Jeana Keough

Klea

Alum ‘RHOC’ Jeana Keough tregon foto të pafiltruar pasi vajza thërret filtrin e lartë

Alum ‘RHOC’ Jeana Keough tregon foto të pafiltruar pasi vajza thërret filtrin e lartë

Jeana Keoughish Amvise të vërteta të Orange County ylli, ngjalli disa polemika lozonjare në Instagram këtë të martë duke postuar një foto të filtruar shumë me shoqen dhe sekserin e saj, Çip McAllister.

Jeana Keough

Çipi njohur për fitoren e tij në sezonin e parë të “Gara e mahnitshme” e CBS, u vlerësua nga Jeana në mbishkrimin e saj: “Garë e mahnitshme e Chip McCalister sezonin e parë. Dhe sekser 10 vjet tani. Më kujtohet kur filloi për herë të parë. Shumë krenare për të!”

Megjithatë, disa fansa e ndjenë këtë Keough i mori përmirësimet dixhitale pak më larg.

Jeana Keough

Komentet varionin nga shakatë me zemër të lehtë deri tek paralajmërimet e buta. “Më jepni një pushim! Ajo po e çon shumë larg këtë filtër,” u shpreh një përdorues, ndërsa një tjetër shtoi, “Jeana të duam vajzë, por cili është ai filtër.”

Mes reagimeve, disa ndjekës spekuluan këtë Keough thjesht po argëtohej pak me audiencën e saj, me një përdorues që sugjeronte se fotografia “duhet të jetë shaka” dhe një tjetër e quajti atë “komike”.

Jeana Keough

Kara, kush është vajza e saj, e kërcënoi atë të hiqte foton e filtruar shumë poshtë në seksionin e komenteve.

Duke iu përgjigjur zhurmës, Jeana Më pas ka shpërndarë një version të pafiltruar të fotos, duke marrë një reagim të ngrohtë nga vajza e saj Karai cili komentoi: “Ja vajza ime.”

Jeana Keough

Ky imazh më i natyrshëm dukej se rezononte më mirë me ndjekësit e saj, me një koment: “E dua këtë foto pa filtër dhe bukur”, dhe një tjetër duke theksuar: “Dukesh shkëlqyeshëm për moshën tënde!”

Pavarësisht reagimeve të ndryshme për zgjedhjen e saj të fotografisë, Jeana Keough është shumë e dashur nga fansat e saj, të cilët vlerësojnë vërtetësinë e saj.

Jeana Keough

Disa e inkurajuan atë që “ta mbajë atë reale dhe të ndalojë përdorimin e facetune, ju jeni mirë pa të”, duke i bërë jehonë një ndjenje admirimi për bukurinë e saj natyrore.

Jeana Keough ka qenë një figurë e shquar në argëtim dhe pasuri të paluajtshme, me një histori që përfshin rolet e aktrimit në vitet 1980 dhe qëndrimin e saj të rëndësishëm në RHOC, ku ajo u shfaq në 67 episode.

Jeana Keough

Ish-bashkëshorti i saj i ndjerë Matt Keoughnjë ish lojtar i ligës kryesore të bejsbollit, ndërroi jetë në vitin 2020.

Çip McAllister, si Keoughvjen nga Orange County, Kaliforni, dhe ka një përvojë në biznesin e shfaqjes, duke përfshirë luajtjen e rolit të të rinjve Muhamed Ali/Cassius Clay në vitin 1977 “Më e madhe” dhe duke u shfaqur në shfaqjet televizive të viteve 1980 si “Faktet e jetës” dhe “Autostrada për në Parajsë”.

Ai dhe gruaja e tij Kim McAllister mbahen mend për fitoren e tyre në “Gara e mahnitshme” në vitin 2004.