Amvise të vërteta që duhet të ndryshojnë ekskluzivitetin

Klea

Amvise të vërteta që duhet të ndryshojnë ekskluzivitetin

Çdo Amvise të vërteta ylli banon në një kod postar të caktuar, i cili dikton serinë në të cilën ata shfaqen pasi të punësohen. Megjithatë, zinxhirët e përbashkët nuk prodhojnë gjithmonë bashkë-yje të përshtatshëm. Kjo nuk do të thotë se ndonjë anëtar i kastit të papërshtatshëm nuk ishte i përjashtuar për televizionin e realitetit. Për më tepër, mund të nënkuptojë thjesht se ata janë hedhur për qytetin e gabuar.

Taylor Armstrong është shembulli i përsosur i kësaj. Ajo ishte ylli i parë i Real Housewives që ndërroi vendndodhjen. Kur ajo u zhvendos nga Real Housewives of Beverly Hills në Real Housewives të Orange County, ajo më në fund u bë “shkopi i vogël i kanellës në një tenxhere të suksesshme me ujë”. Këtu, mashtrimet e dehura të Taylor-it gjatë episodit të fundit padyshim që bërtisnin RHOC, jo RHOBH.

Meqenëse lëvizja e Taylor-it funksionoi, ndoshta është koha për të marrë në konsideratë edhe disa zhvendosje të tjera. Shënim anësor, nëse po mendoni të zhvendosni Teddi Mellencamp në Real Housewives of Dallas për një kohë të pacaktuar, ne ju ndjejmë (uluni me këtë nëse nuk ka kuptim në fillim…). Në një shënim serioz, këto janë shtëpiaket e vërteta që ndoshta duhet të konsiderojnë ndryshimin e qyteteve në të gjithë ekskluzivitetin gjithnjë në zgjerim të Bravo.

Heather Dubrow – Lëvizni nga RHOC në RHOBH

Real Housewives of Orange County Sezoni 17 ishte i vështirë për Heather Dubrow. Dua të them, këto gra u larguan nga Heather në lot, gjë që për ne kalon kufirin. Të shikosh çdo grua duke qarë për miqësi të vështira është e çuditshme, megjithatë, kjo e bëri Heather-in të shoqërueshëm, dhe tani, ne nuk duam asgjë tjetër veçse më të mirën për pantallonat tona të vogla të zbukuruara.

Gjatë sezonit të 17-të, shikuesit në fakt mësuan se familja e Heather shiti rezidencën e tyre mbresëlënëse të Orange County, “Château Dubrow”, për 55 milionë dollarë. Qan në të varfër… Megjithatë, ajo që është e egër është se ata tashmë janë mbyllur në një pronë në Beverly Hills, që është seriali në të cilin Heather ka lindur për të luajtur, në filmin tim. profesionale opinion. Këto gra do ta kuptonin Heather-in dhe ajo ka të ngjarë të bënte miq të shpejtë me disa nga zonjat në këtë kast të pasur.

Le ta pranojmë; Heather është i pasur i ndyrë. Gratë në kastin e saj aktual po i paguajnë të gjitha faturat e tyre mirë, por financat e Heather janë në një nivel tjetër. Libri i saj i xhepit, stilistët dhe dashuria për “kampionët” janë shumë më mirë në përputhje me Dorit Kemsley, Sutton Stracke dhe Kyle Richards, të cilët të gjithë luajnë në RHOBH. E gjithë kjo tha, ne jemi duke rrënjosur për Heather, dhe me të vërtetë mendojmë se ajo duhet të ndryshojë ekskluzivitetin e Real Housewives, duke kaluar nga RHOC në RHOBH.

Cynthia Bailey – Lëvizni nga RHOA në RHONY

Cynthia Bailey u shfaq në Real Housewives of Atlanta për shumë sezone. Thënë kjo, ajo ka bërë edhe disa pauza, pasi jeta e ka tërhequr në drejtime të ndryshme gjatë viteve të fundit. Kjo përfshin një lëvizje të fundit në Kaliforni, ku Cynthia në fakt filmoi me kastin e RHOBH. Sidoqoftë, menjëherë pas kësaj, Cynthia u kthye në Atlanta, ku u shfaq gjatë sezonit 15 të RHOA, Episodi 13, duke nxjerrë në pah linjën e saj të nënshkrimit “Tani, çfarë tjetër po ndodh?”

Edhe pse Cynthia provoi dorën e saj në RHOBH, ne do të donim ta shihnim kryqëzimin e saj edhe një herë, duke iu bashkuar rindezjes së Real Housewives of New York. Cynthia është një modele dhe aktore, e cila shpesh e sheh atë duke udhëtuar në Bregun Lindor drejt Big Apple për koncerte. Ajo gjithashtu nuk është një lule muri dhe me të vërtetë duket se vjen në jetë sa herë që është duke filmuar në Nju Jork. Për këto arsye, ne mendojmë se Cynthia do të shkëlqente nëse do të zhvendosej nga RHOA në RHONY.

Dorinda Medley – Lëvizni nga pauza RHONY në RHONJ

Dorinda Medley u vendos në një pauzë nga Real Housewives të Nju Jorkut. Menjëherë pas kësaj, i gjithë aktori i saj në Bregun Lindor u rifillua, duke mbyllur çdo shpresë për një rikthim eventual. Sidoqoftë, Dorinda është mike me disa anëtarë të kastit nga Real Housewives of New Jersey, duke përfshirë Teresa Giudice.

Me bazën e saj në qytet, ajo mund të filmojë për këtë serial pa pasur nevojë të lëvizë. Gjithashtu, mund të imagjinoj lehtësisht zonjat e Jersey duke kaluar një fundjavë të mbushur me kaos në Blue Stone Manor. Për më tepër, unë nuk mendoj se ndonjë nga këto gra do të largohej nga dhoma e peshkut.

Pas shumë sezoneve të të njëjtave debate të vogla, ky kast ka nevojë për një tronditje dhe Dorinda është e përsosura për këtë punë. Në fakt, Teresa në fakt foli se donte që Dorinda të bashkohej me RHONJ. Dorinda “Klip, klip, klip!” mund të ishte përdorur disa herë sezonin e kaluar, thjesht për t’i dhënë fund grindjeve të zonjave. Për të gjitha këto arsye, lëvizja e Dorindës nga shfaqja e saj e ndërprerë në RHONY në RHONJ thjesht ka kuptim.