Amvise që do të donim t'i shihnim në aktorët e sezonit 15 të RHONY

Klea

Amvise që do të donim t’i shihnim në aktorët e sezonit 15 të RHONY

Sezoni 14 i Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut futi në një epokë të re për reality show-n e dashur. Sezoni filloi këtë verë me një kast krejtësisht të ri dhe u mbyll më 15 tetor me një episod final shpërthyes. Tashmë që sezoni i parë i “new RHONY” ka përfunduar, fansat tashmë po mendojnë se çfarë do të ndodhë në vazhdim. Ndërsa ne i duam gjashtë gratë që takuam këtë sezon, ne shpresojmë për disa shtesa të reja vitin e ardhshëm për të shijuar kastin e RHONY Sezonit 15.

Leah McSweeney

Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images

Leah McSweeney mbeti jashtë si një gisht i lënduar kur ajo iu bashkua kastit të RHONY për sezonin 12. Dizajnerja e veshjeve të rrugës nuk ishte aspak si gratë e tjera. Ajo ishte më e re, me tatuazhe dhe më shumë me shpirt të lirë se shokët e saj. Ajo nuk po hidhte një çantë Birkin nëpër Upper East Side ose nuk po diskutonte opsionet e shkollës me konvikt për fëmijën e saj. Qëndrimi i lezetshëm i Leas-së për vajzën i shtoi një jetë të re ekskluzivitetit dhe mund të ketë ndezur edhe idenë për një RHONY më të ri dhe më modern.

Leah do të ishte një përshtatje e natyrshme për sezonin 15 të RHONY. Tashmë mund ta imagjinojmë atë dhe Brynn Whitfield duke goditur djem së bashku dhe duke e shoqëruar Jenna Lyons në shfaqjet e modës. Përveç përshtatjes me gratë, ne gjithashtu mendojmë se ajo do t’i shtonte pak zjarr shfaqjes. Disa nga anëtarët e rinj të kastit mund të jenë paksa pasivë, gjë që nuk është kurrë e mrekullueshme për televizionin e realitetit. Lea kurrë nuk kishte frikë të nxiste dramë për RHONY dhe kjo na mungon dëshpërimisht. Erin Lichy nuk mund t’i bëjë të gjitha vetë.

Julia Fox

Imazhet e Gotham/GC

Ylli i Uncut Gems, Julia Fox nuk ka qenë kurrë i turpshëm për dashurinë e saj për ekskluzivitetin Real Housewives. Icon Style ka qenë e zëshme për opinionet e saj RHONY dhe madje la të kuptohet se do të ishte e hapur për t’iu bashkuar shfaqjes në të ardhmen.

Ne mendojmë se Julia do të ishte një amvise e shkëlqyer. Mund ta imagjinojmë plotësisht atë duke u hedhur pije shokëve të saj dhe duke shkaktuar lloj-lloj drame. Gjithashtu, e dimë që ajo do të na dhuronte disa pamje të paharrueshme të modës.

Hannah Berner

Astrid Stawiarz/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images

Fansat e Bravo u takuan për herë të parë me Hannah Berner në sezonin 3 të Summer House. Vendasja nga Brooklyn pati një sukses të suksesshëm në dy sezonet e para, por përfundoi duke e lënë shfaqjen pas sezonit të 6-të. Ndërsa Hannah nuk ishte saktësisht e preferuara e fansave në Summer House, ajo ka bërë mjaft emër për veten që nga largimi i shfaqjes.

Ajo ka lançuar një podcast të suksesshëm me bashkë-yllin e saj në Summer House, Paige DeSorbo dhe ka krijuar një ndjekës mbresëlënës të TikTok. Mendojmë se do të ishte interesante ta shihnim Hanën të kthehet në Bravo si shtëpiake. Ylli i TikTok njihet për mungesën e një filtri, gjë që do ta bënte atë perfekte për sezonin 15 të RHONY.

Lindsay Hubbard

Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Lindsay Hubbard është një tjetër yll i Shtëpisë Verore që do të bënte një shtesë të shkëlqyer në shfaqje. Fansat kanë bërë presion që Lindsay të bëjë kërcimin nga Summer House në Real Housewives për disa vite dhe ne mendojmë se tani është koha e përsosur. Maven i PR kohët e fundit i dha fund fejesës së saj me Carl Radke dhe ne po hamendësojmë se ajo nuk është e emocionuar për idenë për të filmuar së bashku me ish-in e saj për të ardhmen e parashikueshme. Nëse Lindsay do t’i bashkohej kastit të sezonit 15 të RHONY, ajo mund t’i thoshte lamtumirë Carl përgjithmonë.

Ne e dimë që Lindsay do ta sillte atë si shtëpiake. Ajo është në qendër të çdo historie të vetme në Summer House. Nëse ajo ndonjëherë lodhet duke e mbajtur atë shfaqje në shpinë, ajo mund ta lehtësojë ngarkesën duke bërë kalimin në RHONY.

Kimora Lee Simmons

Rodin Eckenroth/Getty Images

Dizajnerja e modës Kimora Lee Simmons do ta vriste atë në sezonin 15 të RHONY. 48-vjeçarja përshtatet në mënyrë të përkryer me atmosferën e RHONY 2.0. Ajo është një grua e suksesshme në karrierë me një jetë personale magjepsëse.

Ajo gjithashtu nuk është e panjohur për TV realitet. Modelja ka luajtur në disa shfaqje televizive realiste në karrierën e saj, duke përfshirë Kimora: Life in the Fab Lane dhe Kimora: House of Fab. Ajo është miqësore edhe me Kardashians. Ne mendojmë se Kimora do të ishte një shtesë e përsosur e ekskluzivitetit.