Amvisat reale më pak të preferuara të Andy Cohen

Klea

Amvisat reale më pak të preferuara të Andy Cohen

Andy Cohen është prodhuesi ekzekutiv i Amvise të vërteta seri. Që nga prilli i vitit 2023, 154 gra në 11 qytete në Shtetet e Bashkuara janë parë duke jetuar jetë tepër të lartë. Secila prej këtyre grave duhet të sjellë dramën për të siguruar çantën Gucci të vitit të ardhshëm. Shpesh, kjo i bën gratë të thithin Andin, sepse një lidhje me të mund të rrisë shanset e tyre për jetëgjatësi.

Megjithatë, kjo nuk do të thotë që Andi i do të gjithë në këmbim. Gjatë një segmenti “Pyet Andin” në Watch What Happens Live, ai u hap pak. Këtu, një anëtar i audiencës pyeti nëse kishte ndonjë amvise të vërtetë që ai e urrente, por gjithsesi mbahej të punësuar, pasi ato bënin për televizion të mirë. Në përgjigje, Andi tha “ndoshta një ose dy”.

Ne nuk po e quajmë babin e Bravo gënjeshtar, por një ose dy duket paksa i sjellshëm. Ndonëse prezantuesi i natës vonë nuk arriti të listonte emra, sjelljet e tij të shikuara ndër vite sigurisht që tregojnë për një indiferencë (në rastin më të mirë) ndaj shumë njerëzve. Këtu janë të gjitha amvisat e vërteta që mendojmë se Andy Cohen nuk mund t’i durojë.

Carole Radziwill

Carole Radziwill dhe Andy ishin miq para se ajo t’i bashkohej kastit të Real Housewives të Nju Jorkut në sezonin 5. Megjithatë, dyshja patën një konflikt pasi Carole u largua nga seriali. Në ribashkimin e sezonit 10, Carole akuzoi Andin se kishte frikë nga Bethenny Frankel. Pastaj, telefoni i Carole-s ra dhe kombinimi i këtyre dy rasteve pa Andin që dukej i mërzitur,

Pas ribashkimit, Carole shkoi në llogarinë e saj në Instagram për të postuar një sondazh të skaduar, duke pyetur: “A keni bërë ndonjëherë diçka për paratë që mendonit se ishte kundër vlerave tuaja, por e bëtë gjithsesi?” Si reagim, Andy u citua në librin “Jo All Diamonds And Rosé”, duke thënë se postimi “me të vërtetë më fshiu në rrugën e gabuar, sepse me të vërtetë ndjeva se kisha ndryshuar jetën e saj”.

Carole ia ktheu duart në twitter, dhe të dy thuhet se janë ende në mosmarrëveshje. Ne po e quajmë atë, Andy nuk mund ta durojë Carole.

Nene Leaks

NeNe Leakes u largua nga Real Housewives of Atlanta pas sezonit 8. Andy më pas kishte Wendy Williams në Watch What Happens Live, ku të dy folën për të ardhmen e NeNe. Kur Wendy deklaroi se NeNe e pëlqente “vëmendjen dramatike”, Housewife e vërtetë u nxeh, si tek Wendy, ashtu edhe tek Andy, për të cilin ajo thotë se e trajtonte atë ndryshe nga kushërinjtë e saj.

NeNe vazhdon të sulmojë në Twitter mbi Andin dhe rrjetin, duke pretenduar se ajo është shantazhuar nga mundësi të tjera për shkak të fjalës së saj për racizmin sistematik brenda rrjetit. Madje ajo ka nisur një proces gjyqësor, të cilin e ka hedhur poshtë.

Kjo është shumë dramë, dhe ne i urrejmë të gjitha nëse është, pasi NeNe e bëri këtë serial të mrekullueshëm. Megjithatë, ne nuk mendojmë se Andy mund të qëndrojë duke u thirrur, gjë që i ka fituar NeNe një vend në këtë listë të Amvisave Reale, të cilat Andy ka të ngjarë të mos i durojë.

