Amvise të vërteta në rrezik për t'u pushuar nga ekskluziviteti

Klea

Amvise të vërteta në rrezik për t’u pushuar nga ekskluziviteti

Herë pas here, disa anëtarë të kastit spërkatën në të gjithë Amvise të vërteta ekskluzivitet kanë mbajtur të ardhme të diskutueshme në Bravo. Ndonjëherë, këto zonja fillojnë të thërrasin se e kanë trazuar shumë tenxheren. Në të kundërt, të tjerët mund të jenë thjesht një përshtatje e tmerrshme për televizionin e realitetit. Ata thjesht ulen aty, duke na dhënë asgjë veç disa lëpira buzësh, à la Diana Jenkins.

Në shfaqje fatmirësisht më të vogla, disa madje kanë shfaqur sjellje të pandjeshme, ndonjëherë të rrezikshme. Kjo është gjëja e fundit që secili prej nesh dëshiron të shikojë pas ditëve tona të gjata e të ndërlikuara. Kur kjo ndodh, shikuesit fillojnë të peshojnë, duke kërkuar që të pushojnë. Kështu bëjnë edhe bashkë-ylltarët e tyre ndonjëherë, gjë që i bën gjërat edhe më të rrëmujshme.

Me kalimin e viteve, rrjeti ka bërë një punë mjaft të mirë për zvogëlimin e dhjamit që nuk lidhet me Ozempik nga castet e tyre të ndryshme. Megjithatë, disa yje meh mbeten ende në transmetim. Por për sa kohë? Ndonëse nuk kemi një përgjigje të saktë, këto janë amvisat e vërteta që po thirren më së shumti aktualisht, duke vendosur rrezikun për t’u shkarkuar nga Bravo.

Dorit Kemsley – RHOBH

Dorit Kemsley ka vite që ecën në një vijë të mirë në Real Housewives të Beverly Hills. Në fakt, pak para se të thyhej shtëpia e saj e dytë, u përhapën thashethemet për uljen e saj. Midis të gjitha grabitjeve të saj të shumta dhe vështirësive aktuale financiare, Dorit ka nevojë për këtë punë. Sidoqoftë, Dorit po thirret shumë tani, pasi mikroagresionet e saj racore të folura ndaj Garcelle Beauvais ishin të mbytur.

Për t’u kthyer prapa, kjo nuk është hera e parë që trajtohen fjalët e pandjeshme të Dorit. Në vitin 2018, shikuesit në fakt krijuan një peticion për ta hequr atë nga seriali. Dështoi, dhe mjerisht, Dorit është ende në anën e gabuar të historisë me fjalët e saj. Për të shpjeguar, pasi Dorit hodhi Sutton Stracke nën autobus për puthjen e shoferit të saj, Garcelle e thirri Doritin që kishte vënë në siklet partnerin e tyre, por Dorit u largua, duke pretenduar se Garcelle po e sulmonte, gjë që jo.

“Dorit jeton në një flluskë të vogël. Thjesht më nxit. Ne jetojmë në një botë tani, jemi të vetëdijshëm, jemi zgjuar, çfarëdo që të doni të thoni, dhe ndihem sikur ajo nuk është në atë botë, “tha një Garcelle e frustruar. Pasi e dëgjoi këtë teksa transmetohej, Dorit postoi një selfie “të lumtur të jetoj në flluskën time”.

Dorit është i shurdhër af.

Garcelle më pas u përpoq t’i shpjegonte Dorit se ajo nuk po e sulmonte. Ajo thjesht po fliste. Megjithatë, Dorit vazhdoi të pretendonte se ajo po sulmohej nga Garcelle. Edhe Erika Jayne u fut, duke edukuar shoqen e saj Dorit për deklaratat e saj të privilegjuara, por padyshim që gjithçka ra në vesh të shurdhër, siç e vërtetoi postimi i fundit i Dorit.

Në kohët e sotme, ju ose mësoni dhe rriteni, ose duhet të shkoni. Dorit nuk po mëson dhe njerëzit po lodhen. E ardhmja e saj në ekskluzivitetin Real Housewives është e diskutueshme.

