Amvise të vërteta me marrëdhënie konfuze

Klea

Amvise të vërteta me marrëdhënie konfuze

Ndjekësit e Bravo’s Amvise të vërteta kanë parë pothuajse gjithçka kur bëhet fjalë për marrëdhënie të çuditshme dhe rrëqethëse. Ndërsa disa martesa, si Heather Dubrow dhe Terry Dubrow, funksionojnë në të gjitha nivelet, çifte të shumta përpiqen shumë për të detyruar historinë e tyre të funksionojë. Herë pas here, ka disa marrëdhënie që duken të pakëndshme, duke i lënë fansat të pyesin se si dikush mund të lejojë që jeta e tyre e dashurisë të bëhet kaq konfuze.

Alex McCord

Alex McCord zbukuroi ekranin e vogël gjatë Real Housewives të New York City Seasons 1 deri 4. Ajo është e martuar me Simon van Kempen që nga viti 2000 dhe të dy kanë dy fëmijë së bashku.

Menjëherë, shikuesit e Big Apple mund të thoshin se diçka nuk shkonte mes të dyve, pasi u panë si ekscentrikë. Jo vetëm që çifti fliste vetëm frëngjisht me dy djemtë e tyre, por të dy dukeshin jashtëzakonisht të varur nga njëri-tjetri për pothuajse gjithçka.

Ajo që i bëri fansat, madje edhe Ramona Singer, të tërhiqeshin, ishte se Simonit, një biznesmeni australian, i pëlqente ta vishte Aleksin sikur të ishte Barbie e tij personale. Dhe veshjet nuk ishin edhe aq të mira! Nuk e ndihmoi fakti që Simon bredhte gjithnjë në një kontrabandist me budalla sa herë që kishte një skenë në plazh. Edhe pse të dy janë ende të fortë, diçka thjesht dukej për ta.

Gretchen Rossi

Ylli i Real Housewives of Orange County, Gretchen Rossi hyri në ekskluzivitet si një dritë e ndritshme dhe personaliteti i saj optimist ishte ngjitës. Në atë kohë, ajo ishte e fejuar me Jeff Beitzel, i cili humbi betejën e tij me kancerin në vitin 2008. Ndërsa diferenca e tyre në moshë ngriti vetullat, ajo që i bëri fansat të zhgënjeheshin edhe më shumë ishte kur ajo u largua për pak kohë nga hijet. Slade Smiley. Babai shpesh haste si një shitës vaji gjarpërinjsh, i cili tashmë ishte takuar më parë me një amvise.

Shikuesit Bravo nuk ishin adhurues të Slade, veçanërisht pasi ai kishte një mënyrë për të futur veten në dramë me gratë e tjera, duke përfshirë Vicki Gunvalson, të cilën ai në një kohë e quajti “Miss Piggy”.

Ajo që u pa si konfuze ishte mbështetja e pavdekshme e Gretchen për Slade. Pavarësisht nëse ajo po e mbronte kundër akuzës se i detyrohej mbështetjes së fëmijëve ose ishte përdoruese, Gretchen mbeti pranë tij. Madje, gjatë sezonit të 8-të, ajo i propozoi, por ata mbeten të pamartuar.

Tinsley Mortimer

Debutuesja e Real Housewives të Nju Jorkut, Tinsley Mortimer, e mbante gjithmonë vëmendjen për dashurinë dhe mendonte se e kishte gjetur kur filloi të takohej me Scott Kluth. Shikuesit “Bravo” në fakt ishin duke u përpjekur për çiftin pasi Carole Radziwill i prezantoi të dy në një takim të dyfishtë.

Pa dyshim, marrëdhënia e tyre lëvizi me shpejtësi të madhe, me Tinsley-n madje u përkul për një puthje të pafytyrë në fund të takimit të tyre të parë. Kishte disa kufij, me Scott që punonte dhe jetonte në Çikago, ndërsa Tinsley ende banonte në Nju Jork. Megjithatë, Scott, i cili fillimisht dukej i këndshëm, nuk pranoi të angazhohej dhe vazhdoi të ndahej me trashëgimtaren.

Marrëdhënia nuk dukej kurrë e vërtetë dhe teoria u vërtetua vetëm kur Scott doli në derën e hotelit të saj me lule, duke e detyruar Tinsley-n të rrëzohej në dysheme duke qarë, shumë dramatike. Siç ishte parashikuar, çifti nuk zgjati, dhe Tinsley tani është kthyer në gjueti, pasi mbështetësit vazhdojnë të vënë në dyshim gjykimin e saj në lidhje me Scott në radhë të parë.

Drew Sidora

Fjalë për fjalë, gjithçka është e denjë kur bëhet fjalë për martesën e Drew Sidora dhe Ralph Pittman. Që në fillim, të dy janë parë si një mospërputhje e plotë, duke lënë tifozët e Real Housewives të Atlantës duke kruar kokat e tyre.

Ish-futbollisti i Universitetit Rutgers nuk i ka folur mirë gruas së tij gjatë asnjë prej sezoneve të tyre. Megjithatë, nganjëherë, Drew dukej se mbante qëndrimin e tij pa u kundërshtuar kurrë. Ralph u duk si një djegës i madh gazi, i cili mund të ishte kujdesur më pak për gjendjen emocionale të gruas së tij.

Ralph u kap gjithashtu duke flirtuar shumë herë, dhe megjithëse Drew iu lut të ndalonte, ai nuk e bëri. Drew e ka akuzuar ish-in e saj si një tradhtar bashkëshortor, i cili shpesh e kontrollonte atë financiarisht. Marrëdhënia ishte shumë e ndërlikuar për t’u kuptuar nga fansat dhe shumë nuk u befasuan kur çifti njoftoi divorcin vitin e kaluar.