Lisa Rinna

Klea

Amelia Hamlin I ZHVILLON TË GJITHA për para! A është prishur mami Lisa Rinna?

Amelia Hamlin I ZHVILLON TË GJITHA për para! A është prishur mami Lisa Rinna?

Amelia Hamlin po e ngre nxehtësinë dhe po i jep të gjitha për një rrogë – por a mund të jetë kjo sepse nëna e saj, Lisa Rinnaa po përballeni me disa telashe SERIOZE parash?

Lisa Rinna

Amelia Hamlin u shfaq të gjitha në kopertinën e tetorit 2023 të Harper’s Bazaar France, duke paraqitur një pamje topless për një imazh dhe duke u bërë retro elegant në një foto të dytë të kopertinës.

Amelia Hamlin

Numri i ardhshëm paraqet vajzën e Amvise të vërteta të Beverly Hills shap, Lisa Rinna, dhe aktori, Harry Hamlin, e përkulur përpara me një fund të bardhë me detaje të ngritura me lule, ndërsa fsheh me kujdes gjoksin e saj të zhveshur me krahë. Ylli 22-vjeçar i pistës ka një kapele të madhe të bardhë në foto, e cila nxjerr në pah përbërjen e saj dramatike të syve.

Amelia ishte fotografuar gjithashtu duke tundur një atmosferë të viteve 1960, duke veshur një kapele të gjelbër, një maskë rozë dhe një majë të zezë dramatike për foton alternative të kopertinës.

Amelia Hamlin

Modelja në ngritje zbarkoi kopertinën e saj të parë të Vogue, në fillim të këtij viti. Magazina ka postuar të dyja fotot në Instagram, duke përshkruar Amelia si dikush që paraqet një “je ne sais quoi me diell dhe tërheqëse”.

Modelja falënderoi revistën në pjesën e komenteve nën foton topless, duke shkruar: “Sa shumë dashuri…. Ekipi i Ëndrrave. Vërtet.”

Amelia Hamlin

Rinna E emocionuar mbështeti vajzën e saj, duke shkruar me krenari nën goditjen e zhveshur – “AMELIA GRAY!!!!!!!!” Ajo postoi tre emoji pëllumbash nën imazhin e dytë të kopertinës.

Ish-ylli i Bravo postoi foton topless në llogarinë e saj në Instagram, duke mbishkrimin e postimit: “Shumë krenare për ty @ameliagray” Ajo shkroi – “Një tjetër ditë tjetër kopertinë! Shko @ameliagray” krahas versionit të dytë.

Lisa Rinna

Amelia bëri debutimin e saj në pistën e Chanel në maj, duke u ngjitur në pasarelë në shfaqjen e modës së stilistit Cruise 2024. Rinna brohoriti vajzën e saj nga mënjanë dhe me krenari shpërtheu mbi ngjarjen në Instagram, duke shkruar — “@ameliagray duke ecur në shfaqjen e saj të parë @chanelofficial sonte!!! #mama krenare.”

e Amelisë Momenti i modës së lartë erdhi vetëm dy muaj pasi nëna e saj u zhvesh për fansat dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Lisa Rinna

Lisa Rinna60-vjeç, i tregoi të gjitha në një histori të korrikut në Instagram, ndërsa nderonte personazhin e “Schitt’s Creek”, Moira Rose.

Ish-aktorja e telenovelës ndau një selfie nudo, duke shkruar mbi imazhin au natyral – “Moira Rose thotë se duhet të bësh sa më shumë foto të zhveshura nga vetja sa të mundesh dhe ta festosh”.

Lisa Rinna

Rinna Bukuroshja themeluesi i hoqi të gjitha për foton, duke pozuar në buff pas një tavoline masazhesh. Ish-ylli i Bravo-s ngjiti emoji floriri mbi pjesët e saj më intime të trupit, duke shtuar një gif “të dielën e lumtur” për të përfunduar IG Story të rrezikshme.

Lisa u ndëshkua për veprimet e saj në internet nga shefi i Bravo, Andy Cohen, gjatë sezonit të saj të fundit RHOBH, por qortimi bëri pak për të ngadalësuar xhirimin e saj në rrjetet sociale në muajt pas largimit të saj nga seriali Bravo.

Lisa Rinna

Siç është raportuar, pas daljes së saj me dramë të lartë nga Amvise të vërteta të Beverly Hillspëshpërit për Lisa Rinna’s financat po bëhen gjithnjë e më të zhurmshme.

Dielli e zbulon këtë Lisa dhe bashkëshorti, Harry Hamlintani kanë marrë kredinë e tretë për rezidencën e tyre prej 4.9 milionë dollarësh, duke e çuar borxhin në 4.3 milionë dollarë.

Lisa Rinna

Të dhënat tregojnë se ata fillimisht morën hua 2,833,000 dollarë në gusht 2018, shtuan 617,000 dollarë në gusht 2019 dhe së fundmi, siguruan 930,000 dollarë të tjera në prill 2023.