Alum "Vanderpump Rules" Rachel Leviss përqafon "Rocky" si identitetin e saj të ri

Klea

Alum “Vanderpump Rules” Rachel Leviss përqafon “Rocky” si identitetin e saj të ri

Alum “Vanderpump Rules” Rachel Leviss përqafon “Rocky” si identitetin e saj të ri

Rachel Leviss po fillon një kapitull të ri duke hequr identitetin e saj të vjetër si “Rakelës” dhe duke përqafuar një pseudonim të ri, “Rocky”, zbuloi ajo në episodin e fundit të podcast-it të saj, Rachel Goes Rogue.

Rachel Leviss

“Është thjesht qesharake dhe e lezetshme për mua,” i pari Rregullat e Vanderpompës ylli, 29 vjeç, ndau, duke rrëfyer sesi mbiemri ngeci pasi ajo u prezantua me lojëra si “Rocky Rocky Bang Bang” në festivalin Lightning in a Bottle.

“Emri Rakelës doli nga një vend ku ndihesha sikur nuk isha e denjë dhe doja të isha diçka që nuk isha”, shpjegoi ajo për vendimin e saj për të adoptuar emrin vite më parë.

Raquel Leviss

Leviss u hap në lidhje me betejat e saj të kaluara me pasigurinë dhe ankthin social, duke zbuluar: “Po përpiqesha të kapërceja shumë ankth social dhe të përpiqesha të përshtatesha me atë që mendoja se njerëzit e tjerë donin të isha”.

Ditën e sotme ajo prezantohet si Rocky, një pseudonim që mbart edhe një rëndësi nostalgjike nga ditët e saj të volejbollit të fëmijërisë. “Është një pseudonim dhe nuk mendoj se duhet të jetë ndonjë çmenduri,” vuri në dukje ajo.

Raquel Leviss

“Mund të thuash çfarë të duash për mua. Më pëlqejnë pseudonimet dhe më pëlqen të lidhem me pjesët e ndryshme brenda meje. Dhe kjo nuk do të thotë se kam një identitet krejtësisht të ri apo ndonjë gjë tjetër. Thjesht do të thotë që unë jam një qenie njerëzore e integruar.”

Duke reflektuar mbi zhvillimet e fundit, Rachel trajtuar dramën e vazhdueshme nga Rregullat e Vanderpompës, veçanërisht mbulimi i zgjeruar i “Skandoval”, lidhja e saj e kaluar me kolegun e saj Tom Sandoval. “Ndihem si Skandoval është zvarritur për një kohë shumë të gjatë,” pranoi ajo, duke pranuar perspektivën e producentëve për kapjen e dramës në kohë reale.

Ravhel Leviss

Pas të fundit Rregullat e Vanderpompës Ribashkimi i sezonit 11, Leviss shprehu lehtësim për fokusimin në podkastin e saj dhe largimin nga drama e shfaqjes. “Jam shumë krenare që kam krijuar këtë podcast me ndihmën e producentëve të mi,” tha ajo.

“Është gjithashtu një lehtësim që nuk kam nevojë të jem më në mbrojtje. Ndjej sikur është hequr një peshë dhe tani jam në gjendje ta çoj këtë podcast në drejtimin që e shoh duke ecur, që është duke u fokusuar në shëndetin mendor dhe duke vazhduar këto biseda për gjërat që janë të rëndësishme në jetën time.”

Ndërsa fansat presin lajme rreth Rregullat e Vanderpompës Sezoni 12, e ardhmja e serialit realitet mbetet e pasigurt.