Amanda Batula reagon ndaj fyerjeve të Kyle Cooke në Summer House

Klea

Amanda Batula reagon ndaj fyerjeve të Kyle Cooke në Summer House

Të gjithë çiftet zyrtare të Shtëpi verore kemi pasur një ecuri të vështirë në sezonin 8. Ne nuk mund të hyjmë as në Lindsay Hubbard dhe Carl Radke për të gjitha tani. Kyle Cooke dhe Amanda Batula mund të kenë hyrë mirë në jetën e tyre martesore, por nuk është gjithçka e lehtë. I kemi parë disa herë të luftojnë për të ardhmen e tyre, dhe nuk është bukur për t'u parë.

Në përgjithësi, Amanda është gati të vendoset në periferi dhe të fillojë biznesin e saj. Kyle nuk është aq gung-ho dhe tenton ta përqendrojë veten si personazhi kryesor i jetës së tyre. Kjo ka çuar në më shumë se disa zënka të çrregullta në ekran, duke përfshirë episodin më të fundit të Shtëpisë së Verës ku Kyle pati një shkrirje në lidhje me marrëdhënien e tij. Amanda u ndal nga Watch What Happens Live për të reaguar ndaj disa momenteve të vështira në martesën e saj nga vera e kaluar.

Amanda dhe Kyle duhet të flasin

Andy Cohen i bëri Amandës një pyetje nga një fanse e WWHL në lidhje me reagimin e saj ndaj komenteve të Kyle gjatë shpërthimit të tyre të fundit, veçanërisht kur ai e quajti atë një “f*cking b*tch” në ekran. Amanda zbuloi se ajo dhe Kyle nuk përqafohen dhe e shikojnë shfaqjen së bashku çdo javë. “Ne nuk folëm vërtet për këtë. Po, mendoj se ka një bisedë më të madhe për t'u bërë, “tha Amanda. Kjo është duke e vënë atë lehtë.

Kur erdhi në skenën e Kyle duke qarë në makinë, Amanda kishte pak ndjeshmëri për Kyle, por jo shumë. “Unë e dua atë burrë kështu që më dhemb gjithmonë kur e shoh duke qarë, por … nuk më interesonte aq shumë,” zbuloi Amanda. “Ishte si 'Hajde, duhet të qaja. Ju nuk po më përkrahni.'” Mjaft e drejtë.

Summer House vazhdon të enjten në orën 9/8c në Bravo.