Amvise të mërzitshme të vërteta që kanë fansa Përcjellja e shpejtë

Klea

Amvise të mërzitshme të vërteta që kanë fansa Përcjellja e shpejtë

Goditja e Bravo Amvise të vërteta seriali përmban personalitete femra të shkëlqyera. Disa nga këto gra janë argëtuese për t’u parë. Nga ana tjetër, janë parë edhe disa nga yjet më të këqij të realitetit televiziv të të gjitha kohërave. Qoftë duke e trazuar tenxheren, duke përsëritur tregimet ose duke rrotulluar tabelat, skenat e tyre po vjetërohen.

Në Reddit, shikuesit janë peshuar pikërisht mbi këtë temë. Pyetja e shtruar ishte: “Cilat nga skenat e amvisave i kaloni, apo i shikoni të gjitha?” Si kundërpërgjigje, këto ishin amvisat e Realit që i kanë bërë fansat të shtypin më shumë butonat e tyre përpara.

Heather Gay

Heather Gay ka qenë një anëtare kryesore e kastit në Real Housewives të Salt Lake City që nga sezoni i parë. Në sezonet 1-3, Heather qëndroi me besnikëri pranë mikeshës së saj Jen Shah, edhe kur Jen u akuzua për mashtrim. Fatmirësisht, kur Jen e ndryshoi pranimin e saj në faj, Heather më në fund u distancua në mënyrë që të qëndronte me viktimat.

Midis besnikërisë së verbër të Heather, historisë së saj të pazgjidhur me sy të zi dhe udhëtimit të saj të diskutuar shpesh për t’u larguar nga Mormonizmi, fansat janë lodhur. Për shembull, ndërsa njëri deklaroi se e donin atë, ata gjithashtu pranuan se “u mërzitën gjatë skenave të saj solo, kur ajo po bën një Ted Talk mbi Mormonizmin”. Një tjetër u pajtua shpejt, duke thënë: “Ndihet sikur gjithçka që bën ndonjëherë është të flasë për mënyrën se si ka qenë dikur një Mormone dhe lidh gjithçka me të. Është sikur ajo e bën këtë sepse mendon se njerëzit do ta shohin atë më interesante.”

“Më duket Heather e pasinqertë dhe mendoj se e ekzagjeron”, shkroi një tjetër. Kjo përgjigje u pajtua gjithashtu nga një fans i cili shkroi: “Paautenticiteti i Heather dhe dridhjet e mia më bëjnë të dridhura”. Duke lënë mënjanë të gjitha këto reagime, Heather aktualisht po luan në sezonin 4, pa Jen. Vetëm koha do të tregojë nëse ajo tërhiqet, apo nëse fansat do të vazhdojnë të godasin shpejt përpara përmes skenave të saj.

Mary Cosby

Ashtu si Heather, Mary Cosby debutoi si një anëtare kryesore e kastit gjatë sezonit 1 të Real Housewives të Salt Lake City. Megjithatë, Mary u largua pas sezonit 2 dhe mori pjesë në të gjithë sezonin 3. E sapokthyer për Sezonin 4, Mary aktualisht është duke filmuar në një pozicion më të vogël “mik-of”.

Maria është një rrëmujë problematike. Një herë ajo e krahasoi Jen me “kriminelët meksikanë” dhe më pas i tha anëtares së vetme vietnameze të filmit, Jennie Nguyen, se “i pëlqente sytë e pjerrët”. Përveç kësaj, Maria është Zonja e Parë e një Kishe Pentekostale, ku ajo është akuzuar për gjueti të anëtarëve për para.

“Nuk mund ta mbështjell kokën rreth asaj se si ajo ka miq dhe një kishë plot me ndjekës,” shkroi një fans. Një tjetër thjesht tha: “Më duket jashtëzakonisht e bezdisshme”. Disa përdorën emoji me fytyrë barf për të shprehur pakënaqësinë e tyre.

