Amvisat e vërteta më të buta

Klea

Amvisat e vërteta më të buta

Është e vështirë të imagjinohet se ka pasur ndonjëherë të mërzitshëm Amvise të vërteta yjet, pasi Bravo zakonisht ua jep çizmet para se të bëjnë çfarëdo lloj përshtypjeje. Por, ndonjëherë, disa nga personazhet televizive thjesht nuk ia dolën mbanë. Pavarësisht nëse nuk ishin të mira në ballafaqim ose nuk e kuptonin formulën e realitetit televiziv, këto gra më poshtë nuk ishin gjë tjetër veçse një festë përgjumjeje kur hynin në një skenë, duke i bërë ato shtëpiaket më të buta të Realit.

Katie Rost

Katie Rost e Real Housewives of Potomac kishte një potencial të tillë, por filantropia profesioniste nuk e shfrytëzoi sa më shumë kohën e saj në serial. Edhe pse Katie u prit mirë nga shikuesit Bravo, ajo e kishte të vështirë të krijonte lidhje të forta gjatë shfaqjes dhe luftoi me personalitetet e tjera të forta.

Në kohën e paraqitjes së saj, ish-modelja ishte e gjitha për dramën, të cilën fansat mendonin se do të funksiononte mirë për shfaqjen e re, por në vend të kësaj, Katie kaloi pjesën më të madhe të kohës në shfaqje duke folur për divorcin e saj të fundit dhe duke e mërzitur të dashurin e saj në koha, Andrew, të bjerë në gjurin e përkulur.

E gjithë marrëveshja e Katie ishte për të mos humbur kurrë një mundësi për të thirrur partnerin e saj, gjë që bëri që fansat ta fshinin atë për personalitetin e saj gërryes. Gjithashtu nuk e ndihmoi që Katie të promovonte filantropinë e saj, Fondacionin Rost, çdo mundësi që kishte. Mjerisht, jeta e Katie thjesht nuk ishte aq interesante për t’u filmuar. Ajo u rikthye gjatë sezonit 7, por ishte jetëshkurtër, ashtu si karriera e saj si një amvise Bravo.

Aviva Drescher

Aviva Drescher u dhuroi fansave një nga momentet më të mira në historinë e Real Housewives të Nju Jorkut duke hedhur këmbën e saj prej druri në një tavolinë. Por, nëse zhytesh më thellë, bjondja nuk kishte absolutisht asnjë histori. Aviva iu bashkua ekskluzivitetit të dashur gjatë sezonit 5, por zgjati vetëm dy sezone. Ajo shpesh thirrej për mungesën e problemeve reale shëndetësore dhe varësinë nga burri i saj.

Aviva refuzoi të merrte pjesë në shumë nga ngjarjet e grave, dhe Carole Radziwill madje tregoi se Aviva shpesh përpiqej të bënte marrëveshje me prodhimin për t’i siguruar asaj një vend. Natyrisht, mënyrat e saj shtytëse dhe mashtrimi i sëmundjes nuk i fituan fansat. Edhe pse Aviva ishte e mërzitshme, ajo solli argëtimin me shoqëruesit e saj, duke përfshirë babanë e saj dhe banorin, George Teichner, i cili shpesh seksualizonte miqtë e saj.

Lynne Curtin

Lynne Curtin dukej sikur do të ishte e përshtatshme për Real Housewives të Orange County falë mënyrave të saj hipi, por djali gaboi fansat. Ajo ishte e rrethuar nga drama në çdo aspekt të jetës së saj, duke përfshirë dy vajzat dhe burrin e saj.

Ndërsa ajo me siguri i kishte duart plot, shpesh ndjehej se Lynne ishte jashtë me zanat kur anëtarët e tjerë të kastit u përpoqën të flisnin me të. Përsëri, dukej sikur Lynne thjesht nuk u lidh kurrë me OG-të e ekskluzivitetit, të cilat me shumë mundësi luajtën një rol në shkarkimin e saj.

Kristen Taekman

Nuk ishte e vështirë të dashuroje Kristen Taekman si një shtesë e Real Housewives të New York City, veçanërisht pasi ajo mori një gotë verë për t’u përballur me mirësjelljen e Ramona Singer. Por, nëna e dy fëmijëve nuk ka sjellë dramën që janë mësuar fansat e Bravo.

Kristen kishte probleme martesore dhe për të qenë i sinqertë, shumë shikues ndoshta po përjetonin të njëjtat probleme. Kush dëshiron ta shikojë jetën e tij në TV kur janë akorduar për ndonjë dramë të lartë? Në vend që të angazhohej me kolegët e saj, Kristen shpesh i fshinte problemet e saj nën qilim. E mërzitshme!

Cindy Barshop

Padyshim që ndihej se Cindy Barshop po përpiqej më të mirën për të qenë Bethenny Frankel i ri në sezonin 4 të Real Housewives të New York City. Në mungesë të Bethenny, rrjeti u përpoq për të gjetur një zëvendësues të përshtatshëm dhe u shfaq Cindy. Nëna e binjakëve ishte e gjitha për të promovuar biznesin e saj të heqjes së flokëve Completely Bare, por mjerisht ajo nuk ishte aq e çmendur sa të mbante atë mollë të artë të lëngshme.

Shikuesit do të kujtojnë se Cindy shpesh tërhiqej nga një grindje dhe qëndroi relativisht e qetë ndërsa ishte në ribashkim. Në realitet, ndërsa ishte ndoshta e zgjuar të distancohej nga gruaja tjetër, mungesa e grindjeve thjesht i mërziti shikuesit deri në lot.