Amvisat e vërteta më të këqija

Klea

Amvisat e vërteta më të këqija

Kur bëhet fjalë për Amvise të vërteta ekskluzivitet, vajzat e ashpra janë të pashmangshme. Shumë nga gratë në shfaqje janë shpesh të poshtër dhe dramatike, edhe pse shumica nuk kanë një brez të vërtetë të keq. Megjithatë, ka disa zonja nga ekskluziviteti, të cilat kanë treguar se kanë një anë të keqe. Këto gra janë më të këqijat nga e gjithë ekskluziviteti i Real Housewives, dhe kjo me të vërtetë thotë shumë.

Erin Lichy

Bravo/YouTube

Erin Lichy së fundmi iu bashkua kastit të Real Housewives të sezonit 14 të Nju Jorkut, ku ajo shpejt u ngrit në statusin e zuzarit. Ndërsa fansat ishin të ngazëllyer për të parë se për çfarë ishte Erin, ata humbën interesin kur ajo filloi të sillej keq ndaj disa prej anëtarëve të tjerë të kastit. Erin tregoi brezin e saj të poshtër kur fshehu telefonin e Ubah Hassan gjatë një “shakaje”, e cila shkoi shumë larg.

Për më tepër, Erin nuk ka qenë më e mira me Jenna Lyons, me të cilën ajo pretendon të jetë mikesha më e mirë me të. Erin u shtir se ishte në anën e Xhenës kur bëhej fjalë për dramën e udhëtimit në Anguilla, por më vonë e goditi me thikë pas shpine. Erin u tall me Jenna-n me gratë e tjera dhe filloi një thashetheme se Jenna u largua një ditë më herët vetëm për të shmangur fluturimin. Pas as edhe një sezoni të plotë, tashmë është evidente se Erin është një vajzë e keqe.

Gjyqtari Tamra

(Foto nga Rich Polk/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Tamra Judge është një tjetër vajzë reale shtëpiake e cila nuk i ka lënë përshtypje të mirë Housewives Real të Orange County. Përgjatë viteve, Tamra ka luftuar për t’u marrë vesh me disa nga shokët e saj të grupit dhe ka qenë shumë e keqe me ta ndonjëherë. Është një gjë të kesh grindje të vogla, por Tamra vazhdimisht bënte gjithçka për të ulur gratë e tjera dhe qëllimisht për t’i bërë ato të ndiheshin keq.

Një nga gjërat më të këqija që ka bërë ndonjëherë Tamra ishte padyshim kur ajo u përpoq ta bënte djalin e saj të lidhej me shokun e saj të aktorit, Gretchen Rossi. Ndërsa po e bënte këtë, Tamra e dinte se Gretchen tashmë ishte fejuar me një burrë që po luftonte me kancerin. Kjo është sinqerisht një nga gjërat më të këqija që mund t’i bëni dikujt që e konsideroni mik. Është e kuptueshme pse Gretchen që atëherë i ka ndërprerë të gjitha lidhjet me Tamrën.

Erika Jayne

(Foto nga Nicole Weingart/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Erika Jayne kishte një fillim të mirë në Real Housewives të Beverly Hills, por ajo zbuloi vajzën e saj të keqe me kalimin e kohës. Erika u bë gjithnjë e më problematike gjatë sezoneve të saj të mëvonshme dhe shpesh ishte dukshëm e rreme dhe e rreme me shokët e saj të filmit.

Një nga momentet më të këqija të Erikës ishte kur ajo sulmoi pa qenë nevoja anëtaren e saj të grupit, Eileen Davidson, në Amsterdam. Eileen bëri një koment të thjeshtë se Erika mori rrugën e gabuar dhe e ktheu menjëherë në diçka që nuk kishte nevojë të ishte. Erika filloi të sulmonte personazhin e Eileen dhe madje foli keq për fëmijët e saj, gjë që gratë e tjera ranë dakord se ishte shumë.

Mary Cosby

Bravo/YouTube

Mary Cosby nuk ishte një anëtare kryesore e kastit në Real Housewives të Salt Lake City për një kohë të gjatë, por ajo ishte afër për një kohë të gjatë për të fituar një titull vajzë të keqe. Maria ishte mbi krye dhe dramatike, por kjo nuk do të thotë se ajo nuk kishte qëllime të liga.

Një nga veprimet më të këqija të Marisë ishte në drekën që ajo shtroi për gratë e tjera. Për secilën nga gratë e pranishme, Meri vendosi të renditë miqësinë e tyre bazuar në kuptimin e saj për të. Gratë që renditeshin në pjesën e poshtme u ndjenë dukshëm keq, gjë që ishte e kuptueshme. Kjo është diçka që një vajzë e keqe do të bënte në shkollë dhe jo diçka në të cilën duhet të marrë pjesë një grua e rritur.

Kyle Richards

(Foto nga Presley Ann/Getty Images për SoFi)

Lista e amvisave më të ulëta nuk do të ishte e plotë pa përmendur Kyle Richards, nga RHOBH. Kyle ishte famëkeq për sjelljen e mirë me gratë para fytyrave të tyre, por më vonë i goditi me thikë pas dyerve të mbyllura.

Kyle ishte veçanërisht i keq me motrën e saj Kim Richards, e cila ishte ndoshta më e pëlqyeshme nga të dyja. Në një rast kur Kim ishte i sëmurë në banjë, Kyle u sigurua të theksonte se ndihej në siklet nga Kim në vend që të pyeste nëse ndihej mirë. Kjo tregon se çfarë lloj personi është Kyle, pasi një individ më i kujdesshëm do të shqetësohej më shumë për mirëqenien e motrës së tij.