Amir Lancaster nuk do të kthehet në SHMV pa Natalie Cortes

Klea

Amir Lancaster nuk do të kthehet në SHMV pa Natalie Cortes

Episodi i fundit i Shtëpia Verore: Vreshti i Martës i ka tifozët të ngushtë, dhe unë jam aty me ta.

Në rast se ju ka munguar, Amir Lancaster e dashura, Natalie Cortes, shkaktoi telashe në shtëpi pasi përhapi një thashetheme se Nick Arrington kishte qenë shumë i sjellshëm me disa nga gratë në kast. Meqë ra fjala, të gjitha janë thashetheme sepse kjo vajzë nuk ishte aty për të dëshmuar atë që po përsëriste. Ajo është një vizitore që, dy episode më parë, nuk donte të rrinte me gratë e zeza sepse ato thjesht nuk ishin atmosfera e saj. Të paktën, kështu dukej klipet e prera të plehrave të saj që flasin nën zë.

Siç mund ta imagjinoni, biseda e Natalies nuk shkoi siç ishte planifikuar dhe kur Nick iu drejtua shtëpisë, u kthye në një debat shpërthyes. Kur fansat e panë këtë moment në televizion, shumë u mërzitën me Natalie-n e ftuar- për përfshirjen e saj në një dramë që nuk kishte të bënte me të. Për më tepër, thashethemet që ajo përhapi ishin të dëmshme dhe përçmuese, të cilat mund të ndikojnë negativisht në Nick dhe përpjekjet e tij të ardhshme. Konsensusi midis vëzhguesve ka qenë mjaft i qartë: mos e sillni Natalie në shtëpi vitin e ardhshëm. Megjithatë, Amir tha se nuk do të kthehet pa të.

Amir dëshiron Natalie për sezonin 3 të SHMV

Në një intervistë në podcast-in Positively Uncensored, Amir tha se e vetmja mënyrë që ai do të kishte një “pushime të këndshme” është nëse e dashura e tij, e cila është e bardhë, i kërkohet të bashkohet me kastin.

Ai diskutoi dinamikën e largimit të shtëpisë nga Sezoni 2 dhe tha se nëse shfaqja rikthehet për një vit të tretë, ata nuk do të mund të vazhdonin rrugën që bënin më parë.

“Këto pushime, nëse janë si një efekt domino, dhe domino tjetër do të jetë më i madh se sezoni 2, nuk mendoj se do të kemi një pushim të këndshëm,” tha ai.

“Unë nuk mendoj se dinamika e shtëpisë do të jetë aty, aty ku unë do të kaloj mirë dhe partneri im do të kalojë mirë. Në fund të fundit, dua që ajo të jetë me mua këtë herë. Kështu e di që do të kem më shumë qejf. Është kënaqësi të festosh me miqtë e tu, por pushimet e vërteta të të rriturve, secili sjell të tjerët të rëndësishëm; askujt nuk i bie syri për këtë, dhe ju kaloni shumë mirë. Pra, nëse të gjitha këto gjëra përputhen, absolutisht, do të më pëlqente të kthehesha për një sezon 3. Nëse nuk ndodhin, atëherë kam menduar shumë.”

Amiri tha një kafshatë; shumë prej të cilave disa njerëzve nuk ia vlen t'i dëgjojnë. Mbi çdo gjë tjetër, Martha's Vineyard është një shfaqje për zezakët që jetojnë në mënyrë autentike në një shtëpi verore të përbashkët. Nëse Amir po e vendos marrëdhënien me të dashurën e tij përpara thelbit të shfaqjes, ata ndoshta nuk duhet të rikthehen për një sezon të tretë. Ata madje mund të jenë një shtesë e mirë për Shtëpinë Verore OG së bashku me West Wilson dhe Jesse Solomon.

Dhe fansat ndihen të njëjtën gjë.

Fansat e Bravo janë ndezur me Amirin dhe Natalie

Natyrisht, X, dikur Twitter, po mbushej me opinione për Natalie dhe Amir pas episodit të së dielës së kaluar. Dhe për t'i bërë gjërat më keq, dëgjimi i Amirit të thotë se nuk do të kthehej pa Natalie nuk ndihmoi.

“Pse dreqin do të ishte Natalie një anëtare e plotë e kastit në një shfaqje Black?! Amiri nuk do të mungojë.” shkroi një përdorues.

“Nëse Amir dhe Natalie janë pjesë e paketës së Sezonit 3, atëherë ne thjesht nuk duam ose kemi nevojë për marrëveshjen e paketës. Dy topa misri nga e njëjta familje? jo,” një përdorues tjetër postoi. “Gjithashtu, Natalie është e rëndësishme vetëm sepse ajo është gruaja me të cilën Amir u vendos pasi Jordan e laku atë. Le ta mbajmë të shokuar.”

“Shfaqja nuk ka të bëjë me ju në pushime me Latina GF tuaj të bardhë.” dikush shtuar. “Bëhet fjalë për një grup miqsh ZAZI në pushime dhe lundrim në jetë. Ai mund të shkojë dhe të qëndrojë larg. Amiri ka treguar se është rehat në anën tjetër. Ai mund të qëndrojë atje!”

Summer House: Vreshti i Martës vazhdon të dielave në orën 9/8c.