Amvisat reale të preferuara të Andy Cohen

Klea

Amvisat reale të preferuara të Andy Cohen

Andy Cohen është Prodhuesi Ekzekutiv për Amvise të vërteta seri. Prandaj, ai është i afërt me shumë prej zonjave që luajnë në ekskluzivitet. Për këta anëtarë të favorizuar të kastit, zakonisht shihet jetëgjatësia në seritë e tyre. Për më tepër, amvisat e dashura të Andit shpesh shfaqen shumë herë në shfaqjen e tij të vonë të natës, Watch What Happens Live.

Në një intervistë me The Hollywood Reporter, Andy shpjegoi se cilët ishin tre amvisat e tij më të mira Reale, duke shpjeguar se “është një dinamikë e pazakontë. Ata me të cilët kam qenë më gjatë janë ata me të cilët kam marrëdhëniet më të thella… Është e egër për mua, sasia e kohës që kam njohur Luann de Lesseps, Teresa Giudice dhe Kandi Burruss. Ata janë njerëz që unë i konsideroj kolegë. Kam respekt të madh për ta – por po, ekziston ajo marrëdhënie e çuditshme.”

Përveç këtyre të treve, ka ende të tjerë me të cilët Andi ka shfaqur një lidhje të thellë. Ndonëse ai nuk ka dalë dhe nuk ka dhënë emra të saktë, janë parë shenja se kush janë këto femra. Këto janë femrat për të cilat ne besojmë se janë amvisat e preferuara të Andy Cohen.

Luann de Lesseps

Luann de Lesseps luajti në Real Housewives të Nju Jorkut për 13 sezone. Gjatë kohës së saj në transmetim, lufta e saj me alkoolin u bë kryefjalë, madje rezultoi në një arrestim. Menjëherë pas një incidenti të rikthimit që e pa atë duke u dëbuar nga një piano bar, Andy e ftoi Luann të shikonte What Happens Live, duke i dhënë yllit një platformë për të zotëruar sjelljen e saj.

Duke treguar më tej kujdesin për kolegun e tij prej kohësh, Andy udhëtoi për në shtëpinë e Luann-it në Sag Harbor gjatë ndarjes së saj nga Tom D’Agostino. Këtu, Andi filmoi veten duke bërë pyetjet e vështira, por dashuria e tij për Luann ishte e qartë. Prandaj, është e sigurt të thuhet se Luann është me të vërtetë një nga amvisat e preferuara të Andit.

Teresa Giudice

Teresa Giudice është një OG në Real Housewives të New Jersey. Duke luajtur në të 13 sezonet e deritanishme, shikuesit kanë parë se si bota e Terezës ka ndryshuar plotësisht. Nga divorci, rimartesa, humbja e prindërve, madje edhe qëndrimi në burg, jeta e Terezës ka parë… shumë. Përgjatë gjithë kësaj, Andi ka vazhduar t’i japë Terezës hapësirë ​​një për një për të folur. madje duke ndaluar xhirimet gjatë kohës së saj larg.

Sa i përket mashtrimeve të Terezës në ajër, Andy ka deklaruar se rrokullisja e tavolinës së saj ishte “ikonë”. Ai madje ka bërë shaka se Tereza duke e shtyrë atë në ribashkimin e sezonit 2 e bëri atë të famshëm. Është e qartë se Andi ka një vend të butë për Terezën, duke e bërë atë një nga të preferuarat e tij në mesin e Real Housewives. Megjithatë, ribashkimi i sezonit 13 e pa Andin duke humbur durimin e tij disa herë, kështu që vendi i saj në krye është duke u rrëmbyer.

Kandi Burruss

Kandi Burruss iu bashkua kastit të Real Housewives of Atlanta në sezonin 2. Megjithatë, si ish-anëtar i Xscape dhe autor i këngëve të “No Scrubs” nga TLC, Kandi ishte tashmë një yll. Ajo është gjithashtu Housewife më jetëgjatë në serialin e saj, duke treguar se Andy është padyshim një fans.

Ndjenja është e ndërsjellë, pasi Kandi u pa duke performuar një “D Challenge” për prezantuesin në ribashkimin e sezonit 10. Andy që atëherë ka deklaruar se “Kandi është personi më sipërmarrës” në ekskluzivitet, pasi “ajo nuk ndalet kurrë së menduari për ide të reja”. Ne mendojmë se është përtej e sigurt të thuhet se Kandi është një nga të preferuarit e Andit në mesin e Real Housewives.

Kyle Richards

Kyle Richards është një anëtar origjinal i kastit në Real Housewives of Beverly Hills. Që atëherë ajo ka luajtur në të 12 sezonet, me rishfaqjen e saj në sezonin 13 që vjen së shpejti. Kyle gjithashtu ka bërë paraqitje të shumta në Watch What Happens Live, duke përfshirë një episod të veçantë një me një. Gjatë gjithë kohës në transmetim, modifikimet e Kyle priren të qëndrojnë pozitive, duke treguar se ajo është një anëtare e preferuar e kastit.

Sa i përket mendimit të Andit, ai dikur deklaroi: “Unë do të thoja se amvisa që bën dhuratat më të mira është Kyle Richards. Ajo thjesht, e tepron, siç mund ta imagjinoni.” Nga ndjekja e Andy’s baby shower deri tek dërgimi i dhuratave gjatë festave të ndryshme, miqësia e ngushtë e Kyle me Andin është e qartë. Ajo është padyshim një nga amvisat e tij të preferuara Reale.

Vicki Gunvalson

Një herë Sonja Morgan i ktheu tavolinat Andit, duke e intervistuar në platformën e tij. Këtu, ajo e pyeti se cila ishte Real Housewife e tij e preferuar. Pasi qeshi dhe theksoi se nuk mund t’i përgjigjet vërtet kësaj pyetjeje, ai dha një thërrime të vogël duke e quajtur Vicki Gunvalson.

“Do ta them këtë, një nga të preferuarat e mia është Vicky, sepse ajo ishte e para dhe kështu, do të kesh gjithmonë një lidhje të veçantë me të parën tënde”, është shprehur Andi. Për të shpjeguar, Vicki luajti në serinë e parë, Real Housewives of Orange County. Këtu, Vicky mbajti një portokall nga sezonet 1-14 dhe që atëherë është rikthyer për sezonin 17. Pavarësisht nga disa nga historitë e çrregullta të Vicky-t, prezantuesi i natës vonë e tha vetë – Vicky është një nga amvisat e preferuara të Andit.