Annemarie Wiley – RHOBH

Annemarie Wiley është e re në RHOBH, por tashmë ajo është një bust. Si anesteziologe, Annemarie u hodh në një bisedë që përfshinte shëndetin e Sutton-it, në thelb duke e ndezur nga pikëpamja mjekësore shokun e saj mbi pretendimet e saj për ngushtimin e ezofagut.

Fatmirësisht, amvise të tjera të vërteta që janë gjithashtu anesteziologe u hodhën shpejt, duke thirrur injorancën e Annemarie. Oh, po, Annemarie gjithashtu në thelb po i ripërtërin rrëfimet e Kyle Richards, kështu që për këtë dhe për gabimet e saj mjekësore, ndihemi sikur Annemarie është një tjetër nga amvisat e vërteta që rrezikohet të pushohet nga puna.

Robyn Dixon – RHOP

Robyn Dixon dhe Dorit kanë shumë të përbashkëta. Do të thotë që fansat kanë kohë që bëjnë thirrje edhe për shkarkimin e saj nga Real Housewives of Potomac. Sa i përket asaj që zemëron më shumë për Robin, ajo refuzon t’u drejtohet elefantëve në jetën e saj, ndërkohë që krijon rrëfime që akuzojnë në mënyrë të rreme bashkë-yjet e saj se kishin burra mashtrues. Hej Robyn, si është Juan Dixon këto ditë?

Pas një prej akuzave të supozuara të mashtrimit të Juan-it, Robyn refuzoi të fliste në RHOP për martesën e saj. Robyn më vonë shkoi në podkastin e saj, duke i derdhur kokrrat pas një muri pagesash. Frustrimet e Andy Cohen me Robyn në Watch What Happens Live kanë bërë që shumë njerëz të dyshonin se Robyn do të pushohej nga puna. Ajo nuk ishte, por pasi bashkë-yjet e saj tani po lodhen shumë nga Juan, krahas mbulimit të vazhdueshëm të hapave të tij të gabuar nga Robyn, ka të ngjarë që koncerti i Robyn si një shtëpiake e vërtetë të mos zgjasë një sezon tjetër.

Jennifer Aydin – RHONJ

E ardhmja e Jennifer Aydin në Real Housewives of New Jersey është në rrezik pas përgjigjes së saj të ashpër ndaj një fansi në BravoCon. Një vit më parë, ajo i hodhi një pije Joe Gorga në këtë ngjarje. Ne do të thoshim se Jennifer dhe BravoCon janë një përzierje e keqe, por ndërsa Jennifer dhe Danielle Cabral u grindën fizikisht gjatë xhirimeve të sezonit 14 të RHONJ, është e drejtë të thuhet se Jennifer është thjesht e pakëndshme.

Aktualisht, Jennifer dhe Danielle janë në një pauzë. Prandaj, shkarkimi i Jennifer-it mund të jetë supozimi më i fortë në të gjithë këtë listë. Ndërsa ne ulemi dhe presim njoftimin zyrtar të Bravo, le të kthehemi te BravoCon i këtij viti. Këtu, një fans iu afrua mikrofonit dhe e pyeti Jenniferin: “A mendon se mund të zvarritesh më tej në bythën e Teresa Giudice?”

“Më vjen keq që nuk keni miq të mirë, por miqtë e mirë e mbështesin njëri-tjetrin gjatë gjithë kohës dhe ajo gjithashtu më mbështet mua”, u përbuz Jennifer me fansin. Vlen të përmendet se kjo fanse kishte veshur një xhup të madh dhe një kapele. Po kjo ka rëndësi, thjesht prisni për të.

“Hej! Hej djalë i madh! Djalë i madh me gojën e madhe. Tereza do të të thotë diçka,” vazhdoi të bërtiste Jennifer, duke e futur me sa duket komunitetin LGBTQIA në këtë rrëmujë. Inset NeNe Leakes “Tani pse jam unë në këtë” meme këtu ju lutem. Kur Jennifer i dha mikrofonin Terezës, fansja u largua, sapo u shpreh: “Teresa, nuk po flisja me ty, ulu.”

Reagimi është ende në rritje. Adhuruesit e Real Housewives nuk mund ta durojnë Jenniferin, dhe për këtë, dhe të gjitha këto arsye të tjera, ajo është padyshim në rrezik që të largohet nga ekskluziviteti.