshme familjare, e cila ka përfshirë pushime, momente të kthimit në shkollë dhe pushime. Është e vështirë të mos lidhesh me Jackie-n kur shikon në internet, sepse ajo duket si më me këmbë në tokë nga e gjithë ekskluziviteti i Garden State.