Adrienne Maloof

Adrienne Maloof më parë luajti në Real Housewives of Beverly Hills nga Sezoni 1 – Sezoni 3. Megjithatë, ajo u largua pa asnjë vështrim prapa sapo një aktor zbuloi përdorimin e një zëvendësuesi nga Adrienne për të mbajtur binjakët e saj. Adrienne më pas vendosi të anashkalojë ribashkimin e Sezonit 3.

“Adrienne nuk do të jetë këtu për të treguar anën e saj të historisë. Ajo jo vetëm që mungon sonte, por nuk do të jetë në shfaqje sezonin e ardhshëm,” tha Andy, duke përfunduar me “akti i fundit i Adrienne Maloof si një shtëpiake nuk u shfaq sonte”. Shprehja e tij e vetëkënaqur ndërsa e deklaron këtë tregon për mospëlqimin e mundshëm të Andit për Adrienne.

Jennifer Aydin

Kur një shikues Real Housewives of New Jersey postoi në Twitter se Andy “është përtej i pasjellshëm” me Jennifer Aydin “sa herë që ata ndërveprojnë”, Jennifer u përgjigj shpejt, duke thënë: “Jo çdo herë, vetëm shumicën”. Ajo postoi më tej në Twitter se Andi kishte të preferuarat e tij, por ajo nuk është një.

Kjo shaka ndodhi kur luhej pjesa e dytë e ribashkimit të sezonit 13, ku Jennifer u akuzua se fliste tepër dhe e futi veten në dramat e të tjerëve. Këtu, Andi u pa duke humbur durimin disa herë. Tweetet pas faktit të Jennifer-it padyshim lë të kuptohet se Andy nuk e pëlqen praninë e saj në Real Housewives.

Kenia Moore

Ne jemi Team Twirl, i cili e ka bërë të vështirë shikimin e Real Housewives of Atlanta, siç duken të vendosura duke ajrosur më pak dhe më pak nga Kenia Moore. Thënë kështu, Kenia zgjodhi të martohej dhe shtatzënë jashtë transmetimit, ndoshta duke mërzitur Andin dhe Bravo në proces.

Kenia e di se kush është dhe ende nuk i është përkulur askujt, përfshirë Andin. Sa herë që ajo shfaqet në Watch What Happens Live, e ftuara tjetër është zakonisht dikush që nuk i pëlqen Kenia. Rasti në fjalë, Michael Rapaport, i cili postuar dhe fshiu një krah për krah të Kenias dhe një gorillë përpara shfaqjes, vetëm për të deklaruar në transmetim se këmbët e Kenias ishin “të turpëruara si f**k!”

E sakta e Kenias, gjërat që duhet të kishin qenë historia e saj kryesore, si hapja e sallonit të saj, zgjatën vetëm sekonda, të shtrydhura në seksionin e përditësimeve në fund të finales së mbrëmshme. Kjo ka kuptim zero. Prandaj, është e mundur që Andy fshehtas të mos e pëlqejë znj. Twirl, por shpresojmë se jemi gabim, sepse leximet e saj pa mundim janë përtej argëtimit dhe ne e dimë se ajo e ka bërë Andin të qeshë më shumë se një herë.

Danielle Staub

Ish-ylli i Real Housewives of New Jersey, Danielle Staub, e thirri Andin pas largimit nga seriali, duke thënë se ai i shkaktoi dhimbje, e mbajti atë “në errësirë” dhe se ajo nuk do ta mbrojë më atë. Ajo gjithashtu ka deklaruar se Bravo lavdëron kriminelët, gjë që nuk mund ta bëjë Andin të lumtur.

Ne në fakt pajtohemi që sjelljet kriminale dhe/ose mbulimet po ndodhin më shpesh në rrjetin Bravo dhe shpresojmë që ky të jetë një tregim që së shpejti vetë-korrigjohet. Sa i përket grindjes së Danielës me Andin, ajo postuar së fundmi në Twitter se nëse Andi kishte akoma mish viçi me të, ai duhet “ta ndalonte tashmë”.

Thënë kështu, Andi nuk është përgjigjur, gjë që na bën të besojmë se ai i qetë nuk mund ta durojë Danielën.