Amvisat e vërteta më me këmbë në tokë

Klea

Amvisat e vërteta më me këmbë në tokë

Amvise të vërteta ekskluziviteti është ai i mahnitshëm për ata që e duan dhe marrin frymë Bravoverse. Disa yje duken si të drejtë, të përgjakshëm dhe të paprekshëm me realitetin. Disa gra janë rraskapitëse për të vazhduar me të, pavarësisht nëse bëhet fjalë për të pasur një vilë me mjellma, për të nisur një karrierë të këngës në listën D, apo për të blerë një pjesë tjetër të stilistit.

Por janë të paktët, gazmorët, të ndershmit, që lejojnë kamerat Bravo t’i kapin ashtu siç janë. Kjo veçori u mundëson fansave të lidhen vërtet me disa amvisa, duke mos lënë zgjidhje tjetër veçse t’i konsiderojnë ato me këmbë në tokë.

Margaret Josephs

Dimitrios Kambouris/Getty Images

Nuk është e vështirë të imagjinohet ndonjë bravoholik që ëndërron për miqësi me një nga amvisat e tyre të preferuara reale. Personalisht, e shoh shoqen time të re më të mirë si yllin e Real Housewives of New Jersey, Margaret Josephs. Ajo është një biznesmene, mendjemprehtë, e arsimuar dhe një vajzë vajzë. Për mua, biondja me bisht është një nga personalitetet më me këmbë në tokë që do të gjeni në të gjitha ekskluzivitetet. Për të mos përmendur, Margaret ka kaluar nëpër çështje të jetës reale si divorci, rritja e fëmijëve dhe ballafaqimi me gra mace.

Themeluesi i Macbeth Collection ka gjithashtu një ndjenjë të çuditshme stili që kapërceu kohërat. Margaret shpesh mbron atë që është e drejtë dhe nuk ka frikë të shkojë kokë më kokë në një ndeshje verbale kundër një dhunuesi. Ajo është një vajzë e vërtetë nga Jersey që pëlqen t’u rrëmbejë topat e atyre që e rrethojnë, gjë që përkthehet si e relatueshme prej nga vij unë.

Garcelle Beauvais

Santiago Felipe/Getty Images

Aktorja e “Coming to America” duket mjaft e bazuar, veçanërisht teksa rrit dy djemtë e saj adoleshentë. Ndryshe nga disa prej yjeve të saj, Garcelle Beauvais ka famë të vërtetë, por nuk e ka lënë Hollywood-in t’i shkojë në kokë. Nuk mund të mohohet që Garcelle ka pasur një jetë të pabesueshme, por ajo kujton edhe fillimet e saj modeste në Hati. Nëna e tre fëmijëve di të jetojë sipas mundësive të saj dhe është e sinqertë për jetën e saj familjare dhe dashurie.

Vetëm kohët e fundit Garcelle bleu çantën e saj të parë (të përdorur) Birkin, me kamerat që e kapnin atë duke u penguar me çmimin. Sezoni i fundit tregoi Garcelle duke ndërtuar shtëpinë e saj në plazh, e cila konsiderohej e vogël nga shumica e homologëve të saj, por ajo ishte jashtëzakonisht krenare dhe e dinte se kishte punuar shumë për këtë qëllim. Edhe nëse mendoni se Garcelle është e mërzitshme ndonjëherë, ajo sjell një cilësi të ngjashme në shfaqje.

Kristal Kung Minkoff

Pa dyshim, Crystal Kung Minkoff ka cilësi të shumta me këmbë në tokë. Mes gatimit në shtëpi, veshjes së rastësishme dhe shumë pak, nëse ka, operacione plastike si botox apo mbushëse, Crystal është lloji i vajzës me të cilën mund të jeni vetëm vetvetja.

Së fundmi, ajo ndau një histori rreth daljes pa grim dhe përpjekjes për të përqafuar momentet më të vogla të jetës. Për të mos përmendur kuzhinën e Crystal është plot me produkte Costco, dhe ajo ka folur disa herë për blerjet në pikat e shitjes.

Gina Kirschenheiter

Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images

Transplantimi nga Long Island sigurisht që bëri bujë në Real Housewives të Orange County, por në një frymë të tipit ajër të pastër. Gina Kirschenheiter nuk mori pjesë vetëm në shfaqje falë hipur mbi bishtin e një burri të pasur. Në fakt, ajo kaloi një divorc traumatik që jo vetëm ishte i lidhur me shumë shikues, por ishte edhe frymëzues.

Gina sjell personalitetin e saj të gjallë dhe etikën e fortë të punës në OC, madje duke u siguruar që të thërrasë disa OG që shfaqen si të bezdisshëm. Gina ka të bëjë me kultivimin e miqësive dhe të mos kesh gjarpërinj në bar, gjë që të gjithë mund të bien dakord se është një tipar i madh personaliteti.

Jenna Lyons

Astrid Stawiarz/Getty Images për ekspozitat POPSUGAR dhe Reed

Edhe pse Jenna Lyons mund të ketë pasur një karrierë të jashtëzakonshme dhe të fërkojë bërrylat me listën A, ajo është ende një prej nesh. Gjatë rinisjes së Real Housewives of New York City, Jenna zbuloi se sa nervoze ishte të dilte në udhëtimin e një vajze pa plan ikjeje.

Ne të gjithë kemi qenë në të njëjtën varkë për t’iu përkushtuar një plani sesa të dëshirojmë menjëherë të tërhiqemi. Jenna gjithashtu ka qenë e sinqertë në lidhje me çrregullimin e saj gjenetik, por ende ruan humorin e saj për të veshur proteza kur ishte fëmijë.