Luann de Lesseps

Klea

Alum ‘RHONY’ Luann de Lesseps akuzohet se sillej si një “Karen” sepse ajo nuk u kujdes!

Alum ‘RHONY’ Luann de Lesseps akuzohet se sillej si një “Karen” sepse ajo nuk u kujdes!

Robyn Dixon thirri Luann de Lesseps gjatë një episodi të fundit të podcast-it të saj, duke akuzuar “Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut” alum i “largimit” dhe “shqyerjes së njerëzve” në një restorant ndërsa merrte pjesë në BravoCon 2023.

Luann de Lesseps

“Shtëpiake e vërtetë e Potomac” Ylli e trajtoi incidentin e përfolur ndërsa bisedonte me yllin e saj dhe bashkë-prezantuesin e “Reasonably Shady”, Gizelle Bryant.

Robin gjellë që grimieri i saj derdhi që ajo pa Luann “Duke shkuar me njerëzit” në restorant, sepse nuk ofroi mëngjes gjatë eventit të tifozëve në Las Vegas.

“‘Ajo [was] i inatosur sepse [the restaurant] nuk është e hapur për mëngjes,” Robin ndau, duke përsëritur fjalët e grimierit të saj. “Ajo thjesht po i copëton njerëzit dhe po vazhdon [people].’”

Luann de Lesseps

Robin shpjegoi se profesionisti i grimit, i cili nuk e shikon rregullisht Bravo, fillimisht nuk e dinte që gruaja ishte Luann, por i referohej një femre që ishte “e gjatë me flokë kafe”. Robin shtoi se ajo konfirmoi identitetin e saj pasi dyshja kaloi Luann në një korridor.

Robin tha: “Ajo ishte sikur, ‘po, kjo është zonja’.”

Luann de Lesseps

Gizelle vuri në dukje se Luann thjesht mund të kishte porositur shërbim në dhomë, i cili ishte i disponueshëm gjatë gjithë orës.

Një fans vuri në dukje se Luann po sillej si një “Karen e privilegjuar, duke u përfolur dhe tërbuar sepse nuk ia dilte dot”.

Luann është vendosur të luajë në sezonin e katërt të “Shtëpiake e vërtetë: Udhëtimi i fundit për vajzat” premierë në Peacock muajin e ardhshëm.

Luann de Lesseps

Ish-kontesha do të shfaqet së bashku me shokët e saj RHONY, Kelly Killoren Bensimon, Dorinda Medley, Sonja Morgan, Ramona Singer dhe Kristen Taekman. Kasti i ri u nis në St. Barts në qershor, për të filluar prodhimin. Fansat e gjatë do të kujtojnë se disa anëtarë të kastit vizituan ishullin gjatë sezonit 5 të RHONY. Luann festoi fshehurazi një natë larg me Tomas Ribiero, një doppelgänger Johnny Depp, duke ndezur thashethemet për një flakje skandaloze. Andy Cohen organizoi një ribashkim virtual mes Luann dhe Tomas në gusht 2020 në “Shikoni çfarë ndodh drejtpërdrejt,” por nuk ka asnjë konfirmim që “pirati” do të shfaqet në serialin Peacock.

“Nuk e di, mendoj se të gjithëve do të donim ta shihnim përsëri piratin, apo jo?” Luann ngacmuar në një intervistë në janar me PEOPLE, duke prezantuar serialin e mundshëm me temë RHONY.

Luann de Lesseps

Sezoni i ardhshëm titullohet “Udhëtimi për vajzat e fundit të shtëpive të vërteta: Trashëgimia RHONY,” duke i dhënë një dremitje spinoff-it që Andy Cohen premtoi fansat mes vendimit të rrjetit për të rifilluar ekskluzivitetin origjinal me një kastë krejt të re. Negociatat e kontratës dështuan në janar, gjë që përfundimisht fundosi serinë e shumëpritur.

Luann de Lesseps

Jill Zarin, e cila fillimisht ishte rekrutuar për shfaqjen e re, më vonë pretendoi se negociatat u shkatërruan pasi ajo kërkoi që të gjithë anëtarët e kastit të paguhen me të njëjtën shifër. Mbetet e paqartë nëse kërkesa e saj ishte ajo që përfundimisht çoi në fundin e serialit.

Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Trashëgimia RHONY premierë më 14 dhjetor.