Nga ana tjetër, Mary ka pasur disa momente qesharake në sezonin 4, të cilat një fans i adresoi. “Kam kapërcyer pjesët e Marisë në sezonet e kaluara. Faktori i shtrëngimit ishte shumë për mua. Këshillë: mos i anashkaloni skenat e Marisë këtë sezon,” theksuan ata, duke treguar se vendimi mund të jetë ende i shpallur nëse Mary do të vazhdojë të jetë apo jo një snoozefest, me skena të lehta për t’u kapërcyer.

Ashley Darby

Ashley Darby ka qenë një anëtar kryesor i kastit në Real Housewives of Potomac për të shtatë sezonet e deritanishme. Martesa e saj e dështuar me Michael Darby me të vërtetë i ndau shikuesit, pasi Ashley kalëroi fort për burrin e saj, edhe kur ai u akuzua për tradhti.

Reagimi i një fansi ndaj Ashley ishte i nxehtë. Në fakt, deklarata e tyre e parë ishte, “Unë nuk mund ta duroj atë b*tch”. Ky fans vazhdoi të shpjegojë pse, dhe shembujt e tyre nuk ishin asgjë më pak se YIKES. “Ajo mbron gjithë neverinë e tij, ajo është e poshtër dhe e urryer, ajo merr një shqelm duke lënduar zonjat e tjera…ajo është një qenie njerëzore e neveritshme dhe unë e dua atë nga ekrani im sa më shpejt”, ankohen ata.

Me pëlqime të shumta, dhe një tjetër që thjesht shkruan-në emrin e saj, është e qartë se Ashley është dikush që shumë largohen nga ky serial.

Gina Kirschenheiter

Gina Kirschenheiter iu bashkua Real Housewives of Orange County në sezonin 13. Historitë e saj kanë paraqitur një martesë të shkatërruar, një zhvendosje në një shtëpi në qytet, një dashuri të re dhe ditë me të vërtetë, vërtet fatkeqe flokësh. Sa i përket mënyrës sesi shikuesit e perceptojnë Gina, me 18 pëlqime të marra, një deklaratë e “çdo gjë me Gina nga OC” i përmbledh të gjitha.

Emri i Gina u shfaq shpesh. Për shumë njerëz, Gina është padyshim një yll i Real Housewives, prania e së cilës sinjalizon një shans për të përdorur tualetin.

Whitney Rose

Duke u kthyer tek Real Housewives of Solt Lake City, emri i Whitney Rose doli shumë. Për sa i përket skenave që shikuesit po ecin me shpejtësi përpara, njëri shpjegoi, “Çdo gjë që lidhet me udhëtimin e Whitney-t në Hillin dhe/ose Mormonizmin.” Një tjetër thjesht renditi emrin e Whitney-t si dikush, skenat e të cilit preferojnë t’i anashkalojnë.

“Unë nuk jam aspak një fans i Whitney’s, ajo është mendore për mua,” u shpreh njëri. “Po, unë mendoj se Whitney është një nxitëse e madhe sepse ajo dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes dhe në mes të gjithë dramës”, u pajtua një tjetër. Në mënyrë të ngjashme, një tjetër thirri për të thënë se, “asgjë që Whitney thotë nuk është super e besueshme”. Me emrin e saj që shfaqet kaq shpesh, është shumë e qartë se Whitney ka disa urrejtës dhe se skenat e saj kërkojnë butona të shpejtë përpara për shumë njerëz.

Përmendje të nderuara

Me të paktën dy persona që ranë dakord, por jo një ton më shumë, u renditën edhe disa shtëpiake të tjera të vërteta. Teresa Giudice, Tamra Judge, Meredith Marks, Angie Katsanevas, Jessel Taank, Sanya Richards-Ross dhe Drew Sidora, paralajmërohuni, pasi fansat tuaj kanë filluar të flenë në skenat tuaja.