Amir Lancaster blen shtëpi me të dashurën Natalie Cortes

Klea

Amir Lancaster blen shtëpi me të dashurën Natalie Cortes

Summer House: Martha's Vineyard's Amir Lancaster sapo ka hedhur një hap të madh në lidhje. Ai dhe e dashura e tij, Natalie Cortes, blenë shtëpinë e tyre të parë së bashku. Ai ka festuar lëvizjen e madhe duke ndarë gëzimin e tij në rrjetet sociale.

Amir ndau një histori në Instagram të Natalie dhe vetes në zyrën e pasurive të paluajtshme me titullin, “Pronarët e shtëpive të reja”. Çifti ishte aty për të finalizuar kontratën e blerjes së shtëpisë dhe për ta zyrtarizuar.

Së pari vjen në shtëpi

Fansat e Summer House: Martha's Vineyard panë një vështrim më të afërt të jetës së dashurisë së Amirit në sezonin e dytë kur ai ftoi Natalie të qëndronte në pasurinë e madhe. Ndonëse ajo u përball me një dramë me disa shokë shtëpie, kjo nuk ndikoi në marrëdhënien e saj me Amirin.

Në fund të fundit, nuk ka deklaratë më të madhe për një marrëdhënie të fortë sesa blerja e një shtëpie së bashku.

Pas finalizimit të marrëveshjes së tyre, Amir u kthye në Instagramin e tij për të ndarë një shikim argëtues në shtëpinë e tij dhe të Natalie-t. Çifti ishte i gjithë buzëqeshur ndërsa u përqafuan përpara një shtëpie të bukur me tulla të vendosur në Austin Juglindor.

Ai e ka mbishkrimin e postimit, “Radha jonë. Duke falënderuar Zotin çdo ditë për gjithçka që më është dhuruar. Asgjë nuk merret si e mirëqenë dhe ky është vetëm fillimi i diçkaje mahnitëse për Natalie dhe mua.”

Pastaj vjen martesa?

Njoftimi i Amirit ngjalli reagime të ndryshme. Ndërsa disa fansa e uruan çiftin për këtë hap të madh, të tjerë pyesnin veten nëse blerja e një shtëpie së bashku si çift i pamartuar ishte e mençur. Në fund të fundit, është një angazhim i madh financiar.

Amir i adresoi këto shqetësime me një “Stay tuned”, e ndjekur nga një emoji djalli. A është kjo mënyra e tij rrethrrotulluese për të thënë se kambanat e dasmës po vijnë më pas?

Me siguri do të dukej kështu, dhe nuk është hera e parë që ai aludohet se është gati të vendosë një unazë. Gjatë një paneli në BravoCon 2023, ai përmendi se po punonte në “kursimin për një shkëmb të bukur”.

Duket se e ardhmja duket rozë për çiftin e lumtur.

Summer House: Vreshti i Martës vazhdon të dielave në orën 9/8c.