Amvise të vërteta me lojën më të mirë të mediave sociale

Klea

Amvise të vërteta me lojën më të mirë të mediave sociale

Shumica e Amvise të vërteta janë mjaft të mirë në menaxhimin e mediave të tyre sociale. Ndërsa disa nuk postojnë asgjë në lidhje me seritë e tyre përkatëse, të tjerë shkojnë më lart dhe përtej për t'i bërë profilet e tyre mikpritëse për ndjekësit. Zakonisht, reklamat, bashkëpunimet ose markat e amvisave mund t'i gjeni në rrjetet e tyre sociale me lidhje të përfshira. Disa amvise gëzojnë një zënkë të mirë në internet, por këto lloj faqesh nuk do të marrin lavdi nga ne sot. Në vend të kësaj, ne duam të festojmë guximin dhe të bukurën.

Prezenca në mediat sociale është kaq e rëndësishme sot. Tifozët gjithashtu mund të ndjejnë çdo personalitet Bravo, me disa që janë më të këndshëm për t'u ndjekur se të tjerët. Yjet duan të joshin ndjekësit sepse audienca e tyre do të rritet dhe do t'i bëjë ata edhe më të tregtueshëm. Por çfarë e bën një shtëpiake të vërtetë ndikuesin më të mirë? Unë do të thosha se ata duhet të jenë të vërtetë mbi të gjitha sepse tifozët e Bravo janë të egër; ne shohim çdo gjë. Pra, cilët janë disa nga më të mirët në biznes? Le t'i hedhim një sy.

Heather Dubrow

Heather Dubrow nuk quhet kot Pants Fancy! Dhe nëna e katër fëmijëve di si ta përditësojë rrjetin e saj me stilin më të këndshëm estetikisht. Mes përditësimeve për katër fëmijët e saj, pozimit me kirurgun plastik Terry Dubrow, apo shfaqjes së stilit të saj të jetës luksoze, fansat janë këtu për atë që ajo po hedh poshtë. Heather është GJITHMONË e veshur në mënyrë të përsosur, me flokët e saj të rregulluar në mënyrë perfekte.

Edhe pse mund të duket plastike, kjo grua nuk ka një kockë të rreme në trupin e saj. Ndjekësit mund të shohin Heather duke u fluturuar në një avion privat, duke u shoqëruar me Lance Bass të NSYNC, dhe madje duke rrahur gjërat e saj në tapetin e kuq. Eshtë e panevojshme të thuhet, ne të gjithë duam jetën e Heather.

Melissa Gorga

Të thuash se e kam zili jetën e Melissa Gorga-s është një nënvlerësim sepse ky yll i Real Housewives of New Jersey e bën jetën e Garden State të duket mirë. Yllja shpesh poston disa nga veshjet e bukura që shet në butikun e saj të veshjeve, gjë që e bën kaq shumë argëtuese praninë e saj sociale. Nuk ndodh shpesh që fansat të gjejnë dhe të përballojnë të njëjtat veshje si amvisat e tyre të preferuara. Por Melissa nuk është e gjitha për të treguar stilin e saj të goditjes. Ajo gjithashtu është shumë e mirë në ndarjen e përditësimeve për tre fëmijët dhe burrin e saj. Familja dihet se bën pushime argëtuese dhe festa në universitetin e Antonia Gorga. Nëse do të më duhej të zgjidhja një person me të cilin do të rrija nga kjo listë vetëm bazuar në mediat e tyre sociale, do të ishte Missy G!

Shannon Beador

Unë e dua një Shannon Beador të pavarur, por ajo është gjithashtu mbretëresha e shndërrimit të limonit në limonadë. Nëna e dy fëmijëve mund të duket pak e rrëmujshme kur është duke filmuar Real Housewives të Orange County, por e prerë Instagramin e saj; ajo është e bashkuar. Fotot e Shannon-it janë ndriçuar në mënyrë perfekte dhe veshjet e saj më bëjnë të dëshiroj të fluturoj deri në Orange County dhe të gjej stilisten e saj. Rrjeti i Shannon-it është plot me ngjyra të ndezura, dhe pavarësisht se kush po portretizohet në serial, e gjej veten duke buzëqeshur kur lëviz nëpër postimet e saj.

Chanel Ayan

Chanel Ayan nga Real Housewives of Dubai është gjithçka tjetër veçse themelore. Ajo nuk lejon askënd të ecë mbi të, dhe moda e saj është e frymëzuar. Brezi i Chanel-it është tërësisht i fokusuar tek moda, gjë që ka kuptim sepse ajo është një supermodele. Midis puplave, xixëllonjave dhe kapakëve të avangardës, është e vështirë të mos kontrollosh çdo ditë për të parë se çfarë veshje të mahnitshme do të shfaqë më pas.

Brynn Whitfield

Ylli më i ri i Real Housewives of New York, Brynn Whitfield, është anëtari më i ri i Bravosferës. Ajo është e re, flirte, e freskët dhe e zgjuar, kështu që natyrisht, faqja e saj në rrjetet sociale është goxha argëtuese. Jo vetëm që ndjekësit janë mbajtur të përditësuar në udhëtimin e saj IVF, por ata kanë parë edhe anët e shumta të shoqërisë në Nju Jork. Brynn është një tjetër Real Housewives, moda e së cilës sapo godet dhe nëse do të kisha buxhetin e saj do të kopjoja çdo pamje!