Amvise të hidhura të vërteta që janë festimet më të mëdha

Klea

Amvise të hidhura të vërteta që janë festimet më të mëdha

Çdo Amvise të vërteta partia ka një popper, por ndonjëherë është e vështirë të përcaktohet se cili personalitet Bravo është më i keqi. Shikuesit e Bravo shpesh pëlqejnë të optimizojnë skenat më të këndshme që munden, kështu që kur këto zonja të veçanta bëjnë vals në dhomë, ato shpesh marrin të gjithë energjinë argëtuese. Ndonjëherë, ylli specifik thjesht ka një moment pushimi. Megjithatë, më shpesh sesa jo, atyre thjesht u mungon kocka e tyre qesharake. Këto amvise reale të hidhura janë shitës të vërtetë të paradës.

Teresa Aprea dhe Nicole Napolitano

Ky grup binjakësh të pavlerë nuk i shtoi aq shumë Real Housewives të New Jersey sezonit 6 dhe sezonit 7. Nicole Napolitano dhe Teresa Aprea nuk i meritonin as etiketat e tyre dhe mund ta kishin ndarë lehtësisht një të tillë. Këto dy sezone ishin një nga sezonet e harruara të RHONJ dhe u filmuan menjëherë pasi Teresa Giudice shkoi në burg. Historia e binjakëve përqendrohej rreth princeshës së mafias Victoria Gotti që pretendonte se burri i Teresa Aprea, Rino Aprea, kishte tradhtuar me nënën e binjakëve. Edhe pse thashethemet ishin të lëngshme, pasojat ishin të zbutura. Binjakët nuk i shtuan aspak argëtim ekskluzivitetit dhe Bravo nuk i kërkoi mbrapsht.

Kim Fields

Tootie nuk i solli kohët e mira Real Housewives të Atlantës pasi Kim Fields shpesh luan rolin e tezes strikte. Sinqerisht, Kim mund të jetë gabimi më i madh i kastit të ekskluzivitetit. Ajo ishte aq e mërzitshme saqë i lëndonte fizikisht shikuesit për ta parë çdo javë. Kim shpesh e bëri misionin e saj që të qëndronte larg dramës së panevojshme, shpesh duke u paraqitur Faktet e saj të Jetës për bashkë-ylltarët e pavullnetshëm. Përfundimi: Performanca e Kim në RHOA ishte dërrmuese në rastin më të mirë.

Kim u bëri të ditur zonjave se drama thashetheme ishte marrëzi. Ajo ishte shpesh e tmerruar me mënyrën se si vepronin gratë e ATL. Udhëtimi i aktorëve në Miami e theu Kim-in dhe e forcoi atë si një banore e festave.

Dukej se të gjitha gratë e dinin se Kim nuk do të zgjaste. Phaedra Parks vuri në dukje të famshme: “Zoti im, Kim Fields po vjen me ne në Miami. Shpresoj që ajo të ketë Biblën e saj King James dhe patinat e saj, sepse, Tootie, më mirë bëhu gati të zhurmosh me këto vajza.” Kim nuk mund të kuptonte se si të argëtohej. Ajo e mbylli kohën e saj me një monolog të zgjedhur. “Nuk e kuptoj, dua të shkoj në shtëpi… Më mungon burri im.” ajo tha. “Unë nuk e kuptoj vetëm kërcimin me vajza për të kërcyer. Unë nuk i kuptoj të gjitha këto.”

Kameron Westcott

E dashura rozë nuk bëri kurrë emër me fansat, si Kameron Westcott ndeshej shpesh si i tensionuar në Real Housewives të Dallasit. Duket se Kam ishte e gjitha argëtuese dhe lojëra kur bëhej fjalë për ushqimin e saj me shkëlqim rozë. Megjithatë, vendos një këmbë pule para saj dhe ajo e humb atë.

Gjatë një udhëtimi ikonik në një restorant dim sum, Tiffany Moon u përpoq të tërhiqte zonjat nga zona e tyre e rehatisë. Por Kameron vuri në dukje se ajo ishte “ngacmuar”. Anesteziologu nuk kishte asnjë qëndrim të Kamit. “Më vjen keq që një ushqim që ha kultura ime ju bën keq,” tha Kameron. Tiffany u përgjigj. “Ishte për qejf, vajzë. Duhet të lirohesh pak.”

Shpërthimi i Kameron e prishi drekën, me nënën e dy fëmijëve që u ofendua shumë kur u tha se ishte si një tullumbace plumbi. Kjo nuk ishte ankesa e parë e Kameron për idetë e festave të miqve të saj. Ndërsa të gjithë miqtë e saj hipnin në një dem mekanik, Kam shqetësohej vazhdimisht se ajo do të lëndohej. Ndoshta ajo duhet të kishte menduar për të veshur një fustan rozë në këtë event. Në montimin më dramatik të një demi që ka parë ndonjëherë TV reality, Kam vënë në dukje, “Unë nuk dua të jem i varfëri i festës. Pra, unë jam duke marrë në dem! Rodeo Barbie!” Ajo nuk mund të ndalonte së ankuari, kështu që vini re, Kameron: ju ishit një turp.

DeShawn Snow

Kjo amvisë e vetme nga sezoni 1 i RHOA ishte e ëmbël, por ajo nuk solli shumë në ekranin e vogël. DeShawn Snow nuk mund të komunikonte me gratë e tjera dhe historia e saj ishte shumë e pastër. Bravo e la të ikte pasi e kishin dezinfektuar ata donin të rrisnin dramën, duke i thënë se nuk mund ta hakonte ose t’i mbante shikuesit zgjuar.