Amvisat e vërteta më klasitare - Çaj realiteti

Klea

Amvisat e vërteta më klasitare – Çaj realiteti

Unë kam qenë duke kruar kokën time duke u përpjekur të kuptoj se kush mund të konsiderohet më klasi i tyre Amvise të vërteta, dhe më lejoni t'ju them se janë zgjedhje të pakta. Jam mësuar më shumë t'i kujtoj të gjitha rastet kur një amvise ka aktruar, jo atë që kujton se cilin pirun të përdorte në një darkë të bukur (udhëzim: filloni nga jashtë dhe punoni brenda.) Njerëzit me klas nuk i thërrasin njerëzit për deklase sjellje, kështu që Luann de Lesseps, ju jeni jashtë listës. Rezulton se paratë nuk mund të të blejnë klasë.

Karen Huger

Për të filluar listën, ne kemi La Grand Dame të Potomac. Karen Huger jo vetëm që festoi trefishin e 20-të me stil, por gjithashtu tregoi se është e zgjuar, e kulturuar dhe e kujdesshme. Po, ajo u bën hije më të mirëve prej tyre, por besoj se ka një qëllim më të lartë kur ndërvepron me gratë. Me kalimin e stinëve, zemra e Karen është rritur në madhësi dhe ajo ka zgjeruar mendjen e saj, duke e hapur veten për sipërmarrje të reja. Shikuesit gjithashtu sapo e panë atë duke pritur një drekë për gratë që janë sulmuar. Unë mendoj se të gjitha këto gjëra e lartësojnë klasin e saj.

Carole Radziwill

Së pari, gruaja është një princeshë e mallkuar dhe është gjëja më e afërt që na ka mbetur me Camelot. Carole Radziwill u martua me princin dhe kushëririn e parë me JFK. Jr. Në pjesën më të madhe, Carole ishte mjaft qesharake, dhe ajo ishte më normalja nga të gjithë në ekskluzivitetin e Big Apple. Edhe pse ishte e çuditshme, ajo nuk ia fërkoi fytyrat e shoqes së saj edukatën apo paratë si kontesha. Carole nuk bërtiti kurrë për jetën e saj luksoze dhe iu deshën disa sezone që ajo të pranonte se ishte edhe teknikisht një princeshë. Unë e admiroja Carole për vendosjen e shkrimit të saj në plan të parë dhe për qëndrimin në parimet e saj.

Heather Dubrow

Edhe pse shumë shikues e shohin Heather Dubrow si mospërfillëse, unë mendoj se ajo do të thotë mirë, pasi ajo me të vërtetë mendon se e di se çfarë është më e mira për të gjithë në çdo situatë. Dikur pata privilegjin të intervistoja yllin e Bravo, dhe ajo ishte e zgjuar, mikpritëse dhe autentike. Ajo flet me bindje dhe të vërtetë dhe i pëlqen të ndajë pasionin e saj për sipërmarrjet e saj. Dua të them, ajo quhet Pantallona Fancy për një arsye. Heather shpesh shfaqet si personi më racional dhe më i bazuar në serial që ndihmon në përpjekjen për të ruajtur paqen. Ka diçka për të thënë për paqeruajtësit e vazhdueshëm, edhe pse ata shpesh anashkalohen.

Lisa Vanderpump

Unë jam një pinjoll për një theks, por ka më shumë për Lisa Vanderpump sesa një vizatim në anglisht. Ajo është e stilit të lartë dhe argëtuese pa qenë shumë gjykuese, gjë që është një nga tiparet më të klasit të librit tim. Pavarësisht se çfarë i hidhej, Lisa dukej gjithmonë se e mbante veten me hir, duke mos u menduar shumë për ata që synonin ta rrëzonin. Nëna e dy fëmijëve është simpatike dhe karizmatike dhe nuk të bën keq që ajo ka vilën e saj të plotë me poni dhe mjellma – njësoj si mbreti i Anglisë.

Garcelle Beauvais

Ylli numër një më i mirë i Real Housewives duhet të jetë Garcelle Beauvais, duart poshtë. Kur mendoj për fjalën klasë, aktorja e Coming to America kontrollon të gjitha kutitë për mua. Nëna e dy fëmijëve duket gjithmonë e lëmuar, por jo e tepërt. Garcelle është i pjekur, i afrueshëm, miqësor dhe duket se ka sjellje vërtet të mira. Të paktën ajo e di se kur të bëjë një bisedë serioze larg grupit, ndryshe nga disa të tjerë që mund të përmendja.

Klasa, për mua, po i bën njerëzit të ndihen të mirëpritur në praninë tuaj. Po, ajo hedh pak hije aty-këtu, por në një mënyrë qesharake. Garcelle ka një ekuilibër të përsosur mes të qenit e ëmbël, rrokullisjes me grushte dhe qëndrimit për veten duke ruajtur qetësinë e saj. Garcelle është gjithashtu më e afërta, me një nga momentet e mia të preferuara kur ajo më në fund shpërndau një çantë Birkin të përdorur. Ndërsa nuk do të më ofrohet kurrë një, unë isha i lumtur për të dhe suksesin e saj, pasi supozoj se do të ishte për mua nëse do të ishim miq.