Amvise të vërteta Burra që janë më të pëlqyeshëm se gratë e tyre

Klea

Amvise të vërteta Burra që janë më të pëlqyeshëm se gratë e tyre

Që nga viti 2006, fansat e Bravo kanë hipur në slitën e emocioneve që është Amvise të vërteta ekskluzivitet. Dhe ndërsa shumica e grave janë të mbushura me yje, ndonjëherë bashkëshortët zënë një vend në rreshtin e parë, duke rrëmbyer vëmendjen prej tyre. Disa burra vijnë në mendje që janë një pasuri e madhe për ekskluzivitetin. Këtu janë zgjedhjet e mia personale për burrat e Real Housewives që janë më të pëlqyeshëm se gratë e tyre. Ndihuni në komentet me tuajat!

Bill Aydin

Jennifer Aydin është një qendër energjike e mashtrimeve të vajzave të këqija. Ajo ngacmoi një fanse në BravoCon 2023 dhe më pas ia zvogëloi nervin. Ajo është një mbështetëse e vendosur e Teresa Giudice dhe, nganjëherë, duket se ka një vendbanim të dytë në derrierën e saj. Ylli i Real Housewives of New Jersey shpesh flet para se të mendojë, dhe sinqerisht, nuk është aq argëtuese për t’u parë. Megjithatë, bashkëshorti i saj, Bill Aydin, është një histori tjetër.

Bill mund të rrijë me burrat e Jersey-t dhe shpesh duket si zëri i arsyes për punën e tij të çuditshme të një gruaje. Unë mendoj se ai e do gruan e tij, por gjithashtu (disi në faj) e ndjen se ajo është e thjeshtë. Të ruash gjakftohtësinë tënde nuk është e lehtë kur vazhdimisht ke një bashkëshort që të bërtet për marrëzira. Megjithatë, pjesa ime e preferuar për këtë bashkëshort të Real Housewives është aftësia e tij për t’u dehur plotësisht sa herë që banda zbret në bregun e Jersey.

Harry Hamlin

Derisa Lisa Rinna po qante për portën e lepurit, e turpëruar Denise Richards, dhe duke nxitur dramë fjalë për fjalë kudo që ajo shkoi, burri i saj, Harry Hamlin, po jetonte një jetë të thjeshtë. Alumi i Mad Men ishte shumë i ftohtë gjatë kohës së tij në Real Housewives të Beverly Hills dhe madje bëri Spageti Bolognese. Më mirë do ta shikoja Harrin në televizor ndërsa hante një copë byrekë me boronica.

Edi Osefo

E dua Happy Eddie Osefo! Unë kam qenë një fanse e madhe e Wendy Osefo-s, por burri i saj e ka rritur lojën e tij. Unë e shoh të lehtë për t’u parë pa asnjë të keqe. Sezoni më i ri i Real Housewives of Potomac po tregon Wendy-n e nxehtë për gratë. Por Edi është akoma kaq i ftohtë. Po, kishte thashetheme për mashtrime atje, por cili bashkëshort i Real Housewives nuk ka thënë një ose dy fjalë të këqija për ta? Jepini shikuesve atë që duan: më shumë Eddie!

Reid Drescher

Krahasuar me Aviva Drescher, ky bashkëshort ishte super normal. Reid Drescher dukej se ishte pëshpëritësja e gruas, e cila shpesh e fliste Aviva-n jashtë skajit. Ylli i Real Housewives of New York ishte i fiksuar pas të qenit i famshëm dhe Reid ishte vetëm nxitësi i saj numër një, gjë që e bëri atë një homolog më të mirë në shfaqje se ajo. Reid nuk ishte aq i keq për sytë, duroi zemërimin e gruas së tij, gjë që nuk ishte e lehtë dhe u duk si burri më i ëmbël.

Joe Gorga

Unë nuk mund ta mbaj veten. Mund ta shikoja Joe Gorga-n gjatë gjithë ditës, dhe megjithëse nuk më pëlqen Melissa Gorga, më duket paksa e mërzitshme historia e saj. Joe, megjithatë, ka dhënë një dem të tërbuar në Catskills, i cili përfshinte lyerjen e flokëve, një pagëzim nga ferri dhe thirrjen e Terezës plehra. Trifecta është joreale, sinqerisht. Unë i qëndroj mendimit tim që RHONJ duhet t’u japë një spin-off burrave të tyre pasi ata janë të gjithë një pamje për t’u parë.

Donn Gunvalson

Ndoshta dhia e të gjithë burrave të Real Housewives ishte Donn Gunvalson. Burri ishte një thesar absolut dhe mund të ishte gabimi më i madh që Vicki Gunvalson bëri ndonjëherë kur vendosi që rezervuari i saj i dashurisë nuk ishte plot dhe e la atë. Donn nuk ishte vetëm një shenjt për të duruar atë shfaqje horror, por edhe një shtesë e vërtetë e ekskluzivitetit origjinal.

Donn u përpoq vazhdimisht ta bënte martesën të funksiononte, por Vicki thjesht vazhdoi ta trajtonte atë si plehra. Prime Donn ishte Sezoni 1 në Lake House kur Bravo i tregoi atij “duke e mbushur atë”. Sinqerisht, Donn ishte pjesa më e mirë e Housewives Real të Orange County. Iku por nuk u harrua.