Amrit Kapai i Karmës Familjare ndan Udhëtimin drejt Atësisë

Klea

Amrit Kapai i Karmës Familjare ndan Udhëtimin drejt Atësisë

A mund të them vetëm sa shumë dua Karma familjare? Mund të jetë shfaqja ime e preferuar Bravo. Rrjeti do të bënte një gabim të madh që të mos e rinovonte për një sezon tjetër. Edhe pse sezoni 4 nuk është shpallur, fansat e serialit ende shpresojnë që Bravo të vijë në vete.

Sezoni 3 përfundoi me Amrit Kapai dhe dasma e madhe, e trashë dhe përrallore indiane e Nicholas Kouchoukos. Festimi ishte një ekstravagancë katër-ditore me ushqim, alkool, familje, miq, festa, vallëzime, dashuri dhe të qeshura. Ishte një shfaqje emocionuese e kulturës tradicionale indiane që përqafon dhe feston martesën e të njëjtit seks të një çifti të lezetshëm e të dashuruar.

Dhe tani Amrit dhe Nicholas shpresojnë të krijojnë një familje. Më 25 janar, Amrit ndau një video në Instagramin e tij të udhëtimit të tij dhe të Nicholas në një klinikë surrogate në Bogota, Kolumbi.

Udhëtim drejt atësisë

“Pse Bogota është kaq e veçantë për ne?” lexohet një nëntitull, ndërsa Amrit dhe Nicholas duket se po ecin nëpër një aeroport. Kolona zanore e këndshme e “Coastline” të Hollow Coves luan në sfond, “Ka një vend që kam ëndërruar … “

“Nuk janë malet e bukura”, vazhdon videoja. “Ose perëndimet magjike. Jo kafenetë simpatike, apo temperaturat e vjeshtës gjatë gjithë vitit.”

“Është vendi ku ne do të fillojmë familjen tonë,” njoftojnë ata, ndërsa kamera zmadhohet në një ekran që lexon “Surrogacy Colombia”. Awwww! Pse Bravo nuk po e filmon kete?! Kjo do të ishte një histori kaq e mrekullueshme emocionuese. Shumë më mirë se sa të shikosh gra me rroba stilisti që ulërijnë me njëra-tjetrën për budallallëqe që askush nuk i intereson.

Më pas, ne shohim Nikolasin duke shfletuar një “Manual për prindërit e synuar”. Një tabelë në mur përshkruan një fëmijë të buzëqeshur me mbishkrimin, “Vendimi juaj më i mirë”.

A do të kthehet Karma familjare?

Edhe pse shfaqja nuk është rinovuar zyrtarisht, Amrit është i bindur se ata do të kthehen. “Do të na shihni në TV, me shpresë, më shpejt se sa vonë,” tha ai për TheWrap në nëntor 2023. “Frances Berwick, një emër i madh, ka thënë se Family Karma është e preferuara e saj. Ne jemi të emocionuar. Ne jemi optimistë. Përfaqësimi ka absolutisht rëndësi.”

Frances Berwick, Kryetar i NBCUniversal Entertainment, e ka quajtur Family Karma një nga “të preferuarat e saj personale”.

“Në zemrën time, besoj se do ta rikthejmë atë në një moment”, tha Berwick në një intervistë për Variety. “Ajo shfaqje ishte kaq shumë brezash – ata njerëz thjesht ishin plotësisht autentikë.”

Këtu shpresojmë që NBCUniversal dhe Bravo do të shohin se sa e rëndësishme është ta rikthejnë këtë shfaqje. Fansat duan të shohin Amritin dhe Nikolasin të bëhen baba. Ne duam gjithashtu të shohim nëse Brian Benni gjen ndonjëherë një të dashur, Monica Vaswani më në fund fejohet, apo Bali Chainani martohet me të dashurin e saj O’Malley. Mos na lini të varur, Bravo!

Sezonet 1-3 të Family Karma janë të disponueshme për t’u transmetuar në Peacock.